Ve své první „recenzi“ erotických hraček jsem zmínil honítko Tenga Egg a poměrně jsem ho zkritizoval. Výsledek dnešní rozsáhlejší recenze nebude o moc jinačí. Přesto si myslím, že masturbační vajíčko Tenga Egg si zaslouží větší prostor na Lascivní.cz, než jen krátkou zmínku v jednom článku. Ukazuje totiž, že tvůrci erotických hraček se snaží o inovaci, přestože to někdy prostě nevyjde.

Erotické vajíčko, na kterém si více pochutnáte…

Tenga Egg je malý gelový masturbátor ukrytý v plastovém pouzdře tvaru vajíčka. Odtud pochází logicky jeho název (vajíčko = egg). Uvnitř plastového obalu je silikonový pružný masturbátor s otvorem na penis. Po prvním rozbalení je nutné z vnitřku této erotické hračky nutno vyjmout plastový váleček, který ukrývá malé balení lubrikantu.

Umělá vagína video

Vnitřní strana vajíčka je pokryta výčnělky, které se liší podle zakoupeného modelu. Na trhu jich je k dostání 6 typů (Tenga Egg – Silky, Stepper, Twister, Wavy, Clicker, Spider). Každé z těchto provedení se liší ve vnitřních vroubcích, či výstupcích. Citlivější muž dokáže ocenit rozdíly mezi těmito 6 modely, ale pro ostatní je jedno jaký typ si koupí.

Oproti dražším modelům od Tengy jako (Flip Hole, nebo ONACup) je vidět, že Tenga Egg je opravdu levnější hračkou. Prožitek, který nabízí, můžete korigovat sevřením své ruky při pohybech nahoru a dolů, takže ovlivníte těsnost „zásunu“. Ale podobné pocity můžete zažít i s masturbačními návleky od jiných výrobců, které vydrží rozhodně déle, než toto masturbační vajíčko.

Podle výrobce je honítko Tenga Egg na jedno použití. Jak jistě víte z prvého článku, kde jsem zmiňoval toto masturbační vajíčko, tak pro mě na jedno použití opravdu bylo. Po vybalení a prvém použití se vajíčko od Tengy protrhlo na místě. Ale jak jsem zjistil od jiných zdrojů, tak jsem byl jeden z mála komu se tak stalo.

Přesto však jeho cena neodpovídá tomu, co dokážou předvést dražší modely zejména Tenga OneCup. Ten sice stojí dvojnásobek (přibližně 400-500 Kč) a podle výrobce je také na jedno použití, ale hraní si s ním je mnohem příjemnější a vydrží mnohem déle, než jedno použití (jak se dozvíte v této recenzi o Tenga Deep Throat).

Plusové body ode mě Tenga Egg dostává za pokus o invenci v segmentu erotických hraček pro pány. Avšak provedení mi nepřijde adekvátní ceně (přibližně 200-300 Kč – v době psaní článku). Přijde mi to jen jako experiment, který se omylem dostal do prodeje.

Klady

 •  

  Inovativní tvar

 •  

  Nenápadný design

 •  

  Malá velikost

 •  

  Vhodný i pro větší penis

 •  

  Lubrikant uvnitř

Zápory

 •  

  Kvalita provedení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU