Pokud ženy hledají a zkoušejí různé pomůcky, vždy touží po tom, aby daný předmět ideálně zastoupil muže a to ve všech směrech. Hledání je pak o to těžší. Chceme totiž, aby nám dráždil jak klitoris, tak vagínu.

Velikostí překvapí

A pokud má ještě nějaký ten bonus navíc, pak jedině dobře. A to přesně tento vibrátorek splňuje. Při rozbalení jsem byla překvapená jeho malou velikostí, kdy mi bylo jasné, že to bude výborný společník na mnohé cesty. Zavádění díky tomu také bude hračka.

Je pravdou, že by některé z vás mohl přijít příliš malý (má asi 12 cm), ale věřím, že velikost vyrovná „snahou“. Ale o tom později. Tvar je uzpůsoben dvojitému dráždění, nebude tedy zkrátka ani váš klitoris. Potěšila mě zářivě růžová holčičí barva, tvar a hebký materiál, který se dobře a snadno čistí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak je odolný?

Zároveň je fajn voděodolnost, protože poskytuje prostor hrátkám ve sprše. Moderní člověk jistě ocení také USB nabíjení. Přiložen je také stručný návod, sice pouze v angličtině, ale ani ho nebudete potřebovat, jelikož ovládání je zcela intuitivní. Přiložený ovladač je s poměrně velkým dosahem.

Můžete ho tedy svěřit svému partnerovi a on si s vámi může hrát, jak se mu zlíbí. A to zcela tajně a klidně i na veřejnosti. Jen s tou trochu opatrně, jelikož v tichu jsou slyšet vibrace a to i přes kalhotky díky výkonnému motoru. Na ovladači si lze nastavit 10 intenzit a druhů vibrací.

Pulzy i vibrace

Zároveň však slouží jako pulzátor a tak si lze k vibracím na klitoris ještě přidat 10 režimů pulzace, kdy se hýbe špička a dráždí tak okolí ve vagině, zejména pak údajný bod G.

Ovladač je na jednu knoflíkovou baterii (CR2032, která je běžně kdekoli k sehnání) a vejde se do dlaně. Zpracováním je ale znát, že tam bylo šetřeno. Jednoduché zpracování, žádná vodotěsnost, slyšitelné cvakání tlačítek.

Zjistěte kolik stojí Kalhotkový vibrátor FoxShow
ZJISTIT CENU

Dálkové ovládání v balení

Piktogramy na tlačítkách jsou vcelku jasné až na to, že tlačítkem pro zapnutí zároveň ovládáte jeden motor pulzátoru. Tedy dlouhým stisknutím dojde k zapnutí/vypnutí ovladače a hračky, dalšími stisknutími volíte mezi nabízenými módy.

Mluvila jsem o bonusu a tím je funkce vyhřívání, kterou si můžete zapnout a také ovládání hlasem, kdy díky intenzitě hlasu spouštíte vibrace, což opět můžete svěřit partnerovi. Obojí dává celým hrátkám zcela jiný rozměr.

Vlnění do rytmu

Případně můžete s ovladačem v kapse zajít tancovat a v kalhotkách se vám bude do rytmu vlnit jeden růžový fešák. Tuto pomůcku si jistě užijete jak sama, tak s partnerem, doma i na cestách.

Brzy najdete svoji oblíbenou kombinaci všech jejích funkcí nebo budete experimentovat. Tak či onak, určitě to pro vás bude zábava a spousta slastných zážitků.

Klady

Zápory

Lehké zavádění Hlučnost
Výběr z mnoha režimů vibrací a pulzů Velikost
Voděodolnost
Nabíjení přes USB
Ovládání hlasem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: