Elektrovibrátor Midnight Wand vám umožní prozkoumat novou (pro většinu jistě) praktiku elektrosexu a hravě vás posunout k novým BDSM praktikám.

Tento nádherný fialový vibrátor je vyroben z měkkého a flexibilního silikonu, který se přizpůsobí klínu. Jeho zahnutý tvar je navržen tak, aby cíleně stimuloval bod G a klitoris. Na špičce vibrátoru najdete dvě zlaté plošky, které přenášejí intenzivní elektrické impulsy pro posílení a prokrvení pánevních svalů.

Midnight Wand nabízí 7 vibračních programů a 5 intenzit elektrostimulace, které jsou na rozpětí šimrání, až po silnější pulzy.

Navíc je tento vibrátor vodotěsný, takže si ho můžete užít ve sprše či (ideálně domácí vířivce). Avšak, elektrické impulsy se dle výrobce nemají zapínat ve vodě. Takže pro ty situace doporučujeme jen vibrace, ale nezkoušeli jsme na sobě, co to udělá společně s okolní vodou.

Vibrátor je z naší zkušenosti tichý a nabíjí se pomocí USB, což je praktické a dnes už asi i standard. Modře podsvícená tlačítka dle mého usnadňují ovládání vibrátoru i ve tmě.

Jediným záporem je, že elektrostimulace je zaměřena pouze na bod G. Pokud byste chtěli prozkoumat elektrostimulaci po celé délce vibrátoru (penisu ve vás), dporučili bychom jiné modely. Třeba Mystim je v tomhle přeborník.

Je důležité zmínit (že stejně jako další elektrosexuální hračky) i tento vibrátor nedoporučujeme osobám s kardiostimulátorem, protože by mohlo dojít ke zdravotním komplikacím.

Luxusní balení

Při rozbalování tohoto vibrátoru jde na první dotyk i pohled poznat, že si výrobce dal záležet. Vibrátor je zabalený v pevné krabičce, která působí kvalitně až luxusně. Někdy se setkáváme s kvalitními výrobky, kde si výrobce s obalem moc neláme hlavu – tak snad tady to nebude naopak.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor pro elektrosex Midnight Wand
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního otevírání:

První sametový dotek

Již první dotek s vibrátorem nás ovšem přesvědčil, že tady nebude kvalita jen v obalu ale i ve výrobku. Vibrátor je velmi, ale velmi příjemný na dotek a povrch bych přirovnala k sametu, vibrace jsou silné a k orgasmu nebylo potřeba moc času:)

Hodnocení

Kromě klasických vibrací v hodnocení musím zmínit i elektrostimulaci. Výrobce (California Exotic aka CalExotic) uvádí, že tvar je navržen pro posílení pánevních svalů a já mu to věřím:)

I s gelem od Slona

K vibrátoru jsme dostali i Sono gel, který elektro stimulaci posouvá ještě o krok dále a prožitek pak prochází celým tělem. Zvládnete si s ním užívat i bez něj, ale je to příjemný bonus výrobce:) Zlepšuje vodivost a tedy přenos stimulů. Tento vibrátor mohu jen doporučit!

Klady

Zápory

Silné a různorodé vibrace Ovládací tlačítky by mohly být výraznější
Kvalitní zpracování
Velmi ale velmi příjemný materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžový slon
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Dobrý den,

chci se zeptat jestli můžeme vyzkoušet elektro sex s přítelkyní / hlavně prsa / když má kardiostimulátor? Předem děkuji za info a odpoveď.

Hezký den,

to určitě NE. Tahle aktivita je bohužel pro vás určitě zapovězena – tady není moc prostoru na chyby, takže do toho určitě nechoďte – je to i varování na každém z těch produktů, že to je zakázané.

Zkuste něco méně náročného. 🙂

Užívejte!

Elektro je pro mě velká neznámá, ale docela mě to láká, díky za tip. Určitě pokračujte a nic nedělejte z toho, že ty testy dlouho trvají. Prostě to je specifikům té práce. Ať se daří rado.

Souhlasím, elektrosex je specialitka, ke které se musíte postupně propracovat. :)))

Spolupracujeme: