Když jsem otvírala bílou elegantní krabičku se stříbrnými prvky, ještě jsem netušila, jaký poklad se ukrývá uvnitř. Čekal mě krásně hebký, příjemně tvarovaný vibrátor fialové barvy (firma nabízí ještě černý, světle a tmavě růžový). Tento skvost byl uložen ještě v plastové, přesně tvarované krabičce.

Sametový povrch

Na první dotyk jsem byla velice mile překvapena opravdu příjemným povrchem, který připomíná samet. Rádi prozkoumáte každý záhyb, a že jich je hned několik.

Musím ocenit velice důmyslné, skryté nabíjení (je potřeba najít výlisek s označením nabíjení a ten propíchnout kabelem), díky kterému bych se nebála ani vodních hrátek. Kablík nabíjení k připojení na jakékoliv USB je samozřejmě součástí balení.

Vibrátor má tři části, které potěší ženy hned třemi způsoby. První částí je dlouhý trn pro vaginální, případně anální použití, který má tři stupně vibrací a čtyři programy pulsů. Krátký trn vám bude stimulovat klitoris stejným množstvím programů pro vibrace a pulsy.

VIDEO rozbalení v redakci:

Nezávislé vibrace

Jistě oceníte, stejně jako já, to že programy pro krátký a dlouhý trn jsou na sobě nezávislé a tak vám dlouhý trn může vibrovat na nejvyšší vibrace, zatímco krátký trn bude dráždit klitoris svými slabými pulsy. Každý si tak může zvolit svoji oblíbenou kombinaci.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Adam Orálek
ZJISTIT CENU

Třetí částí je pak orální mód, který má celkem sedm programů. To se mi zdá na jednu hračku super skóre. Je pravda, že u orálního módu jsem měla pocit, že musím mít už lehce stimulovaný klitoris, abych vůbec cítila pohyby na správných místech, ale po chvilce byl i tento požitek naprosto božský. Zapnutím orální části se vypínají vibrace a opačně.

Jen pro mě O:)

Řekla bych, že tento vibrátor není příliš vhodný k partnerským hrátkám, pokud nepočítám to, že si to s ním děláte a partner se na vás dívá :D. Je to jistě už dáno jeho tvarem.

Nikdo vám nenapoví

Na začátku jsem si myslela, že nenajdu na této super hračce žádné negativum, ale přeci jen najdu. Návod je kratičký a pouze v angličtině. Je tedy ze začátku trošku složitější se zorientovat, jak pomocí tří tlačítek (z toho je jedno na zapnutí/vypnutí) přepínat mezi jednotlivými módy. Pořád jsem si říkala, že mi nefunguje krátký trn.

Po chvilce jsem na to však přišla i bez návodu metodou pokus omyl. Jedno tlačítko totiž slouží pro orální mód, jedno na zapnutí/vypnutí hračky a zároveň na ovládání výběžku na klitoris a třetí tlačítko ovládá hlavní vibrátor. Opravdu nic složitého. Navíc tlačítka mají pěkné modré podsvícení.

Celkově musím zhodnotit velice kladně jak balení, provedení, tak i použití vibrátoru. Za mě jedině devět hvězdiček z deseti.

Klady

Zápory

Tři na sobě nezávislé módy Návod, který vám moc neporadí
Příjemné provedení pro oko i hmat
Velké množství programů a jejich kombinací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: