Co si budeme namlouvat. Máme rádi nové zážitky, a tak vyhledáváme přátele, protože ve více lidech je více zábavy. A je rovněž dokázáno, že ta trocha pozornosti druhého vždy potěší a dlouho přetrvává v paměti. Co takhle okořenit zábavu trochou společně prožité erotiky? Třeba návštěvou klubu, kde se pořádají takzvané swingers večery, večery s výměnou partnerů.

Tolik pozitivního jste jistě už o nich slyšeli… Ale pozor na zklamání! Pornáče přibližují takové akce natolik fantaskně, že nabudete dojmu, že se na nich scházejí svalnatí modelové a krásné modelky. A co víc? Že všichni na sebe mají „chuť“, předvádějí artistické „výkony“, nad kterými zůstává rozum stát. Rázem zapomenete, že sledujete herce a že všechno je podřízeno scénáři.

Pravda je, že takhle swingers párty ve skutečnosti neprobíhá. Na podobném večeru najdete lidi – normální – jako jste vy sami. Všech profesí, věkových a váhových kategorií obou pohlaví s kladným vztahem k sexu. Tak jako v zařízení, které se nachází ve spodních prostorách věžáku umístěném v pražské čtvrti Krč. Dostalo název BUNKR a jeho majitelka S. díky zahraničním zkušenostem ví, jak se dostat do hledáčku eroticky zaměřených mužů a žen…

Co byste mi poradila v případě první návštěvy vašeho klubu?

Nejlépe je zavolat na číslo uvedené na stránkách, aby vás obsluha pustila dovnitř. U vchodu je šatna s uzamykatelnými skříňkami, kde si odložíte nebo obléknete, co uznáte za vhodné, nebo co je dáno tématem večera (plavky, maska, erotické prádlo, nahota atd). Vezmete si na sebe to, co je vám libo a v čem se cítíte nejlépe. Nezapomeňte na pantofle. Doporučením vzít si toho na sebe co nejméně se můžete řídit, ale také nemusíte.

Je to však praktické, protože pokud se v klubu rozvášníte, nemusíte pak hledat své oděvní svršky. Rozhodnutí je vždy na vás. Změnit své (ne)odění můžete vždy, šatna je kdykoliv k dispozici.

Samozřejmě z klubu jde i na chvilku odejít a zase se vrátit po domluvě s obsluhou, aniž byste hradili znovu klubový příspěvek (například jdete-li si něco vyzvednout z auta). Skříňku si zamknete a klíč máte u sebe na gumičce. U baru zaplatíte klubový příspěvek. Tady si rovněž můžete objednávat občerstvení, stačí jen nahlásit číslo. To je totožné s konzumačním lístkem, jehož útratu uhradíte při odchodu z klubu.

A jak to řešíte třeba v létě, kdy se člověk hodně potí. Je zajištěna nějaká možnost hygieny?

No určitě! A nejen v létě, doporučujeme navštívit sprchu a toaletu pokaždé před akcí. Ručníky jsou k dispozici zdarma, v každé skříňce naleznete minimálně dva, kdybyste přišel v doprovodu partnerky, partnera… A nemusíte pospíchat. Po osprchování a osušení můžete relaxovat u baru, kde si objednáte něco k pití. Přitom se můžete naladit sledováním erotického videa, případně jeden druhého naolejovat zdarma kvalitními olejíčky.

Kdo všechno navštěvuje klub?

Členové ze všech regionů Česka, z okolních států, nejsme už zdaleka jen pražskou záležitostí. Přízeň a důvěra našich klubových členů nás zavazuje a motivuje k vylepšování našich služeb. Jediným naším cílem je vaše absolutní spokojenost. Nejčastěji přicházejí muži a ženy ve věku 22 – 50 let, což je vzhledem k vývoji aktivního života přirozené.

Co není dovoleno?

Z důvodu maximální diskrétnosti našich klubových členů je přísně zakázáno v celém prostoru klubu používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety a jiná zobrazovací zařízení! Toto vše zanecháte při příchodu v šatně!

Jak je klub vybaven?

Vším co dělá člověku dobře. Můžete vyzkoušet wellness s vířivkou, parní nebo infra saunou, relaxačním bazénem, masážním stolem, ale také taneční parket s tyčemi na lechtivý tanec. Nechybí relaxační hudba na přání a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem.

V hlavní místnosti lze polehávat s dobrým pitím na žíněnkách jako doma v obývacím pokoji.

Dále jistě uvítáte intimní pokojíčky pro hrátky dospělých… Pro ty, co upřednostňují BDSM máme připraveny tmavé komory, které jsou uzamykatelné. Někdo se potěší prostory s glory holes, ale nechybí ani místnosti velkých rozměrů pro skupinové orgie. Ke hrátkám slouží i gynekologické lehátko, masivní dřevěný kříž K mání je i internet.

Když zmiňujete kříž, jsou k dispozici i erotické pomůcky?

Nic tu neprodáváme, ale máme členy naučené tak, že si mohou pomůcky donést. Je to přece jen složité něco zapůjčit, když nemáte jistotu, že se vám to zpět vrátí. Jinak nějakou dobu uvažujeme o tom, že bychom měli vitrínku s nabízenými pomůckami i speciálními oděvy na prodej.

Jak je zajištěna bezpečnost klubu?

Pro maximální diskrétnost a bezpečnost našich členů nemusí být vpuštěn každý! Stejně tak může být vykázán ten, kdo se nechová slušně a podle pravidel. Vyhrazujeme si právo nevpustit či odmítnout osoby, které jeví známky silné opilosti, agresivity a neslušného chování.

Zmiňovala jste pravidla. O jaká jde?

1) Naše zařízení je určeno pro páry, samotné ženy i muže. Povinností je dodržování hygieny a používání kondomů. U mužů vyžadujeme serióznost a toleranci vůči párům a ženám. Pokud vám někdo naznačí „NE“, není to urážka, ale prosba. Znamená to, že pár či ženy chtějí zůstat samy. Slůvko „NE“ může v případě nechtění něčeho použít každý bez rozdílu pohlaví. Nikdo nikdy nemusí být sexuálním objektem pro všechny v klubu, jak se někteří mylně domnívají.

2) Ženy, které přijdou samy, či začátečníci, co přijdou poprvé, nemusí mít obavy z mužů, kteří k nám chodí. Pro muže platí pravidla, která musí bezpodmínečně dodržovat. Samotná žena či nováčci nemusí dělat nic, co by se jim nelíbilo. Záleží pouze na vás, jak si zde strávený čas užijete – zda ve vířivce, v sauně, u sklenky vína, či jen povídáním. Rozhodnutí „bavit se erotickou zábavou“ je kdykoliv pouze na vás. Nikdo do ničeho nutit nebude. Někteří lidé z důvodu diskrétnosti mohou používat škrabošky.

3) Kouření je povoleno jen ve vyhrazeném prostoru. Jinde se kouřit nesmí! Zakazuje se také nošení nápojů a jídla do místností určených k sexuálním hrátkám. Žádáme ženy, aby si své boty s podpatky vyzouvaly vždy při vstupu do místností, kde se hrátky provozují. Jsou tam matrace a mohlo by dojít snadno k jejich poškození. Přineste si raději přezůvky, a to i z hygienických důvodů. V pravidlech není žádné předepsané oblečení. Za určité ustrojení dané programem je sleva na členském příspěvku v daný den. Pouze naturistické večery vyžadují nahotu bezpodmínečně.

4) Ženy si mohou obléknout na sebe to, co mají rády, jen musí uvážit, zda nevypadají jako smyslů zbaveny. U mužů, je třeba zvolit odění, které nepůsobí na ženy silně antikoncepčně a odpudivě. Rada: Svou nahotou muž ženu nenadchne, ale spíše odradí. Nejpraktičtější je nahota zakrytá ručníkem.

5) Manželské dvojice a nesezdané páry by si měly dopředu určit pravidla. Hádky v klubu netolerujeme. Jdou se přece pobavit a ne pohádat…

6) Úplnou samozřejmostí je také maximální diskrétnost všech klubových členů a personálu.

7) A konečně pravidlo velmi důležité: návštěvou swingers klubu se dá vylepšít partnerský vztah. Taková dvojice určitě zjistí, že trávit večer u žehlení, televize a internetu je méně příjemné, než pobavení se v zařízení ve společnosti dobře naladěných lidí. Bývá běžné, že změnou trávení stereotypních večerů se potěší oba.

Jaké jsou ceny vstupného?

Páry, které přijdou během prvních dvou hodin po otevření, tedy v pátek, sobotu a neděli od 20 do 22 hodin (v úterý a ve čtvrtek od 19 do 21 hodin) uhradí členský příspěvek 300 korun včetně možnosti bezplatné konzumace na baru. Dvojice, které zavítají později, tedy po 22. (21.) hodině budou požádány rovněž o ten samý členský příspěvek, ale již bez možnosti bezplatné konzumace. Po párech mladších 25 let příspěvek nevyžadujeme. V ceně příspěvku je vždy ZDARMA použití vířivky, sauny, čisté ručníky, kondomy a olejíčky na erotické masáže a také ochutnávka bohatě zásobeného rautu.

To jsou běžné ceny. Jak je tomu u programových akcí?

Tam se to liší. Například v pátek, kdy je organizovaná Kandaulistická párty nebo Velká noc naturistů, zaplatí pár tři stovky, muž osm stovek, a konečně žena jen sto korun. Jsou-li v sobotu při akci splněny podmínky večera (uniforma, erotické prádlo, karnevalová maska, členství na serveru amateri.cz) neplatí se nic. Zúčastníte-li se středeční akce Gangbang, dvojice nezaplatí nic, samotná žena to má za stovku s bezplatnou konzumací na baru.

V případě naturistického čtvrtku dvojice a muži zaplatí po pětistovce včetně bezplatné konzumace na baru. Taky je možné losovat o voucher na příští session se vstupem ZDARMA. Existuje rovněž takzvaná Dámská klubová karta za 100 Kč, zahrnující tři gratis vstupy na libovolnou akci klubu, navíc v režimu all inclusive – tedy opět včetně bezplatného užívání alkoholických i nealkoholických nápojů a bohatého rautu. KAŽDÁ STŘEDA PRO VŠECHNY PÁRY JE ZDARMA.

Z výše uvedeného jsem v obraze, co se pod pojmem swingers party odehrává. Existují nějaké nepravdy?

Mnozí z neznalosti swingers akce odmítají. Problémem není jejich rozhodnutí, ale že k podpoře stanoviska, proč swingers nenavštívit, používají někteří výtky, které s realitou nemají nic společného. Budiž ale mnohým útěchou, že nejsou sami. Dle našeho průzkumu, málokdo ví, že Kandaulistická party nemá nic společného se skandálem, že je to párty, kdy manžel nebo partner nabízí svoji manželku nebo partnerku jiným mužům k hrátkám, dále že v případě akce Gangbang nejde o vzájemnou nakládačku, ale o hromadnou soulož

Zajímavé. Můžete čtenáře seznámit s dalšími nepravdy?

Těch je opravdu dost. Většinou čerpáme z chatu na serveru Amateri.cz, kde inzerujeme, a ze seznamky, kterou máme k dispozici na vlastních stránkách.

1) Musím si sehnat na swingers ženu, abych mohl přijít…

Tohle je stejná absurdita, jako když chcete jít do restaurace a vezmete si s sebou jídlo, abyste mohli restauraci navštívit a najíst se. K této hlouposti přispívají i stránky konkurenčních klubů, které nutí samotné muže k sehnání protějšku, či dalších párů, jinak nebudou vpuštěni. K nám mohou vždy všichni jednotlivci bez rozdílu.

2) Žena či pár musí být na swingers aktivní a musí k sobě jednoho až dva muže přijmout…

Trochu zoufalé a nepochopitelné nařízení klubů pořádajících jen párové swingers. U nás nic takového není a v době demokracie ani snad být nemůže. Každý (muž i žena) dělá (anebo nedělá) co dělat (nedělat) chce.

3) Do klubu se musíte několik dní dopředu telefonicky objednat a rezervovat.

Absurdita stejná jako když máte žízeň teď, ale nápoje budou poskytnuty za několik dní (možná). Bohužel tuhle hloupost některé české kluby požadují a dokonce tučně zvýrazňují na svých stránkách. Možná chtějí navodit dojem, jak mají stále plno, ale je to spíše tak, když se někdo ozve, tak erotická akce bude, v případě opačném otevřeno prostě nebude. Podezírám je díky objednávání dopředu také z cenzurování věku párů. V našem klubu omezení a cenzurní výběr hostů nikdy nenajdete a každý je vždy vítán. U nás máte také jistotu, že bude otevřeno vždy.

4) Nepůjdu k vám, protože u vás nejsou placené společnice jako v jiných klubech. Nebudu přeci nějakou ženu lovit…

Jedná se o absolutní nepochopení toho, co swingers znamená. Dotyčný naznačuje pouze nedostatek sebevědomí, není schopen seznámit se ani v reálném životě. U nás nikdy žádné placené společnice (co za ním budou neustále běhat) opravdu nenajdete. Nejsme klub pro zoufalce, co se nedokáží seznámit bez finančních prostředků. K nám chodí sebevědomí muži, co nic takového nepotřebují, a ženy, které chtějí být trochu dobývány.

5) Dvojice mají levnější vstup než muži, tak se jim páry musí na swingers věnovat…

Původně jsme si mysleli, že tento dotaz není myšlen vážně, ale realita byla zcela opačná. Páry (i jednotlivci z párů) se vždy budou věnovat jen komu budou chtít a hlavně jestli budou chtít. Když se budou věnovat jen sami sobě, je to jen jejich rozhodnutí, které se nikdo nikdy nebude snažit jakkoliv měnit.

6) Nejdeme k vám proto, že k vám chodí také samotní muži…

Zde je důležitá komunikace jakoby v množném čísle, kdy muž ze žárlivosti rozhoduje za svou partnerku, bez jejího vědomí. Zkuste najít ženu, která si chce opravdu užít swingers a zároveň by ji iritovala pozornost více mužů, kteří o ni mají opravdový zájem.

7) Já zaplatil x korun za swingers a nic se nedělo, nic jsem si neužil…

Zkusím tuhle větu přeložit do běžné češtiny. Seděl jsem v koutě klubu (ostatní si užívali) a styděl se na někoho promluvit. Místo dialogu s někým, jsem si objednával čím dál více alkoholu na kuráž. Když už jsem konečně alkoholem získal trochu sebevědomí, tak klub zavírali a všichni už odcházeli domů.

8) Já si užiji s jinými ženami, ale partnerka může jen se mnou…

Tento jakoby bohulibý cíl návštěvy klubu nejspíš dostane trhlinu po pár minutách a situace bude zcela obrácená. Z omezení bohužel zůstane jen frustrace. Každý totiž má stejná práva a na swingers žárlivost nepatří. Užívat si mají v klubu oba a pomáhá to vzájemné důvěře mezi nimi.

9) Já chodím na swingers sám, ale moje partnerka nesmí…

Ona chodí nejspíš v té době buď za milencem, či jinam a dost možná i k nám do klubu. Stále se zvyšující počty samotných žen u nás v klubu a jejich spokojenost moje slova jen potvrzují. Vezměte ji s sebou a nemusíte si už vzájemně lhát.

10) Moje žena na to vůbec není…

Vyzkoušejte ji vzít do swingers zařízení a po chvilce zjistíte, jak ji to po léta hodně chybělo, jen se vám to bála říci. Možná sem chodila do té doby bez vás. Že na to vaše partnerka není, je z 90 procent jen mylná domněnka mužů, kteří rozhodují za ženu. Pokud se zeptáte nějaké ženy, o swingers se dost zajímá, ale myslí si, že by jí to manžel (partner) nikdy nedovolil. (Další varianty, kdy toto lze od muže slyšet: Bojí se partnerky zeptat a naznačuje, že je pod pantoflem. Žárlivec zase má strach, že by to psychicky neunesl.)

11) Do klubů nemohou samotní muži…

Obecně omílaný fakt, který má opravdu daleko k pravdě. Bohužel ne všechny kluby si to uvědomily a dokonce tuhle hloupost uvádějí na svých stránkách. Když ale dlouhodobě skomírá jejich návštěvnost, najednou jsou samotní muži dobří, ovšem za velmi tučné vstupné. U nás žádná hloupá omezení pro některá pohlaví nejsou a nikdy nebudou. Také naše ceny zůstanou pro všechny vždy příznivé. Jsme vždy klubem pro všechny a ani do budoucna se na tom nic nezmění.

12) Jsem mladý(á), starý(á), abych chodil(a) na swingers…

Pokud Vám není osmnáct, jste opravdu na swingers mladí. Pokud nedokážete po svých vyjít (sejít) naše schody do klubu, máte také pravdu – jste na swingers staří.

13) Inzeráty ve swingers seznamce si nesmí dávat samotní muži. Inzerovat mohou jen páry…

Tady si dovolím nadsázku. Doposud jsem se asi mylně domnívala, že swingers je o seznamovaní mužů se ženami a obráceně, za účelem erotických zážitků. Je ale vidět, že jiné swingers zařízení to vidí odlišně. Další konkurenční klub šel také originální cestou. Musíte se napřed u nich registrovat, abyste mohli napsat inzerát k seznámení. Je to hloupost.

14) Již týden (měsíc) chodím(e) na seznamovací chat a nikoho na sex nejde nalézt…

Choďte celý týden k nám dle programu a budete si muset možná od sexu několik dnů odpočinout. Budete totiž unaveni a eroticky prakticky nepoužitelní…

Co říci závěrem?

Pokud si chcete svůj erotický horizont rozšířit a změnit nudný domácí stereotyp, zavítejte do zmíněného klubu BUNKR. Vejde se sem až sto účastníků každodenních sešlostí. A nováčci se stydět nemusejí.

Majitelka S. se svým kolektivem ráda poradí. I jí záleží na tom, abyste se cítili v klubu jako doma. Své vozidlo můžete zaparkovat na parkovišti u domu, ale samozřejmě se k zařízení dostanete snadno i hromadnou dopravou. V případě, že se stále ostýcháte, zajděte na seznamku či chat zmíněného swingers zařízení www.swingersklub.eu

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Z vlastní zkušenosti vím, že do swingers klubu se vesměs stahují různý sexuální tragédi. Paní majitelka nemluví pravdu o té diskrétnosti personálu. Když jsem přišla do swingers klubu poprvé, pozdravil vrátný mojí přítelkyni slovy „Dlouho jsi tady nebyla“ a tak vyrobil mezi námi hádku. Kdy byl diskrétní tak nekomentuje frekvenci chození.

Hezký den,
souhlasím s vámi, že jeho chování diskrétní nebylo, ale snad to byla jenom chyba jedince. Paušalizovat jeho chování na veškerý personál mi přijde trochu nefér 🙂

A s těmi tragédy – na ty narazíte úplně všude… 🙂

Spolupracujeme: