Dlouho jsme se nevěnovali doplňkům k erotickým hračkám a celkově hrátkám, které stejně dříve nebo později každý potřebuje – třeba lubrikačním gelům. Takže jsme se v posledních 2 měsících pustili do hloubky zvlhčujících gelů – jak na vodní, tak silikonové bázi. A budeme mít pro vás postupně více a více testů a recenzí jednotlivých druhů. Dnes začneme kvalitním základem od značky Waterglide.

Vodní lubrikační gely od německého Waterglide

Waterglide lubrikační gely (jak už název napovídá) jsou jen čistě na vodní bázi – takže se nemusíte bát, že by poškodily vaše erotické hračky, či nedejbože kondom (to by byla drahá sranda). My jsme testovali ještě starší sérii (viz fotky) gelů, které už dnes mají novější balení a také i nové vůně/příchutě. Ale stejně je naše recenze o něčem vypovídající, protože základ těchto gelů je stejný – vodný roztok.

Testovali jsme tyto druhy

  • Jahoda
  • Třešeň
  • Vodní meloun
  • Meruňka
  • Tropické ovoce
  • Jablko
  • Hedvábný
  • Neutrální

Od té doby se 2x změnilo balení – z čistě kulaté tuby na klasickou placatou až zpět k kulaté. Výhodou kulaté tuby s dávkovačem je jasný přehled o zbylém množství lubrikantu a jednoduché dávkování. To u zešikmených placatých balení nemáte. U dávkovače hlavně máte minimální problémy s vytečením – pokud netlačíte na boky nádoby, tak nic neteče = dobré řešení. Na pumpičku to samozřejmě nemá, ale i dávkovač je příjemný pro používání při sexu.

K původním příchutím/vůním jsou dnes k dostání ještě Vanilka, a speciálky typu „pro anální sex“, „chladivý“, „hřejivý“ a další.

V tekutosti snesou porovnání i s dalšími gely, které máme v redakci – netečou jako voda, ale decentně se táhnou, takže dokážete dobře odhadnout množství při dávkování. V kluznosti si samozřejmě nezadají s silikonovými gely, ale to asi nikdo nečekal. Není to takový hybrid jako BOOM gel, který má výhody silikonu, ale základ z vody. Takže Waterglide nezklamal ani u jednoho z kousků.

Zjistěte kolik stojí Waterglide gely
ZJISTIT CENU

Zkoušeli jsme jak s hračkami – hlavně s vibrátory na klitoris, které občasně potřebují trochu zvlhčení, aby krásně přenášely vibrace do poštěváčku. Výhodu ochucených/voňavých gelů nevidíme paradoxně u orálního sexu, ale hlavně u análního, protože ho dobře ovoní jestli mi rozumíte:)

Hodnocení zvlhčujících vodních gelů

Pokud opomineme chuťové/vonící preference – které paradoxně Waterglide splnil na výbornou, ty gely opravdu dobře chutnají, ač bychom si je na chleba nenamazali, tak jasně u nás zvítězil hedvábný a základní neutrální kousek. U hedvábného oceňujeme jeho jemnou konzistenci, která je citelně odlišná od všech ostatních – a má decentní a nevtíravou vůni.

Ohledně množství – my jsme měli k dispozici starší 150 ml verzi lahvičky, dnes je k dostání spíše větší 300 ml. Má výhodu v tom, že vám jen tak nedojde, ale už je v ruce docela cítit, není tak subtilní (logicky) jako menší lahvička, se kterou se lépe manipulovalo v posteli.

Klady

Zápory

Kluznost Horší dostupnost
Dávkovač gelu Nemá pumpičku
Menší i větší balení
Příjemné chutě/vůně gelů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: