Honítko Tenga Deep Throat je na českém trhu už pár let, ale my jsme ji ještě nerecenzovali. Pouze jeho větší verzi (viz test honítka Tenga U.S. Deep Throat Cup). Menší Deep Throat se liší pouze jeho velikostí, ale není na škodu ho znovu popisovat. Hlavně testování znovu a znovu za to stojí:)

Hluboký orál kdykoliv chcete?

Umělá vagína Deep Throat (jak už název napovídá) má napodobovat sexuální techniku deep throat (hluboké hrdlo). Jedná se o hluboký orální sex, při kterém partner/ka dostane celý penis až po kořen do své pusy. Některé tuto hrátku zvládnou automaticky, některé musí potrénovat zabránění náběhu dávicího reflexu. Zvládnout to ale jde. Honítko vám tuto praktiku zprostředkuje – a slečna se nic učit nemusí (ač je to jistě škoda).

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pro navození správného pocitu sání (při orálu) má honítko podtlakový ventil v horní části hlavičky. Ventil je skrytý pod stříbrnou samolepkou, kterou musíte odstranit. Když prstem ventilek překryjete, a začnete přirážet penisem, jasně ucítíte sílu honítka. Při překrytí se zabrání pohybu vzduchu ven a dovnitř, takže při vysouvání penisu vznikne uvnitř podtlak – to je právě námi požadovaný sací efekt.

Zjistěte kolik stojí umělá vagína Deep Throat od Tengy
ZJISTIT CENU

Stejně jako další modely z řady honítek OnaCUP je i Deep Throat jen na jedno použití. Vnitřní výstelka totiž nejde vyjmout, takže se těžko po „akci“ vymývá. Pokud ho chcete použít vícekrát (což se vzhledem k ceně a síle prožitku očekává) použijte kondom.

Náročnější čištění

Když si ani takto nedáte říct (a nepoužijete prezervativ), buď honítko budete muset vyhodit (z hygienických důvodů by nebylo nejlepší si ho užít vícekrát), nebo ho budete muset pečlivě vyčistit. Což rozhodně není lehký úkol.

Vnitřní výstelka je pevně přichycená k plastovému obalu, a pokud ji jednou vyjmete (a tím zničíte spojení s obalem), už nebude držet.

Efekt lepší, než prázdná ruka

Umělá vagína Tenga Deep Throat je sice na jedno použití (a to nemyslím nijak hanlivě), ale něžná vnitřní výstelka vám stojí za vyzkoušení. I síla sání je skvělá. Stačí chvíle a budete mít „vystřílený kolt“. Tak proč si trochu nezastřílet, když nemáte vedle sebe sličnou slečnu? A Tenga je rozhodně lepší volba, než vaše pravačka – s tou je to už nuda…

Klady

Zápory

Efekt sání Jen na jedno použití
Diskrétní vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: