Už při rozbalování jsem věděla, že my dva budeme přátelé na dlouhou dobu. Kdo tento kousek nemá, měl by si urychleně pořídit, potěší každou ženu a způsobí nejeden orgasmus.

První setkání

Okouzlilo mě nejen velice pěkné a stylové balení, ale také barva a hebkost tohoto vibrátoru. Přímo vyzývá k hlazení a používání. Modrý silikon zaručuje, že se nebudete trápit se složitou údržbou.

Design je velice čistý a opravdu vyvedený. Lesklé prvky ohraničují tři jednoduchá tlačítka, jejichž ovládání je zcela intuitivní a ihned mu porozumíte, i když nejsou označena.

Dokonalý milenec v každém ohledu

Tento jedinečný vibrátor svým tvarem působí hned dvojitý orgasmus. Výběžky ve tvaru zajíčka dráždí klitoris, zatímco samotné tělo vibrátoru díky svému tvaru, dráždí vstup i samotné svalstvo vagíny a bájný bod G.

Zapnete prvním tlačítkem a v tu chvilku se můžete rozhodnout, zda chcete použít pouze vibrujícího “zajíčka” na klitoris, rotující kuličky v těle vibrátoru, které vám krásně rozdráždí nejen poševní vchod nebo obě možnosti najednou.

Jaké programy mi vyhovovaly?

Zvolit můžete ze 3 rotačních programů a 10 vibračních. Navolíte si svoji oblíbenou kombinaci, které vám zůstane i po uspání vibrátoru (jemné stisknutí vypínacího tlačítka – při delším stisknutí vibrátor vypnete). Mně například vyhovuje kombinace rychlých pulzů a střední vibrace.

Hodnocení

Jako velkou výhodu vnímám nabíjení přes USB, a to, že si mohu s vibrátorem užívat i ve sprše, jelikož je vodotěsný.

Klady

 •  

  Luxusní design

 •  

  Možnost kombinace programů

 •  

  Intuitivní ovládání

 •  

  Nabíjení přes USB

 •  

  Vodotěsnost

Zápory

 •  

  Nepopsaná tlačítka

 •  

  Je trochu hlasitější

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU