Tímto rozhovorem navazujeme na naši sérii, která chce postupně představovat zajímavé erotické salony z ČR. Erotické masáže jsou totiž i naše oblíbená kratochvíle a byla by škoda se o naše zkušenosti nepodělit s našimi čtenáři. Tentokrát jsme vyzpovídali majitelku salonu Masáže Infinity.

1) Jak jste přišla na nápad založit zrovna salón s erotickými masážemi?

Masážím se věnuji od mládí. Erotické masáže byla určitá inovace a posun vpřed. Myslím, že se vyplatilo.

2) Jaké byly začátky Vašeho erotického salónu?

Hned od začátku jsem tušila, že erotický salón bude mít úspěch. Určitě hodně pomohla dobře vybraná lokalita, díky které nás klienti velice snadno našli. Zřejmě by to bylo jiné, pokud bychom se nacházeli někde zcela mimo centrum.

Samozřejmě v každém podnikání je spousta práce a také starostí. To už pak záleží na každém, jak se s nimi popasuje. Já osobně zastávám názor, že podnikat by měl pouze člověk, který chce pracovat, chce něčeho dosáhnout a umí řešit problémy.

3) Jaké služby v salónu nabízíte?

V našem erotickém salónu nabízíme více typů masáží.

Mezi klasiku patří erotická masáž tělo na tělo. Ta začíná společně ve sprše, poté si masérka klienta položí na břicho a začne masírovat. Do masáže zapojí všechny části svého těla, takže i prsa a zadek. Jedná se o opravdu jedinečný zážitek.

Výborné reference máme i na masáž lingamu. Klienti se sami přiznávají, že takové vzrušení neočekávali. Pro představu – vše probíhá v leže a masérka se věnuje pouze intimním partiím klienta. Důležitý je fakt, že masérka vyvrcholení oddaluje tak dlouho, dokud klient neucítí maximální uvolnění a pocit vlny energie.

Dále si mohou naši klienti vybrat lesbi show, nuru masáž, masáž pro páry nebo erotickou masáž s 2 dívkami najednou.

4) Nenastal někdy problém, že klient se dožadoval ještě více intimnějších služeb?

Klienti jsou naštěstí z 99% slušní. Při podobném požadavku jednoduše a narovinu řekneme, že tuto službu neposkytujeme. Co jsem mohla slyšet od konkurence, tak někdy bývá problém, když klient požije více alkoholu než by měl. Já však musím zaklepat na dřevo, v našem salónu problém vyloženě nikdy naštěstí nebyl.

5) Potkávají se vaši klienti v prostorách salónu?

Jakožto erotický salón poskytujeme svým klientům naprostou diskrétnost. Zmiňujeme to i na našem webu. Takže se rozhodně nemůže stát, že by se klienti potkali u dveří.

Dokážu si představit, že pokud bychom takovou výhodu neposkytovali, tak ztratíme již zavedené, ale i nové klienty. Tudíž tohle beru jako základ tohoto podnikání.

6) Dle nabídky na webu masírují primárně dívky, u kterých je očekávána mužská klientela. Nebo je to mýlka a objednávají se k Vám na erotickou masáž i dívky?

Ano, i pár dívek za měsíc salón navštíví.

Mnohem oblíbenější jsou však erotické masáže pro páry, ve kterých tedy figuruje naše masérka a samozřejmě muž a žena jako klienti. Tuto masáž začíná a iniciuje naše masérka, postupně se její role vytrácí a poté už záleží pouze na páru, zda-li si chce masáž užít jen společně nebo až do konce i s masérkou.

7) O jaký typ masáže je u vašich návštěvníků největší zájem?

Jednoznačně 90 minutová erotická olejová masáž tělo na tělo. Je to taková klasika, že pokud jde některý klient na erotickou masáž poprvé, tak si většinou vybere tuto masáž a až při druhé návštěvě vyzkouší i jiný typ masáže. Populární je i masáž s 2 dívkami najednou.

8) Jsme magazín s testy erohraček, takže rozhodně musí přijít dotaz – používáte nějaké erotické pomůcky při masážích?

Pokud bychom měli zmínit jednu erotickou pomůcku, kterou v salónu používáme, tak je to jednoznačně Tenga Egg.

Tenga Egg je masážní vajíčko, do kterého se nalije speciální lubrikační gel. Poté se navleče na penis. Uvnitř hebkého vajíčka jsou vroubky, které budou pánské přirození dráždivě masírovat. Veškerou masáž samozřejmě obstarává naše masérka. Ta nejprve začíná s jemnými pohyby a poté začne zrychlovat na klientovu požadovanou rychlost. Erotická masáž pomocí Tenga Egg je mnoha mužům dokonce příjemnější než pohlavní styk.

9) Jak se vůbec hledají nové masérky do salonu?

Kvalitní masérky jsme našli např. přes inzerát nebo tištěnou reklamou. S čím však máme nejlepší zkušenost, tak to je shánění nových masérek přes reference. Stává se rovněž, že nám některé dívky píšou/volají samy, že by v našem salónu chtěly pracovat.

10) Jsou pro vás lepší děvčata, která už někdy masírovala? Nebo jsou to takové dívky, které se vše naučí až u Vás?

Určitě zkušené dívky.

11) Dle vašeho webu je nabídka děvčat poměrně pestrá. Blondýnky, brunetky, zrzečky, mladší (19 let, …) starší (26, …). Které patří k těm nejoblíbenějším?

Bohužel, to nedokážu takto říct, které dívky jsou nejoblíbenější. S variabilitou dívek přichází také variabilní klientela, takže bych spíše řekla, že každá dívka je oblíbená.

Podle zkušeností víme, že někteří klienti si vybírají vyloženě podle sympatií. Až poté je další skupina klientů, která si vybírá podle svých preferencí. Někdo, kdo má slabost na blondýnky, tak si vybírá blond dívky. Rozhodně ale nemůžu říct, že by se jednalo o velké rozdíly.

12) Jedna osobní otázka – mohou se klienti masérek při erotické masáži dotýkat?

Ano, mohou se masérek dotýkat.

Jak už jsem popisovala v odpovědi výše, tak jsou nastaveny nějaké obecné podmínky, jak by měla masáž probíhat. To znamená, že není možné požadovat intimnější záležitosti a něčeho se dožadovat. To však o dotýkání neplatí. V praxi to většinou funguje tak, že si masérka nastaví své hranice a poté je masáž pro masérku i klienta zcela bezproblémová, ale i tak plná vzrušení a erotiky.

13) Dají se služby k vašim masérkám objednat například jako dárek? Kdo případně nejčastěji takové poukazy/dárky nakupuje? Jsou to i ženy pro jejich partnery?

Ano, poukazy poskytujeme a to i na našich webových stránkách → erotické masáže Praha – Masaze-Infinity.cz.

Nejčastěji nakupují poukazy kamarádi kamarádům. Jsou to většinou dárky k narozeninám nebo třeba po rozchodu. Co víme, tak se jedná často i dárek od kamarádů při rozlučce se svobodou.

Jsou však i vtipné situace, kdy poukazy nakupují ženy pro své muže. Ty poté většinou využívají na společnou párovou masáž.

14) Chytáte v nejbližší době i nějaké novinky, které v Česku nejsou obvyklé? Nový typ erotické masáže či něco jiného?

Ano určitě. Snažíme se klientům neustále zpestřit naše masáže něčím novým a zajímavým. Schválně se nechte překvapit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: