Vibrátory známe, podtlakový stimulátor na klitoris taky. Takže bylo celkem logické tyto dvě hračky spojit. Myšlenka je to pěkná a mnoho děvčat vlhne jenom z představy, co všechno s ní zažijí. Bohužel realita bývá trochu jiná, ale člověk (tedy já) pořád doufá, že konečně narazí na povedený kousek.

Takže tu máme Irresistible Mythical, který je letošní novinkou a na první pohled vypadá, že by vůbec nemusel být marný! Tak jdeme na to, jdeme testovat!

Kouzlo krabičky

Já vím, krabička není to, co by mě mělo na erotické hračce zajímat, ale nemůžu si pomoci. Když si koupíte nějakou pěknou hračku a přijde vám v nějakém laciném obalu nebo krabičce, úplně to zkazí radost ze samotného produktu.

Naštěstí má Mythical pěknou magnetickou krabičku, což jsou rozhodně plusové body:)

Každopádně teď k samotnému produktu

Na první pohled je Mythical menší než většina jeho konkurentů. Což vůbec nevadí, naopak je to pro mě sympatičtější, protože nemám ráda přehnaně velké hračky, které ve finále stejně nic moc neumí. Jak se říká, na velikosti přece nezáleží… hlavní je, že to má pořádné vibrace😉

Vibrátor má buclatější hlavičku, která je tvarovaná tak, aby dráždila bod G. No… sice jsem už svůj bod G nalezla (vlastně ho našel můj partner), ale abych pravdu řekla, nemám pocit, že by ho tento vibrátor dráždil.

Každopádně vibrace má tento drobeček opravdu silné a může s přehledem konkurovat větším a dražším vibrátorům.

Zobáček na klitoris je lehce zkosený, aby dobře pasoval. Pochvalu mají výrobci za to, že ho udělali měkoučký a poddajný, takže se lépe přizpůsobí. Navíc podtlak, který vytváří není vůbec marný. Na svém pomyslném žebříčku stimulátor na klitoris bych ho dala tak na druhé – třetí místo.

Takže tu máme silný vibrátor a dost dobrý podtlakový stimulátor. Kdybych tohle dostala jako dva jednotlivé kousky, asi by se zařadily mezi moje oblíbené a často používané hračky, ale… Za mě to dohromady nějak nefunguje.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Můj problém s „dvojitými hračkami“

Já mám problém s tím, že když mám v sobě vibrátor, nesedí mi zobáček. Když si naopak srovnám zobáček, abych si užívala podtlak na klitorisu, tlačí mě vibrátor.

Takže pak trávím dost času nad polohováním svého těla, aby vše lícovalo jak má… možná to je důvod, proč můj bod G neocení buclatou hlavičku vibrátoru. Nevím.

Ale tohle je problém všech „dvojitých hraček“. Každá žena je trochu jiná a bohužel neexistuje jeden univerzální tvar. To, že nesedí mně neznamená, že nebude sedět nějaké jiné. Navíc je vibrátorová část poměrně pružná, takže má větší potenciál se konkrétní ženě přizpůsobit.

Když si to porovnám s jinou podobnou hračkou, musím říci, že Mythical je nesrovnatelně lepší – u něj jsem alespoň nalezla polohu, která mi (v rámci možností) vyhovovala. To se o konkurentech říci nedá.

Další můj osobní problém je ten, že já cítím jenom jedno z těch dvou věcí – obvykle podtlak na klitorisu. Můžu mít jakkoliv silné vibrace, po chvíli je prostě přestanu vnímat.

Bohužel nedokážu posoudit, jestli to tak má být nebo ne. V první chvíli mi to jako uživatelce trochu vadilo, chtěla jsem vibrace, které tam „nebyli“. Ale na druhou stranu ten prožitek byl jiný. Zkoušela jsem i samostatný stimulátor bez vibrátoru a nebylo to úplně ono.

Ovládání

Ovládání je naprosto jednoduché – jsou tam jenom dvě tlačítka. Jedno ovládá motor vibrátoru (tlařítko blíž u nabíjení), druhé motor podtlakového stimulátoru. Dlouhým – hoodně dlouhým – stisknutím zapnete a stejně dlouhým stisknutím vypnete.

Je to doba asi 5 vteřin, což je na můj vkus fakt dlouho a už jsem několikrát nesla Mythical příteli, protože jsem ho nemohla zapnout a byla jsem přesvědčena, že je rozbitý. Nebyl.

Zjistěte kolik stojí Mythical Irrestible stimulátor na klitoris
ZJISTIT CENU

Rychlými stisky tlačítek navolíte jednotlivé vibrace nebo podtlakové sání. Na výběr máte mezi 10 vibračními režimy a 11 sacími režimy. Upřímně si myslí, že je to přehnané. Člověk pak má jenom problém si vybrat, a pak stejně přestanete vnímat jednotlivé režimy. Ale kdo čte moje recenze ví, že s tímhle mám problém u většiny hraček:D

Taky mě trochu zklamalo, že si Mythical nepamatuje poslední používaný režim, takže po každém zapnutí musíte klikat – což je dost otravné.

Dobíjení

Mythical má magnetickou USB nabíječku. Trochu bych tam jenom dala silnější magnet, protože při sebemenším pohybu sklouzla a přestala nabíjet. Každopádně nabíjení je poměrně rychlé. Navíc díky magnetické nabíječce je Mythical vodotěsný.

A co závěrem?

Musím říci, že jsem Irresistible Mythical docela dost zkritizovala. Bohužel to je jenom tím, že mi nevyhovuje tento typ hraček. Já mám ráda jednoduchost a tohle (myslím tyto dvojité hračky) je už na mě moc překombinované.

Každopádně musím i přes veškerou kritiku říci, že Irresistible Mythical je zatím nejlepší hračka svého druhu. Je neuvěřitelně jemný (i tím může konkurovat hračkám ve vyšší cenové relaci), vibrace i podtlak jsou silné a i vzhledově se mi docela líbí. Takže pokud budete toužit po „dvojité hračce“ jděte rozhodně do něj:)

Klady

Zápory

Jemný silikon Příliš režimů
Silný podtlak „Dvojitá hračka“
Silné vibrace
Dva samostatné motory
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: