Navazujeme na dřívější sérii rozhovorů s modelkami a fotografky z platforem OnlyFans a Patreon, které sdílí své nejen lechtivé fotografie a videa. Tentokrát tu máme na vyzpovídání Black. Děkujeme za upřímnost!

Black. na Twitteru jako @Black35312213 má 5426 fanoušků a na samotném OnlyFans jako @indeana přes 6 tisíc lajků od sledujících (v době přípravy rozhovoru).

Kapitoly

Zdravíme Black., můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Noo to asi nebude tak jednoduché, na každé platformě jsem prakticky někdo jiný. Ale jinak jsem poměrně normální ženská, která má trošku dirty mind, občas se ráda předvádím, ale jinak jsem značně introvertní tvor.

Mam normální práci od 6 do 2 a žiju si klidný život s dítětem v domečku, který dávám do kupy, ve volných chvílích výletuju nebo čtu knihy. A mám doma spoustu pokojovek, 2 devítileté sphynx a nijak se můj život neliší od jiných. Jen jsem občas trošku vidět na internetu, případně v časopise.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Myslím, že třetím rokem plus mínus? Ztrácím trošku pojem o čase. Poprvé jsem byla aktivní cca rok.

Pak jsem celý obsah smazala a nechala profil prázdný, kdybych se chtěla vrátit… to se stalo asi po půl roce, začalo mi to chybět a jsem tam aktivní až do teď.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Mám občas attention whore chvilky a bylo mi líto, že mám ty fotky jen v telefonu. Tak jsem se rozhodla založit onlyfans, protože na IG se mi ten styl fotek nehodil.

Mám tam hlavně fotky z profesionálnějších focení a tyhle homemade lacinější věci by tam nezapadly… na IG prezentaci jsem nechtěla nic měnit, tak onlyfans byla jasná volba, přišlo mi to snazší než patreon.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Na Instagramu, pohybuju se poměrně dost mezi fotografy s modelkama a tam jsem to zaregistrovala prvně. Jsou tam tolerantnější vůči odvážnějšímu obsahu, takže se tam hodně tvůrců přesunulo.

Dalo se tím zacílit přímo na odběratele, kteří chtěli a chtějí vidět víc než „běžní uživatelé“ využívající neplacené platformy.

Jak vybíráte vhodné erotické fotky pro Twitter a OnlyFans?

Mam hlavní „základnu“ na Instagramu, kam přidávám profesionálnější fotky z focení, na onlyfans naopak dávám homemade fotky a na Twitter se dostávají fotky, co se mi nehodí ani na jednu platformu.

Jak s oblibou říkám, na IG je to moc, na OF zase málo. Každopádně Twitter mám prioritně na tweety, takže fotek je tam poměrně málo.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Mam zacíleno jen na subscribe, další platby neprobíhají, ale pravidelně se stává, že mi někdo pošle tips jen tak pro lepší den. Mám super komunitu sledujících, kterým nejde vyloženě jen o fotky a nahotu.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Nejsem si úplně jistá, jestli by převleky někoho nadchly, byl by to u mě asi krok zpět, jelikož jsem tam většinou bez oblečení.

Ale pomůcky samozřejmě ano, občas je tam i současný expřítel nebo kamarádka.

A snažím se moc nesklouznout do stereotypu. I když občas mívám pocit, že si jsou nějaké fotky podobné.

Dá se tímto způsobem uživit?

Určitě se tím spousta holek uživí a živí, ale já osobně na to nesázím. Jsem zaměstnaná na hlavní pracovní poměr a onlyfans mám na živnost jako vedlejší příjem.

Vyhovuje mi to víc, když nejsem závislá na proměnném příjmu a nemusím tvořit nic vyloženě pro peníze. Tím si líp udržuju i mnou nastavené hranice přes, které u mě vlak už nejede.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Občas si někdo myslel, že tam mám umělecké akty od fotografů, tak došlo sem tam k nedorozumění… Často zase někdo čekal pomalu hardcore porno za 6$ na měsíc. V tomhle se mi tak trochu střetávají 2 světy sledujících.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Občas mi přijde nabídka na sex za peníze, jinak nic zvláštního nechodí.

Kolik vám nejvíce nabídli za sex? Pokud to není tajné…

Nejvíc co mi kdo zatím nabídl, bylo 100 tisíc, to bylo asi od 3 lidí. Ale nezjišťovala jsem, jestli by mi je opravdu dali… Muži mají občas tendence přehánět.

Přesahuje vaši provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Nepřesahuje a ani mě to nijak v reálném světě neovlivňuje.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Já si obvykle otevřu víno, nebo si nechám nějakou horny mood a u toho něco necvakám, případně natočím.

Úplně nevymýšlím, spíš blbnu, a když se mi něco líbí, tak to naházím na profil.

Neosvědčilo se mi tvořit něco na sílu, nebo pokud není ta správná nálada.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Nevytvářím. Občas mě někdo o něco poprosí, ale často je to přes moje hranice nebo mi to třeba nesedne a peníze nejsou všechno. Plně si uvědomuji, že co se dostane jednou na internet tam i zůstane.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Obsah si tvořím sama, mám teda pár fotek s kamarádkou a občas mi pomáhal nebo se účastnil v současné době už expřítel.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Já úplně feedbacky nesleduju, ale přišlo mi relativně dost zpětné vazby na fotky kolem sexu v autě.

Čtenáře to určitě bude zajímat, protože v biu na Twitteru máte: potetovaná milfka s velkejma silikonama, která miluje anál. Neboli jak velké silikony máte?

Jsou 610ml, ale velikost odpovídá podle prádla spíš DD-E, takže něco mezi 4-5, svoje jsem měla menší 2.

A s tetováním souvisí – kolik jich vlastně máte?

Ono se to strašně špatně počítá, ale vzhledem k tomu, že mám většinu propojenou do jednoho velkého tetování, tak 5, které vedou od hlavy až k patě.

A budou ještě přibývat?

Zhruba za měsíc mám termín na další tetování. A dalších 4-5 sezení na příští rok, takže přibývat ještě nějakou dobu budou.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Hraček mám doma plný šuplík a používám je poměrně pravidelně.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Nejradši mám klasiku dilda, nejoblíbenější je asi dlouhý double dildo, protože se dá použít na 2 místa zároveň. Ale mám svoje 3 favority různých rozměrů a používám je podle toho, na co mám zrovna náladu.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Nejsem moc fanoušek povrchních věcí, takže krok vedle byl u mě poměrně dost oblíbený Womanizer/Satisfyer.

Vaše označení „povrchních“ je hodně vtipné (myslíme to v dobrém), takže pro vás jsou důležitější spíše hlubší prožitky. 🙂

Přesně tak haha, od doby co jsem objevila kouzlo hlubších prožitků a silnějších orgasmů, z kterých mě občas až bolí druhý den břicho, mi tyhle vynucený miniorgasmy nic neříkají. Ale samozřejmě každý máme ty pocity velmi subjektivní.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Ráda bych si někdy splnila trojku s 2 bi klukama s tím, že tam budu trochu „navíc“ a budou se věnovat hlavně sobě navzájem.

Netradiční fantazie, ale nebyla byste první, kdo se k tomu snu přiblížil tím, že ho na sebe v rozhovoru u nás prásknul. 🙂 Tak snad se i vám poštěstí.

Moc děkuji.

My také děkujeme za rozhovor a ať se vám Black. i nadále daří!

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: