Co to vidím? Něco v dáli. Velký, 17cm, hnědý. Že by nová hračka pro kočičku?

A je to tak! Právě jdeme vyzkoušet novou hračku z e-shopu Růžový Slon. Jedná se o silikonový vibrátor s přísavkou a varlaty G-Touch2. Tenhle macek překvapí nejednu dámu. A nejednu kočičku.

O výrobku od A po Z

Tento krasavec je vložen do průhledného plastu spolu s malým a velmi jednoduchým manuálem. Opět je tento vibrátor na baterky (typu AA, které však nejsou součástí balení).

Asi je z názvu jasné, na co nám budou baterky. I když se na první pohled tento vibrátor jeví jen jako klasické dildo, je vybaven 10 vibračními módy. Proto má na spodku 1 tlačítko pro zapnutí a vypnutí vibrátoru a pro přepínání vibrací.

Pár čísel

  • Celková délka – 23 cm
  • Použitelná délka – 17.25 cm
  • Maximální průměr – 4 cm
  • Hmotnost – 300 gramů
  • Baterie typu AA – 2 kusy

VIDEO z redakčního rozbalování a seznámení:

Jaký je materiál?

Vibrátor je z velmi hebkého silikonu a je příjemnější, než byste čekali. Takže o něj pečujte ideálně vodním lubrikantem = znáte to = silikonový by povrch mohl poškodit. Samotný vibrátor je však velmi pevný. Jako kdyby byl kocourek na svoji kočičku opravdu velmi nadržený.

Zjistěte kolik stojí Silikonový vibrátor s přísavkou a varlaty G-Touch 2
ZJISTIT CENU

Je vybaven přísavkou, která je opravdu kvalitní. Dobře drží skoro na každém materiálu – nelakované dřevo, dlaždičky, sklo (doma mám zrcadlo určené na hrátky, abych mohla natáčet videa v zrcadle – je to velmi super úhel) a musím říct, že na skle drží opravdu výborně.

Jediný materiál, na kterém jsem nebyla 100% spokojená, byla plovoucí podlaha.

Jak se ovládá?

Jelikož je voděodolný, je možné si s ním pohrát i ve sprše nebo vaně. Díky silné přísavce si ho můžete kdekoliv přichytit, nebo využít varlata, které tento vibrátor má. Jsou větší a pevná, dobře se drží a tak je manipulace s vibrátorem skvělá.

Pak už je jen na vás, zda si dopřejete hrátky s vibracemi, nebo ne. Vyzkoušet jich všech 10, než dovrší kočička orgasmu, je docela výzva. Určitě stojí za to ji vyzkoušet!:)

VIDEO s vibrátorem v akci (s bateriemi):

Osobní pocity

Tahle kočičí Lady je zvyknutá na menší dilda. Chtěla vyzkoušet něco nové. Tento vibrátor připomínající penis černocha je super volbou pro zkoušku něčeho nového. Ale dalo mi to, upřímně, dost zabrat. Je to zvykem? Nebo jen oblibou menších penisů? To třeba zjistíme v dalších recenzích!:)

Pozitivní a negativní

Dnes do hodnocení zahrnu vícero aspektů. Tenhle macek si to totiž zaslouží.

Klady

Zápory

Pevný a velmi příjemný materiál 100% nedrží na plovoucí podlaze
Velmi kvalitní přísavka
Pocit exotického zážitku
Mírně zahnutý (dobrý pro stimulaci bodu G)
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: