Naší inspirací pro dnešní rozhovor byl samotný redakční Twitter, kde nám neušel netradiční příspěvek autora @Jirqa_whore o návštěvě milence své partnerky, kterému mu měl později posloužit. Aneb netradiční kombinace, nemyslíte?

Proto jsme ho (a jeho Královnu) vyzpovídali kolem tématu femdom (ženské dominance), cuckoldingu (paroháčství) a dalších témat. 🙂 Přejeme hezké počtení a pro někoho třeba inspiraci pro jejich vlastní vztah.

Konkrétně šlo o tento příspěvek:

https://twitter.com/Whore_of_yours/status/1564607445749665792?s=20&t=2qIxO72VkKRfBPLTztNwKQ

Profil Jirqa_whore na Twitteru jako @Whore_of_yours má přes 400 sledujících (v době přípravy rozhovoru).

Kapitoly

Zdravíme Jirqo, můžeš se našim čtenářům trochu představit?

Jsem muž mezi 40-45 lety, sportovní postavy a mladšího vzhledu. Snad i pohledný, to mohu těžko soudit:) S manželkou, mou Královnou (dále ji budu označovat jako “G”), jsme spolu 5 let, z toho 2 roky manželé. Aktuálně máme navíc malý přírůstek do rodiny.

Oba pracujeme v zajímavých oborech, a přiřadil bych nás asi do vyšší střední třídy. Na první pohled tedy úplně normální pár. Já jsem si uvědomil BDSM pozitivitu cca 20 let zpět, plně ji rozvinout mi ale pomohl až současný vztah.

Twitter jsem založil z důvodu potřeby určité seberealizace a exhibice, hledání inspirace a potenciálně i hledání kontaktů a možnosti najít pomoc pro mou Královnu v dominanci mé osoby.

Profil odhaluje jak naše sexuální praktiky v soukromí, tak i zčásti nějaké mé touhy a představy – tedy ne vše, co je uvedeno je do posledního detailu odrazem reality, ale dá se říci, že se to velmi blíží. Profil spravuji sám, ale v případě zájmu je možné zprostředkovat přímou komunikaci s G.

Jak začal váš FLR/D/S vztah s tvou Paní?

Náš vztah začal bez jakéhokoliv prvku BDSM. Měl jsem zpočátku obavu se podělit o své tajné začátečnické touhy. V současnosti lze říct, že to, čeho jsem se bál je hranice, kterou jsme již významně překonali. Mé obavy byly tedy neopodstatněné, a to zejména díky otevřenosti G a ochoty prozkoumávat neprozkoumané.

Nemáme ale typický FLR vztah, nebo dokonce D/S, i když v určitých oblastech by se tak přece jen říct dalo. Řešíme spolu běžné provozní problémy domácnosti, občas se hádáme, máme své světlé i temnější chvilky. Umíme vzájemně argumentovat a stát si za svým názorem. Slovo G není zákon, ale její přání jsou pro mě důležitá. Snažím se, aby ji se mnou bylo dobře a byla spokojená po všech stránkách.

Většinu doby, např. po příchodu z práce apod. u nás vypadá zcela běžně. Žádné svazování, klečení v koutě, ani výprask. Je to spíše o úctě a oddanosti, běžných maličkostech jako masáže, příprava večeře a snídaně, plné respektování přání G v posteli apod.

Nemáme však pouze zvrhlý sex, občas jde o více méně normální milování, avšak často pouze s tím, že jen G zažije to finální uvolnění.

Na Twitteru máš v biu (volně přeloženo do cz): “Jsem podřízený cuckold ve vlastnictví mé Královny. Baví ji mě sledovat s ostatními muži. Miluji být mužskou děvkou pro její potěšení.” Mám jen zruinované orgasmy. Co nám k tomu více řekneš?

G miluje pohled na dva muže. Mé pokročilé představy obsahují donucení k bisexualitě jako jedné z nejsilnějších praktik potvrzující mou oddanost a podřízenost G. Při spojení těchto dvou věcí už je jen krůček k tomu, aby byla přání G v této oblasti vyslyšena.

Dále je v nitru G vlastně submisivní (avšak méně, než já) a touží tedy občas zažívat i situaci, kdy nemá věci pod kontrolou. Já ji takové zážitky neumím dát, i přestože jsme to zkoušeli. Pokud totiž dominance nevychází přímo z osobnosti člověka, není to pro ni 100 % ono.

Proto jsem rád, když může tyto věci zažívat s někým jiným, ideálně pokud mohu být přítomen, ale není to podmínka. Hodně se mi však líbí vidět, jak je G ovládána někým jiným. Jak je vzrušená a těžko se jí odolává touze, kterou v těch chvílích cítí. Vlastně mohu říct, že jakékoliv sledování G v sexu mě velice vzrušuje.

Rád jí nabízím a těší mě, pokud je chtěná a je o ni zájem. Často se tak bavíme na párty, kdy okolní muži nechápou tu situaci, kdy G flirtuje s okolím i přesto, že je vidět prokazatelně přítomnost jejího partnera. Flirtování je ale další zábava, kterou G ráda provozuje, často nám z takového flirtu “zbyl” nejen silný zážitek, ale nezřídka kdy i přátelství (nás obou), která trvají již roky.

No a nakonec ruined orgasmy – ty mám na vlastní žádost. Stejně tak jako zcela zakázaný ten normální. Jsem moc rád ve stavu naprosté nadrženosti, kterou neumím kontrolovat/vyřešit. Absence orgasmu mi pomáhá nejen být oddanějším a poslušnějším partnerem, ale i silně vnímat oddanost vůči G. Je to jakási oběť, kterou za její přízeň moc rád platím a která mi posiluje vnímání našeho sub/dom vztahu.

Její “NE” na mé prosby o orgasmus je dokonalá kombinace frustrace a vzrušení. Někdy vlastně ani nevím, zda bych chtěl slyšet “ANO”. Mám rád to napětí, co při absenci pociťuji a proto ani nepotřebuji nezbytně klícku – podvádění v této oblasti by zpochybnilo mou roli a zklamal bych G.

A to rozhodně nechci. Cuckold zde je už přirozený důsledek toho, že G může spát s kým chce a já musím poslušně čekat, až mi G něco dovolí. Na druhou stranu, což není asi zcela typické, mám dovoleny jiné ženy. Stejně tak jako já rád vidím G s někým jiným, má to takto i ona vůči mě.

Jsem ale vybíravý a sehnat vhodnou partnerku je složité (navíc kundička G je prostě nejlepší) – na rozdíl od G, která to s muži má vcelku snadné. Výsledkem tak je, že má G mnoho mužů a já nikoho. 🙂

Dle postu tě váš protějšek může směřovat i do sissy/feminizované podoby – punčošky, podprsenka, … jaký je pocit být v takové situaci?

Tento příspěvek je už lehce z fiktivní roviny. Dámské oblečení je nádherné, rozhodně hezčí, než mužské. Ale muž v něm jen málokdy vypadá sexy (a to i přes sportovní postavu).

Tedy, i když mě dámské věci někdy lákají, omezili jsme se doma na tanga, což je jediný kus dámského oblečení, co je ze strany G akceptovaný a nepřijde ji odpuzující. Dále máme oblíbenou ještě takovou krajkovou sukýnku, ta je už ale designovaná pro muže.

I tak je to spíše mé soukromí, když jedu např. do práce takto oblečený a G to někdy ani neví. Mně to připomíná mou submisivní pozici, někdy intenzivně cítím pohyb látky mezi půlkami a celkově to přispívá k permanentnímu vzrušení a tedy přeneseně i k silnějšímu dopadu zákazu orgasmu.

Příspěvek je pro mě silný spíše z jiného pohledu, a to je permanentní klícka a anální kolík. První symbolizuje to, že můj penis a jeho vzrušení není pod mou kontrolou. Druhé, že bych měl být připravený na to, že si mě může análně vzít kohokoliv, kdo bude chtít a G to dovolí.

Máte nějaká pravidla ohledně odemčení, zruinovaných orgasmů, …?

Jak jsem psal, ruined orgasmy jsou výsledkem mých přání, ze kterých se stala pravidla. ruined orgasmy jsou tak jedinými orgasmy, které jsou aktuálně možné (po dovolení G, což je relativně málo časté – i když to je asi relativní).

Ohledně klícky – kterou nevnímáme ani jeden jako prostředek k zaručení poslušnosti, ale spíše jako nástroj chvilkového ponížení a omezení. Klícka v mých očích dokáže zamezit snaze soustředit se při sexu na sebe místo na G, může fungovat jako dočasný trest, když neposlouchám, případně jako opatření při návalu vzrušení, kdy hrozí, že bych porušil naše dohody.

Dlouhodobé nošení klícky tak není něco, co bychom praktikovali, i když někde v pozadí mé duše je představa permanentního zamčení hodně zajímavá. I přes vyzkoušení mnoho variant (a mám pocit, že jsme skutečna už našli jednu opravdu fajn), stále považuji dlouhodobé zamčení za značně omezující (sporty, práce apod.) a není to asi nic, co by se v průběhu doby změnilo.

Krátkodobě ale funguje velice dobře.

Máte spolu třeba otrockou smlouvu?

Máme smlouvu, kterou jsme si napsali, aniž bychom se kdekoliv inspirovali.

několik bodů, z nichž ty hlavní jsou:

  • právo G plně kontrolovat můj sexuální život (ať už se jedná o různá omezení, nebo o příkaz co s kým mám provádět),
  • právo G mít sex s kýmkoliv uzná za vhodné,
  • můj závazek pečovat o G.

Je to pro nás vlastně ale trochu formalita, na kterou se nijak neodvoláváme. Máme ji, protože to nějak stvrzuje to, co mezi sebou máme, ale ve výsledku ji ani nepotřebujeme.

Dle bia i příspěvků nám neuniklo, že to hlavní “využití” pro tebe je sloužit milencům (můžeme jim říkat bull či alfamale?) tvé Paní – je to docela atyp, typicky subíci v klícce slouží jen své královně, zde je to rozšířené o další muže – proč takto?

Tato má pozice je zmíněna v různých reakcích/popiscích, protože je to jedna z hodně silných situací pro mou submisivní dušičku, jak jsem psal výše. Do popisků na Twitteru se toho moc nevejde, tak je tam toto často vypíchnuto.

Ale ve výsledku toto není zdaleka primární aktivita a vzhledem k tomu, že si partnery do sexuálních hrátek velice pečlivě vybíráme, není ani tolik příležitostí, které by toto umožnili. Není také moc mužů, kteří by se s námi chtěli setkat za účelem mít něco se mnou.

Většinou je pro ně ta hlavní motivace G, což ale jde trochu proti tomu, že G ráda sleduje dva muže. V minulosti jsme hledali i gay muže, aby právě nedocházelo k narušení jejího zážitku zájmem o ní. Jeden takový byl, G seděla v křesle a sledovala, jak si mě relativně dost dominantní muž svázal, dával mi výprask a šukal. Já samozřejmě musel držet, kouřit… No však to asi znáte 🙂

Pokud bychom tedy porovnali poměr doby, kdy sloužím G, a kdy jiným mužům, je to vlastně silný nepoměr. Jinak aby byl obrázek úplný, nescházíme se pouze s muži – rádi k nám přibereme i pár.

Potom to funguje jako klasická čtyřka s tím, že orgasmy jsou stále pod kontrolou G. I cuckold tak může ochutnat a zažívat více kundiček v jednom dni. Ale najít pár je opravdu těžké – aby si všichni sedli. Máme tedy pouze několik podobných zážitků. Vždy to ale bylo super.

Jaká je vaše orientace, když jako partnerku (byť dominantní) máte ženu, ale sloužíte i mužům? Jste do toho nucený?

Jsem primárně heterosexuální muž. Ženský element při jakýchkoliv hrách je pro mě zásadní. Udržovat vztah pouze s mužem je pro mě nepřijatelné. Avšak nucení k bisexualitě je forma zajímavého ponížení a ukazuje mou oddanost G.

A to i v relativně extrémní formě – že by nějaký muž přijel, nechal se např. vykouřit a následně poslal video záznam mé paní s tím, že jsem byl poslušný. I takto zapojený ženský element je pro mě dostačující, aby pro mě byly hrátky s mužem zajímavé, a to i přesto, že sám od sebe bych si pro jakékoliv sexuální praktiky vybíral výhradně ženy.

K čemu všemu jsi mužům propůjčován? Neboli jak jim posloužíš?

Možné je vše, od svazování, využití všech mých otvorů fakticky k čemukoliv. Mezi praktiky, které realizujeme patří pasivně anál, kouření, rimming, ale i například líbání, které G dostává spolehlivě “do kolen”. To je i pro většinu našich partnerů za hranou. Pro mě je dále od muže asi za hranou pissing (s G je to ale něco, co naopak vyhledávám).

Ideální je pro nás asi klasická trojka s prvky dominance ze strany bulla vůči G a ze strany G či bulla vůči mě. V takovém nastavení není problém postavit mu péro, připravit G, sledovat vše v detailu, ale také se na G prostřídat, nebo nabídnout jemu anál, který G moc nemusí. Stejně tak v kouření většinou G zastupuji, protože nemá moc tuto aktivitu ráda, ale dost mužů ji vyžaduje.

Máte nějaké hranice či stopku?

Nemáme v podstatě žádná omezení. Základem je důvěra a zdraví + bezpodmínečně kondom. S G velice dobře víme, kde má kdo z nás hranice a víme, že každý může kdykoliv celou akci zastavit, pokud bude nějaký problém. Nemáme žádné speciální slovo apod.

Prostě si to nějak řekneme/naznačíme. V každé situaci stále máme na paměti, že jsme to především my, co se nám to musí líbit, a že to vše děláme pro radost a zábavu. To, že nerealizujeme nějaké extrémní praktiky (krev, výkaly a podobné extrémy u nás nemají vůbec místo), kde není možnost rozumně dát vědět, je to snazší.

Máš představu, kolika mužům jsi už posloužil jako čubka?

Preferujeme dlouhodobější setkávání, kvantita tedy není to hlavní, co vyhledáváme. Máme navíc rádi své soukromí a zdraví, což nás nutí být opatrnými. Pokud bychom se tedy bavili o počtu, bude to do pěti. Pokud bychom ale měli spočítat počet jednotlivých návštěv, asi bychom se snadno nedopočítali. 🙂

A je to vždy pod dohledem Královny, nebo tě propůjčuje i mimo, kdy jste s nimi o samotě?

Jedna taková představa zde byla (viz popis natáčení použití mě a následné odeslání záznamu G), ale v praxi se toto nikdy nezrealizovalo.

Mé půjčování tak není bez přítomnosti G – ona moc dobře ví, že pro mě je zásadní přítomnost ženského elementu, a tedy do toho nejsem nucený. Ona sama by to ani neviděla, což by se vlastně kompletně míjelo účinkem.

V rámci TW  jste řešil sledování už jen gay porna, protože se to téma primárně líbí vaší Královně – už máte povolené jen to?

Není to zcela tak. Já bych se někdy rád dostal, skrze stálé odpírání kundičky G a soustavného vzrušování, do stavu, že budu G prosit i o něco, pro mě tak na hraně, jako je ošukání (příp. cokoliv jiného) od muže. Gay porno je zde tedy spíše v “roli” odepření kundiček/žen a sexu s nimi.

Druhý efekt, který to může mít je postupná orientace bi směrem. Představa být kurvičkou pro muže, které navíc nic jiného nezbývá – a dokonce se těší na vše takového, je neskutečně silná. Omezit tedy někdy porno na gay tématiku je hodně zajímavé, ale nejsem omezen pouze na toto téma.

Jak to máš s bezpečím/zdravím – neuniklo nám, že jí doma vylížeš, když přijde ošukaná od milence?

Zde je další určitá fikce, která odráží nějaké touhy, ale v realitě je k ní trochu dál, než to na první pohled vypadá. Zásadní podmínkou je kondom, a tedy možnost udělat se nechráněně do G zde vlastně vůbec neexistuje.

Pouze jednou, kdy se kondom protrhl zrovna v inkriminovanou dobu, jsem to zažil – možnost z ní lízat sperma někoho jiného. V té době už ale byla těhotná, takže v tomto ohledu nic nehrozilo. Šlo navíc o někoho opravdu blízkého, kde ani pohlavní choroby nebyly rizikem.

Pokud se bavíme o aktivitě lízání/polykání spermatu, tak u mé produkce je to jasné – nejen, že mě to vzrušuje, že to musím udělat, ale je to opět nějaká forma ponížení. U produkce jiných mužů musíme mít opravdu jistotu zdraví a bez déle trvajícího přátelství a znalosti protistrany je to opět nepřekročitelná věc. Zde znovu vazba na důraz na kvalitu dalších přizvaných a ne na kvantitu.

Podstatná část tvých fotografií je když jsi zamčený v pásu cudnosti – jaké to má pravidla? Jsi dlouhodobě zamknutý?

Nejsem dlouhodobě zamčený, i když je ta představa pro mě zajímavá. Realizaci si ale v běžném životě neumím moc představit kvůli omezení, které z toho pramení.

Důvody kratšího uzamčení jsem popisoval v jiné odpovědi. Jediné pravidlo, které se s se zámkem pojí, je to, že pokud dojde k uzamčení (např. z důvodu, že se nemohu udržet a neprovokovat se, a hrozilo by porušení pravidla o orgasmu), je nutné odemčení potvrdit ze strany G.

Po zamčení tedy nikdy nevím, jak dlouho bude trvat. Na druhou stranu, G se líbí pohled na projev mého vzrušení, nemá to tedy naštěstí nikdy dlouhého trvání.

Jaké máš v oblibě klícky?

Mám jednu oblíbenou kovovou a jednu plastovou (3D tisk). Nakoupeny byly obě přes Aliexpress a celkově jsem jich zkusil snad 20. Tyto dvě jsou jedny z nejlepších a nejlépe použitelných pro naše potřeby. Pokud se někdo však nechá inspirovat, myslím, že nebude zklamaný. Ale zde možná více než jinde platí, že co člověk to názor/klícka. 🙂

Když už vzácně stříkáte, je to při zamčení v pásu cudnosti?

Není tomu tak, orgasmy, pokud jsou tedy už povoleny, mám v podstatě pouze v odemčeném stavu.

Byl jsi dle TW zamčený v klícce (a vyplněný kolíkem) při vaší svatbě, kdy Ano bylo nejen pro běžný sňatek, ale i to, že tě plně vlastní?

Toto byl jeden ze silných zážitků, které asi z paměti nikdy nedostanu (ani to samozřejmě nechci):) Je to tak, jak píšete, i když výraz “plné vlastnictví” bych zřejmě nezvolil.

Mé “ANO” v tomto ohledu patřilo spíše mé roli ve vztahu. To, že přijímám a souhlasím s tím, že budu muset G poslouchat i v tomto. To, že budu sexuálně oddaný a ovládaný.

U tématu klícky se vždy řeší téma klíčků – klíčky má vždy u sebe Královna? Třeba i nějak viditelně, jak je obvyklé na TW v tématech kolem #chastity #sissy #cuckold?

Klíčky díky omezenému používání klícky není moc prostor ukazovat. Pravda, pokud bychom spolu někde byli a byl klíček viditelný, vzrušovalo by mě to. Na druhou stranu ale vím, že jen málo lidí by význam pochopilo.

G má jako hotwife alespoň řetízek na nohu, ani ten ale nenosí běžně. Pokud jsem zamčený, mám vždy u sebe pohotovostní klíč – jeho použití se ale samozřejmě zjistí.

V rámci sdílení tebe s ostatními muži, padl někdy nápad to zkusit s vícero najednou? Třeba na swingers?

Na swingers jsme byli jednou, ale nějak jsme nestihli timing, takže první vlnu odchodu na matrace jsme prošvihli, a když jsme přišli, většina odešla nabrat síly. 🙂 Každopádně ve výsledku nás to až tak neoslovilo.

Při setkávání s dalšími muži a páry máme rádi mezi námi i něco více, než pouze sex. Na swingers ale o nic jiného nejde. Do určité míry to tak bylo zklamáním. Interakce mezi muži se navíc, alespoň nám to přišlo, moc nemusí, což také omezuje využití této formy setkávání.

Ale bylo by určitě zajímavé tam dát G nějak veřejně “k dispozici”. Častá představa, která G vzrušuje, je být napospas vícero mužům najednou a zde je potenciálně cesta, jak to v reálu zažít. Asi netřeba zmiňovat, že i pro mě by ten pohled byl úžasný…

Popřípadě v rámci bukkake, kdy byste musel jen kouřit a polykat jednoho za druhém?

Toto je má současná “femme fatale” představa (být přivázaný u postele, kde by ležela nahá G; muži by ke mě chodili, abych je postavil, pak ošukali G a skončili pak opět u mě a tak stále dokola). Muset uklízet cizí sperma je pro mou submisivní duši naprosto “zničující”.

Ani tak nejde o kouření (kdo kouřil někdy déle ví, že panty toho až tolik nevydrží), ale o to množství ejakulátu, co bych musel polykat (něco ve smyslu #premiumbukkake), měl ho všude po obličeji a těle. A k tomu stav, kdy si všichni užívají mou G a já mám pro potěšení právě pouze penisy těch mužů ze kterých cítím její vůni. Extrémně ponižující, extrémně vzrušující.

Nedostatek spermatu pro tyto hrátky, když mám navíc dlouhodobě zakázaný orgasmus, je ale zajímavý problém🙂 Riziko pro zdraví při více mužích je také nezanedbatelné. Toto tedy asi zůstane navždy pouze nenaplněná představa.

Nemůžu se nezeptat, na asi největší trend posledních let, a to je OnlyFans / Patreon. Zajímá mě, jestli sledujete ho jako uživatelé, nebo jestli byste do něj nešli jako tvůrci?

Feminizace/sissy/femdom je velmi oblíbené a vyhledávané téma = a tedy i zpeněžitelné.

OnlyFans byla první volba před založením Twitteru, avšak díky tomu, že ten prvotní záměr rozhodně nebyl motivovaný ziskem (chtěl jsem najít platformu, kde budu moct žít svůj virtuální život), neměl jsem dost síly projít registrační proces na OnlyFans:)

Je nutné poskytnout, mimo jiné, i osobní účet na Instagramu, případně další formy ověření a vzhledem k tomu, že si chci hlídat soukromí a neměl jsem požadované účty naplněné fotografiemi mě samotného, stále byl se založením nějaký problém. Po asi 14 dnech řešení jsem to vzdal.

Nejsem navíc prototyp přispěvovatele na sociální sítě. Publikace na Twitter je pro mě především forma seberealizace a exhibice v zajímavé oblasti. Nerad bych byl ale zavázaný potenciálním odběratelům a byl nucený do další a další publikace, i když by například nebyla nálada na takové sdílení. Takto mohu být svým pánem a publikovat skutečně podle svého uvážení, nikoliv abych splnil očekávání, která by dříve či později přišla.

Abych odpověděl i na další část dotazu, tak OnlyFans ani nesleduji. Nemám potřebu jakkoliv za takový obsah platit. Rád sleduji profily, kde ti lidé nejsou motivování ziskem, ale dělají ty věci naopak pro radost.

Přijde mi, že je to i hodnotnější, protože mohu věřit tomu, co vidím. V placeném obsahu už nemusí vůbec jít o vlastní potěšení, ale je to obchod. A vytrácí se, alespoň pro mne, autenticita.

Kdo někdy zkusil klícku ví, že už samotná myšlenka na zamčená je vzrušuje, což jim znemožňuje se do klícky zamknout – jak to řešíte vy?

Chce to trochu cviku a schopnost se uklidnit. Samotné nasazení klícky je u nás určitá forma trestu. Primární vzrušení to tedy nevytváří, to spíše situace okolo. Uzamčení tak většinou nebývá problém.

Dle tvého TW jste zkusil (nebo musel?) tzv. figging, neboli zavedený zázvor v anusu = jaký to byl pro vás pocit?

Hodně mě zajímalo, jaké pocity to vyvolává, a tak jsem to prostě chtěl zkusit. Často chodím za G s prosbou o nějakou praktiku (např. o zákaz orgasmů jsem ji přímo poprosil tak, že v době, kdy byl povolený standardní orgasmus 2x do roka – Vánoce a narozeniny, jsem ji požádal, aby mi i v těchto dnech plnohodnotný orgasmus nedovolila; stejně to je i se zákazem kundičky) a potřeboval jsem tak vědět, co to se mnou dělá.

Pocity při tom nejde snadno popsat, ale jde o postupně se zvětšující pocit pálení, který se stává intenzivním, pokud se snažíte s tím něco dělat. Ale protože naše hrátky nejsou úplně o bolesti, jako spíš o nastavení mysli, není to něco, co bych potřeboval. Nebyl to tedy příkaz G.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Zde bych asi odpověděl fotkou, ta někdy vydá za tisíc slov:) A to na ní ještě není vše

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Pro G to bude zřejmě magic wand (via naše recenze), ďábelská věcička. Pro mě asi nějaké anální kolíky, rákoska, připínací penisy a klícky.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Myslím, že svorky na bradavky nejsou naše oblíbené. Zklamaly nás třeba venušiny kuličky, nebo kuličky jako roubíky.

Označuješ se jako #analwhore a #analslut – u vás tedy anální hračky budou na denním pořádku?

Hrátky s análem jsou pro mě super intenzivní. Mám rád jak roztahování, tak šukání (pravým či připínacím nebo obecně umělým). V minulosti jsem chodil třeba s análním kolíčkem i na veřejnosti, případně jsem s ním celý den pracoval, nebo spal apod.

Zkoušeli jsme i fisting, který je také hodně zajímavý. Dá se tedy říct, že anální hrátky jsou hodně zajímavé. Vyžaduje to ale nějakou přípravu a klid, na který není poslední dobou moc čas. Proto se tyto praktiky trochu vytrácí. Věřím ale, že to nebude na dlouho.

Naopak možnost G lízat zadeček je pro mě velkou odměnou a je to činnost, kterou zbožňuji. A dalo by se i říct, že jsem závislý na té situaci, kdy mohu mezi její půlky, ona se jen lehce hýbe v bocích a případně mi tlačí hlavu proti sobě. 🙂

Je něco ze sexu, co by tě lákalo ve fantaziích? Nebo o tom stejně nerozhoduješ, protože je to na vaší Královně, co pro tebe připraví?

Veškeré sexuální představy spolu sdílíme. Jde nám ve všem, co děláme o spokojenost a o užívání si. Posouvání hranic jde tou “klidnější” cestou, nikoliv na sílu, ale spíše nějakou evolucí, diskusí.

Schopnost povídat si o pocitech, které zažíváme, a o touhách ať jsou jakékoliv je základním předpokladem otevřenosti, kterou mezi sebou máme.

Nejsem tedy nucen k ničemu, co bychom předtím nediskutovali a nevěděli, jak se na to díváme.

Z toho asi pramení i absence potřeby stopky – prostě dopředu víme, co děláme, i když není samozřejmě jasný žádný konkrétní scénář.

V představách toho má člověk mnoho, ale někdy je lepší, že to v takovém stavu zůstane. Někdy je totiž ta představa opravdu dobrá, ale v realitě by se k této představě nedalo ani zdaleka přiblížit (třeba i jen pro to, že je to fyzicky nemožné apod.).

Pokud bych ale měl přece popsat nějakou do extrému dovedenou představu kombinující vše, co mě spolehlivě dostane, a která je ale přesně ta, co zůstane pouze v myšlenkách (asi to znáte, něco vás neskutečně vzrušuje, ale používáte to pouze v mysli; pokud by se to do puntíku stalo realitou, nebylo by to takové) je:

Sloužit každý den sexuálně své G (lízat jí kdekoliv a kdykoliv si bude přát, nicméně s nedostupnou kundičkou na šukání – případně jen třeba na pár málo vteřin), být po vůli několika mužům, kteří by si se mnou i s G mohli dělat cokoliv by chtěli – má role by byla je postavit, uklízet po nich a sledovat dění; sám bych měl zcela zakázané orgasmy v jakékoliv formě; byl bych trvale udržovaný v situaci maximálního vzrušení, nuceně zamčený při erekci a s velkým análním kolíkem – být prostě nadrženou kurvičkou pro jakékoliv použití kýmkoliv; tyto naše hrátky a mé ponížení by sledovaly další ženy, kamarádky G apod.

Ale všechny představy tohoto typu se posouvají a vyvíjí, mění, tedy toto je mé aktuální rozpoložení a touha. Jak se promění v průběhu doby teď nelze odhadnout.

Na závěr

Veškerý text revidovala samozřejmě i G, což, věřím, dává celému rozhovoru i trochu zajímavější nádech – to že nám to takhle může fungovat a není to pouze zbožné přání muže, ale naopak je to se souhlasem a plným vědomím všech.

Občas si říkám, zda se nám časem ty role nějak nevymění – třeba že někdy budu mít příležitost si G vzít podobně jako její milenci, nebo že někdy budou změněna pravidla mého orgasmu. Ale žijeme tady a teď a co bude za čas nikdo neví. Hlavní je aby i věci, které třeba i ostatním přijdou za hranou, přinášely radost těm zúčastněným. Je fajn mít pravidla, ale je fajn je občas i porušit.

Otázky pro G (Královnu)

Jaký je pocit, když vás při sexu s bullem sleduje váš (nejspíše zamčený) manžel?

Při hrách není manžel většinou zamčený, ráda se dívám, jak mu stojí a nic bez dovolení nemůže. Resp. klidně si to může dělat, ale do konce prostě bez dovolení nesmí. Jinak je to zajímavý pocit.

Trochu se cítím i špatně, ale stačí jediný pohled na něj, kdy je vidět, jak si to užívá a je to super. Často je to i výhoda, že poradí jak na mě nebo pomůže stylem, který ví, že mám ráda a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. 🙂

Když před vámi někdo ošukává váš protějšek – co to s vámi dělá?

Líbí se mi především, jak si to užívá. Vím, jak to má v hlavě nastaveno a jsem ráda, že mu toto můžu dopřát. Navíc vím, že mě musí poslouchat a pokud chci vidět něco konkrétního, můžu si říct.

Co mě ale opravdu baví je sledovat líbání dvou mužů. Prostě se mi líbí mezi muži spíše více „romantiky“ než jen čistě sex, ale ani ten není k zahození.

Váš partner zmínil, že jste spíše submisivní, takže bullové vám dominují, … což je v zajímavé rozporu s tím, že vašemu partnerovi jste v nějakém pohledu zase dominantní a určujete jeho hranice/zážitky… Jak to vidíte vy?

Vše jsme odhalovali spolu a postupně. První takový test byla párová tantra masáž, kdy jeho masírovala žena a mě muž. Zjistili jsme, že nám takovéto intimní doteky vůbec nevadí. Pokračovalo to přes „čtyřku“ s párem, ale bez vzájemných doteků mezi páry. Později intimnosti ve trojce s dalším mužem, ale bez sexu.

A tak postupně až do stavu, kdy mohu šukat s kýmkoliv chci. Miluju flirtování a ty okamžiky námluv. Jediné, o co mě prosí je, abych z každého takového setkání přinesla fotku nebo video.

Někdy v zápalu vášně zapomenu, ale většinou si může užít pohled na to, jak si mě bere někdo jiný a jak jsem pak spokojená.

Nejlepší je to ale stejně vždy, když jsme u toho všichni. Přece jenom jsme manželé a nebylo by hezké být stále u někoho jiného. Je potřeba mu také jednou za čas ukázat, jak silně ho vlastně můj klín a zadeček ovládá.

Teď musí poslouchat svou Královnu, případně mé milence, a já si to o to více užívám. A z jeho reakcí vím, že i on.

Jaký byl váš první zážitek ohledně cuckoldingu? Přeci jenom takové zkušenosti se musí sbírat postupně a někdo se může bát právě toho prvního kontaktu/schůzky/sexu…

Ano, máme to takové zajímavé. Zpočátku našeho vztahu jsme si role switchovali, ale v jednom okamžiku mi ta submisivní role přestala vyhovovat. Když je totiž muž přirozeně dominantní sálá z toho určitá vášeň, ale z manžela jsem ji necítila.

Ta je naopak cítit, když je submisivní a to je pro mě alfa a omega příjemného prožitku ze sexu. Manžel říká, že je více submisivní on, ale je tu i určitá myšlenka, že jsem více submisivní já, protože jsem se nechala vpasovat do dominantní role, ačkoliv pro mě není vůbec přirozená. 😀

Moje submisivita je ale převážně pasivní, mám ráda určitý druh bezmoci. S praktikami ale chodí spíše manžel – říkáme tomu, že on je aktivně submisivní a já jsem pasivně dominantní (v obou rolích jsem tedy spíše pasivní).

On chodí s nápady a já je náhodně opakuji dle své nálady. Někdy se ale nechám inspirovat třeba nějakými povídkami a to je pak pro něj hezké překvapení. No a která žena by nebyla ráda za pocit, že může manželovi kdykoliv říct, teď chci, abys mě udělal a klidně se potom třeba otočit a spát.

A on je navíc díky tomu nejvíc spokojený. A když jsem pak občas s nějakým dominantním bullem, který si mě vezme, jak chce, nic mi nechybí. V dominantní roli jsem rozhodně získala více sebevědomí i do běžného života a tu submisivní si prostě jen užívám. Vyhovují mi tedy obě a krásně se doplňují.

Děkujeme mockrát za rozhovor ať si i nadále plníte své partnerské sny! 🙂

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: