Máme tu poslední díl našeho foto-návodu Jak na BONDAGE. Nakonec jsme si nechali líbivý úvaz Želví krunýř (v originále ho dohledáte jako Kikkou Tortoise Shell, nebo Karada Body Weave – záleží dle zdroje). Potřebujeme k němu: jednu subinku, pár metrů lana (přesněji 7 metrů) a hlavně svou šikovnost.

Jaká lana potřebujete pro úvaz Želví krunýř

Některé návody na tento úvaz využívají dvou lan – dlouhého a krátkého, ale my si ukážeme variantu, kdy využijete jen jedno dlouhé. Máme jedno prověřené, které jsme používali na všechny úvazy v tomto návodu – kvalitní bondage lano.

Textový návod na svázání subinky

  1. Lano si v polovině přehneme (kolem krku subinky). Na zádech necháme trochu volnější očko (může si ho držet, když by klouzalo) – vpředu lano volně leží na jejím těle.
  2. Vpředu uděláme první očko v oblasti mezi ňadry – pamatujte na to, že dle polohy dalších oček vyjde i finální vzhled celého úvazu.
  3. Další očko uděláme napůl cesty mezi prsy a pupíkem.
  4. Třetí očko znovu napůl cesty – tentokrát ale mezi pupíkem a klínem.
  5. Volné konce lana provlečeme klínem subinky – nejlépe tak, aby z boku orámoval její broskvičku.
  6. Lano vyvedeme přes zadeček až ke krku, kde ho provlečeme očkem, které jsme nechali volné v prvním kroku návodu. Volné konce lana necháme ležet jednoduše na zádech do dalšího kroku.
  7. Zde přichází zábavnější část. Do každé ruky vezmeme jeden volný konec lana a provlečeme je po bocích (přibližně kousek pod podpažím) směrem dopředu.
  8. Zde je provlečeme druhým očkem (to mezi ňadry a pupíkem). Když za něj zatáhneme oko se roztáhne do strany a vytvoří první ornament úvazu.
  9. Lano vedeme dozadu a provlékneme podél lana, které kopíruje linii páteře. Znovu volné konce provlékneme dopředu a uděláme další část ornamentu. Můžeme jedním okem protáhnout lana i vícekrát – podobně jako jsme to my udělali na břiše naší poslušně „držící“ subky.
  10. Takhle pokračujeme, dokud nejsou všechna oka (v našem případě 2) „roztažená“. Lano upevníme na zadním lanu u páteře.

Kikkou Tortoise Shell – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Tento úvaz je spíše dekorativní, neslouží k pevnému svázání. Spíše jen ke zkrášlení nahého ženského těla – není tak „jednotvárně nahé“, ale jeho křivky jsou narušovány pevnými liniemi lana. Vliv na subinku mohou mít spíše provlečená lana v klíně, kdy mohou lehce dráždit. Mohou ještě více, pokud lano bude provlečené přesně kolem klitorisu (mezi labiemi).

Snad se vám náš 6 dílný návod na základní úvazy erotické bondage líbil. Pokud máte jakékoliv připomínky, prosím napište je nám do komentářů – budeme rádi za každou radu, tip či připomínku.

Vaše redakce Lascivní.cz

Více bondážních návodů

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Mám dotaz ohledně svazovani. Mám problém při svazani rukou a nohou k sobě za zády… Při ležení na boku mi mravenci v rukou … A na zádech je to nepohodlné..da se s tím něco dělat?

Zdravím,

pro tělo je tato pozice nepřirozená – obávám se, že si na to mravenčení budete muset zvyknout. Je to nepohodlné, ale když je člověk svázaný, nemá se cítit pohodlně. Mravenčení bych začala řešit až v případě, že mravenčení neustane ani delší dobu po rozvázání.

dobry den chcem sa opytat ci mi viete poradit nejaku knizku aj s obrazkami ako na vasej stranke kde by som tieto techniky viazania nasiel Dakujem

Hezký den, bohužel v češtině žádné nejsou (minimálně před čtvrt rokem ještě nebyly) – napadá mě jedině objednat ze zahraničí (ebay, amazon apod.) příručky – těch pod hesly bdsm, bodnage, shibari je poměrně dost.

poznate nejaku konkretnu? myslim nazov a autora nechcem totiz to kupit nejaky roman alebo poviedku mal by som zaujem iba o techniky viazania a uzly dakujem

inak super stranka som rad ze som vas objavil

Bohužel z hlavy neznám – když jsme hledali zdroje, na Amazonu jsme jich našli bezpočet – hlavně máte u nich náhled obsahu, takže uvidíte, že půjde spíše obrazový návod, než porno povídky.

Jako návod vypadají: The Little Guide to Getting Tied Up, Ropes, Bondage, and Power: Power Exchange Books‘ Resource Series, Bondage Basics: Naughty Knots and Risque Restraints You Need to Know, The Seductive Art of Japanese Bondage, Tie Me Up!: The Complete Guide to Bondage…

Děkujeme 🙂 snažíme se už 5 let

Hezký den.

Chtěla by jsem se zeptat, jestli máte někde návod jak uvázat bdsm tanga? A ještě by jsem měla dotaz.. Nemáte návod na jaká pánská místa při BDSM umisťovat kolíčky?

Ten návod máme nafocený, ale nelíbila se nám kvalita fotek, tak jsme ho vůbec nepublikovali – bohužel. Pohledejte ale na internetu klíčové spojení provazové kalhotky. Návodů na ně je povícero – jsou hodně zajímavé a intenzivní při nošení – hlavně když ve spodní části (na oblasti konečníku/hráze) uděláte velký uzel, který pak při pohybu tlačí a trápí subíka/subinku.

K druhému dotazu: nemáme – beru to jako velmi specifickou oblast trýznění, které se odvíjí od citlivosti mužského těla – klasikou ale budou bradavky, klín, případně volnější kůže například na rukou či nohou. Inspirovat se můžete dobře v nějakém „femdom“ erotickém snímku – stačí vyhledat femdom videa a jistě něco najdete.

Děkuji za návody, jsou srozumitelné a dobře popsané. Lepší jsem nenašel. Chtěl bych se zeptat, jestli neplánujete nějaké další návody?

Děkuji za odpověď.

Hezký den,

v tomto týdnu půjde ven vícedílný návod na podvazování penisu/varlat. Pak je ještě v plánu několik názorných návodů na dráždění/stimulaci vagíny/penisu. Ale ani jedno z toho nebude tak velké jako tyto bondage návody bohužel.

Děkujeme za podporu za celou redakci

Petr S.

Hezký den, neprodáváme – jste první kdo o ni projevil zájem od doby publikace, takže se obávám, že by zájem nepokryl ani náklady.
Ale chápu, že její využití by bylo užitnější než v případě odebíhání k počítači:) Děkujeme však za zájem a nápad – I vám krásné Vánoce:) ať se hezky uzluje.

Chtěl bych se zeptat, zdali prodáváte Bondage příručku v knižní podobě? Děkuji za případnou odpověď. Hezké Vánoce přeji.

Spolupracujeme: