Máme tu poslední díl našeho foto-návodu Jak na BONDAGE. Nakonec jsme si nechali líbivý úvaz Želví krunýř (v originále ho dohledáte jako Kikkou Tortoise Shell, nebo Karada Body Weave – záleží dle zdroje). Potřebujeme k němu: jednu subinku, pár metrů lana (přesněji 7 metrů) a hlavně svou šikovnost.

Jaká lana potřebujete pro úvaz Želví krunýř

Některé návody na tento úvaz využívají dvou lan – dlouhého a krátkého, ale my si ukážeme variantu, kdy využijete jen jedno dlouhé. Máme jedno prověřené, které jsme používali na všechny úvazy v tomto návodu – kvalitní bondage lano.

Textový návod na svázání subinky

  1. Lano si v polovině přehneme (kolem krku subinky). Na zádech necháme trochu volnější očko (může si ho držet, když by klouzalo) – vpředu lano volně leží na jejím těle.
  2. Vpředu uděláme první očko v oblasti mezi ňadry – pamatujte na to, že dle polohy dalších oček vyjde i finální vzhled celého úvazu.
  3. Další očko uděláme napůl cesty mezi prsy a pupíkem.
  4. Třetí očko znovu napůl cesty – tentokrát ale mezi pupíkem a klínem.
  5. Volné konce lana provlečeme klínem subinky – nejlépe tak, aby z boku orámoval její broskvičku.
  6. Lano vyvedeme přes zadeček až ke krku, kde ho provlečeme očkem, které jsme nechali volné v prvním kroku návodu. Volné konce lana necháme ležet jednoduše na zádech do dalšího kroku.
  7. Zde přichází zábavnější část. Do každé ruky vezmeme jeden volný konec lana a provlečeme je po bocích (přibližně kousek pod podpažím) směrem dopředu.
  8. Zde je provlečeme druhým očkem (to mezi ňadry a pupíkem). Když za něj zatáhneme oko se roztáhne do strany a vytvoří první ornament úvazu.
  9. Lano vedeme dozadu a provlékneme podél lana, které kopíruje linii páteře. Znovu volné konce provlékneme dopředu a uděláme další část ornamentu. Můžeme jedním okem protáhnout lana i vícekrát – podobně jako jsme to my udělali na břiše naší poslušně „držící“ subky.
  10. Takhle pokračujeme, dokud nejsou všechna oka (v našem případě 2) „roztažená“. Lano upevníme na zadním lanu u páteře.

Kikkou Tortoise Shell – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Tento úvaz je spíše dekorativní, neslouží k pevnému svázání. Spíše jen ke zkrášlení nahého ženského těla – není tak „jednotvárně nahé“, ale jeho křivky jsou narušovány pevnými liniemi lana. Vliv na subinku mohou mít spíše provlečená lana v klíně, kdy mohou lehce dráždit. Mohou ještě více, pokud lano bude provlečené přesně kolem klitorisu (mezi labiemi).

Snad se vám náš 6 dílný návod na základní úvazy erotické bondage líbil. Pokud máte jakékoliv připomínky, prosím napište je nám do komentářů – budeme rádi za každou radu, tip či připomínku.

Vaše redakce Lascivní.cz

Více bondážních návodů

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.