Máme tu pokračování návodu na bondage. V tomto druhém díle vás naučíme, jak jednoduše pomocí lana svázat zápěstí a kotníky. Svázat tak, že se z toho sub/inka těžko dostane.

Erotické svazování zápěstí a kotníků – průvodce:

Už pouhé svázání zápěstí vašeho partnera může být hodně elektrizující a nová zkušenost. Najednou se nemůže moc bránit – kór když ruce (či kotníky) přivážete k něčemu pevnému, například topení, posteli, nábytku všeobecně, … Pak už je vám opravdu odevzdán a pro oba je to hodně silný zážitek. A to i po několikátém hraní.

Jak svázat lanem zápěstí?

Pro svázání zápěstí potřebujete lano o délce přibližně 2m – my používáme hedvábné, protože nedělá tolik oděrky jako syntetika. A přesto je úvaz poměrně silný. Testovali jsme ho v této recenzi: Svazovali jsme subinku provazy a páskou na bondage.

  1. Začneme tím, že si lano přeložíme na půlku.
  2. Podvlékneme ho pod zápěstím, abychom na jedné straně měli volné konce a na druhé očko.
  3. Volné konce provlékneme očkem tak, aby očko vyšlo přibližně na škvírku mezi zápěstími.
  4. Volné konce lana podvlékneme pod zápěstím tak, aby se očko utáhlo – tedy směrem od něj. Dle délky lana můžeme zápěstí ještě jednou obkroužit oběma konci lana.
  5. Po podvléknutí vezmeme jeden konec a provlékneme ho očkem napříč – to samé uděláme i s druhým koncem, ale opačným směrem.
  6. Přitáhneme úvaz za oba volné konce, které jsou kolmě k obvázaným zápěstím.
  7. Jeden volný konec provlékneme mezi dlaněmi a druhý mezi předloktím. Pokud máte volnější lano, můžeme tento krok opakovat ještě jednou.
  8. Lana provlékneme zpět mezi dlaněmi a předloktím a zauzlujeme je.
  9. Hotovo.

VIDEO návod pro svázání lanem:

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Zápěstí můžete svazovat vpředu, či na zádech. Obě varianty mají své klady a zápory. Pokud budou svázané vpředu, může je subinka použít pro například dráždění, ale nebude tolik bezmocná. Při svázání vzadu už vás nemůže „zlobit“ a bude o to poslušnější. Nic jiného jí totiž nezbyde.

Jak lanem svázat kotníky?

Stejný postup platí i pro svázání kotníků. Ale kvůli jejich větším průměru vám doporučujeme delší lano než 2 metry. 2,5 či 3 metrové lano bude ideální.

Co dále? Můžete svázané zápěstí a kotníky svázat za zády a vytvořit tak kozelec (úvaz hogtie). Nebo jak jsme psali výše, znehybnit partnera tím, že ho přivážete k něčemu pevnému a on nebude moci uhýbat – třeba ranám důtek, bičíků, dlaně, nebo jiné trestné pomůcky z BDSM ranku. Pro inspiraci co dál se subinkou můžete zkusit náš rozsáhlý úkolníček pro suby a subinky.

V dalším díle bondage návodu vás naučíme pěkný úvaz prsou – provazovou podprsenku. Máte se rozhodně na co těšit.

Další možné erotické úvazy

Další i předchozí díly:

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.