Pokud máte tak, jako já, rádi hračky, které jsou dva v jednom, bude tento vibrátor váš dobrý společník. Dráždí klitoris i bod G a to je pořádné spojení. Po tom, co mi přistála v rukou krabička, která mě příliš nezaujala, moc jsem mu nevěřila.

Krásný poklad

To jsem se ovšem pořádně spletla. Hned po otevření jsem zjistila, že mám v rukou pravý poklad. Jako žena jsem musela jako první ocenit velice čistý, jednoduchý a elegantní design, ozvláštněný kovovým proužkem. Nádherně tvarovaný vibrátor, připomínající písmeno V, zaručoval, že hrátky jen tak neskončí.

Nevyzkoušet ho hned by byla škoda. Jeho povrch byl tak moc příjemný, hladký, jak se na silikon sluší. Kdo vymýšlel jeho naprosto anatomický tvar, zasloužil by vyznamenání a pochvalu před nastoupenou jednotkou.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Kombinace dráždění

Díky tomuto tvaru si totiž vychutnáte nejen podtlak na klitorisu, který připomíná příjemné sání, ale také dráždění na bodu G, které vás přivede do ráje nejen díky deseti vibračním módům, ale také díky vroubkům na zahnutém zakončení.

Zjistěte kolik stojí Elephant Adore G-spot
ZJISTIT CENU

Vibrace začínají na opravdu lehké a slabé intenzitě. Postupně si je můžete zvyšovat nebo měnit rychlost dle libosti. Potěší tak začátečnici i zkušenou dámu. Jeho velikost je vhodná do ženské ručky. Díky lehkosti nebudete ani vědět, že něco v ruce máte. I díky tomu je ovládání velice lehké.

Oba najednou?

Pomocí dvou tlačítek si můžete zapnout jen podtlakové sání nebo jen vibrace, případně oba najednou. Postupným stisknutím tlačítek si tak můžete nastavit vaši oblíbenou kombinaci nebo se postupně vrátit na začátek a zkoušet znovu. Díky vodotěsnosti si můžete hrát i ve sprše nebo vaně.

Zároveň zaručuje, že čištění této pomůcky půjde takřka samo. Určitě vás potěší, že nemusíte shánět žádné baterie. Tento vibrátor se totiž nabíjí přes USB a vydrží něco kolem hodiny a půl. Vydržíte tak dlouho i vy?

Klady

Zápory

Skvělý anatomický tvar Pouze cyklické ovládání tlačítky
10 vibračních módů od nejslabšího
Vibrace
Vodotěsnost
USB nabíjení
Možnost volby mezi jen sání, jen vibrace a sání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: