Vděčné téma v erotické oblasti. Jeden můj známý – policista – byl velmi submisivně založen, ovšem do té doby, než oblékl svou uniformu. Potom byl pán a ostatní ho museli beze slova poslechnout, což platilo také pro jeho přítelkyni. Po příchodu domů se vždy svlékl a následně se nechal zbičovat. No proč ne, harmonie musí být…

Kapitoly

Uniformy vzrušují… více lidí, než si myslíte

Ukazuje se, že uniformy vzrušují jak muže, tak ženy. Čím je to dáno? Na každé uniformě může dotyčného vzrušovat něco jiného. Uveďme si příklad na ženských stejnokrojích. Uniforma zdravotní sestřičky či letušky většinou vyzařuje poslušnost, ochota posloužit, pocit odevzdanosti a jsou muži, které vzrušuje mít ženu ve své moci.

Sex v uniformě – osvěžující po každého

Další známý, tedy spíše kamarád, nosí také uniformu, ale nijak zvlášť ho to nebere. Spíše se mu líbí ženy v kostýmcích, elegantní a smyslné. Upravený zevnějšek, sáčko, košile, nažehlené kalhoty s puky a lodičky, to ho láká. Zajímavé je, že dívčiny v minisukních nebo s výstřihy ho nechávají naprosto chladným

Což zase mě nechávají muži v uniformách a to ve všech. Nepřijde mi sexy policista, ani typický „kravaťák“. Nelíbí se mi muži v obleku, natož v uniformě.

Je to zvláštní, protože spousta mých kamarádek, ne-li všechny, se tomu velmi diví a víceméně tento přístup nechápou. Každá jsme originál a líbí se nám odlišné hrátky – a to třeba i v rámci hraní na role alias role-play.

Vojenské uniformy v sexu také táhnou…

Na druhou stranu jsou tu vojandy, policajtky atd. Tyto uniformy naopak budí autoritu. Muži vidí ženu jako ráznou, drsnou a takovou, která dá jasně najevo, po čem touží. A leckterého muže dominantní ženy přitahují.

Paradoxně hodně v běžném životě silných a dominantních mužů je rádo v soukromí (a tedy i při sexu) hodně submisivních/podřízených. Zákon o zachování energie totiž vždy platí, takže někde si svou běžnou sílu a potenciální mužskou agresivitu musí vyrovnat. Divili byste se, jak se chovají v ložnici!

A samozřejmě nám nemohou chybět školní uniformy – ty vzrušují především muže, kteří jsou na lolitky a mladě (jen) vypadající dívčiny. Jako pracovní oblečení se dají považovat i různé sportovní úbory – ty nemohou chybět ani u roztleskávaček a dalších cvičenkyň.

Oblíbené erotické uniformy u mužů:

 • zdravotní sestřičky,
 • vojačky,
 • letušky,
 • policistky,
 • školačky,
 • jeptišky,
 • dominy,
 • pokojské.

Uniforma poskytuje člověku možnost být na nějakou dobu někým jiným, než ve volném čase (nebo mimo postel). Proto je tak hojně využívaná i v erotice, kde lze v sexshopech a na internetu sehnat kvanta různorodých oblečků (viz odkaz níže). Od latexových, přes textilní, až po opravdové napodobeniny.

K tomu existuje samozřejmě spousta realistických doplňků jako pouta, bičík, injekční stříkačka, obušek, kříž, …

Připravili jsme pro vás i další tipy ohledně dominantně-submisivních hrátek (zkráceně D/s) pro Pány a otrokyně, Dominy a otroky, a další erotické role.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Jaké sexy uniformy jsou u žen nejoblíbenější?

A jaké uniformy lákají ženy? Je to opět oblečení policistů, vojáků, pilotů, námořníků atd. V tomto oblečení chodí většinou muži, kteří ví, co chtějí, jsou mužní, čelí nebezpečí a ženy tyto vlastnosti na mužích vzrušují. A i když třeba někteří muži takoví nejsou, uniforma to evokuje.

Ze života: Můj submisivní postoj se asi nejvíc projevuje v tom, že mě přitahují uniformy. Protože jsou přirozeně autoritativní. Hasič, záchranář… ješte musím sbalit policajta a budu mít celou sbírku IZS 🙂 Uniformy a tituly mě rajcují přednostně. A pak jim klečet u nohou…

I ženy milují role-play převleky:

 • gynekologa,
 • lékaře,
 • pilota,
 • policisty,
 • hasiče.

Inspirace – scénáře pro hraní erotických rolí

Připravili jsme pro vás výčet jednotlivých scénářů zapracovaných do poměrně nápaditých erotických povídek, kterými se můžete plně či částečně inspirovat při svých vlastních postelových či venkovních erotických hrátkách.

Play role

Toužíte obohatit svůj sexuální život hraním různých rolí, ale nemáte odvahu nebo chuť na výrazně dominantní postavy? Zkuste něco z běžného života. I za zdánlivou všedností se můžou skrývat nečekaná překvapení. Přinášíme vám tipy na role, k nimž nepotřebujete žádné speciální erotické kostýmy. K navození správné atmosféry si vystačíte z běžně dostupnými prostředky.

Lascivní podcast s 43. dílem = Cosplay a role-play v podání Petra a Aly:

Vědec – laborantka

Na první pohled je tato dvojice založena na profesní nadřazenosti. Vědec – muž vstupuje do vztahu s podřízenou ženou – laborantkou. Nabízí se zde tedy využití dominantně-submisivních praktik, které ovšem nejsou nezbytně nutné. Pro simulaci v domácích podmínkách je základní součástí kostýmu bílý plášť laborantky. Vědec – muž může být oblečen civilně.

Vědec vchází do místnosti, kde za stolem sedí laborantka oblečená do bílého pláště a zpracovává naměřená data. Tváří se nešťastně, protože nestíhá. Vědec je nespokojen a hrozí výpovědí. Laborantka zkroušeně slibuje, že bude pracovat celou noc a porozepíná plášť, který má oblečený na nahém těle. To se vědci zamlouvá a rozhodne se, že bude pracovat s ní. Během rozhovoru vědec lehce zajíždí pod plášť a dotýká se laborantky na kůži. Záměrně se však vyhýbá intimním místům.

Když už oba začínají být lehce vzrušeni, zazvoní na mobilu signál k poplachu. „Kontaminace!“ vykřikne vědec. „Únik nebezpečné chemikálie. Musíme rychle odsud.“ A bez řečí táhne laborantku do koupelny. Tam z ní strhává plášť a rychle pouští sprchu. Žena křičí, protože na ni pustil ledovou vodu. Chce ze sprchy vyskočit, ale vědec ji zatáhne zpátky a drží ji násilím pod ledovou vodou. Je to přece pro její dobro, musí z ní smýt nebezpečnou látku. Sám je stále oblečen, jak se mu na tělo lepí mokrý oděv, rýsuje se obrys jeho tělo i mužská chlouba.

Když už je laborantka dostatečně prokřehlá, přenáší ji do vany, kam napouští horkou vodu. Kontrast ledové a horké vody působí vzrušení a uvolnění. (Pokud někdo přes výše popsané výhody nechce podstoupit šok z ledové a horké vody, vystačí si s vlažnou sprchou, kterou plynule vymění za teplou koupel). Do vody lije vědec výrazně aromatickou pěnu jako prostředek nutný pro dekontaminaci. Sundavá své oblečení a vstupuje do vany za laborantkou.

Vědec postupně pomocí měkké houby otírá celé tělo, využívá různě silný tlak. Očistu houbou prokládá mytím kartáčem. Kartáč lze použít pro poněkud drsnější hrátky. Přejíždění po intimních partiích může vyvolat vzrušující bolest. Je však třeba být opatrný a sledovat reakce, aby nedošlo k nepříjemnému zážitku, nebo dokonce ke zranění. Pak může následovat sex ve vaně, případně se může dvojice přesunout do postele či na jiné vyhovující místo.

Stěžejním prvkem uvedeného postupu je nadřazená role muže – vědce, který celý proces „dekontaminace“ řídí. Žena je tedy pasivnější. Role však můžou být vyměněny tak, že vědkyně je žena a muž hraje laboranta. Případně lze zapracovat i moment překvapení, kdy vědec je jako šéf uťáplý a nesmělý a vůdčí roli přebírá laborantka. Podle zaměření dvojice lze do děje přidat i lehce násilné prvky. Např. laborantka se může bránit svlékání pláště a ledové sprše a je tam dovlečena a držena proti své vůli. Ve vaně se může pokoušet vylézt a vědec je tedy nucen ji znehybnit.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Řidič – stopařka

Pokud chcete vyzkoušet sex na jiném místě, než je postel v ložnici, můžete vyrazit do terénu. Tento scénář je nenáročný na kostýmy, ale je potřeba mít k dispozici auto. Kombík nebo dodávka je výhodou, ale zaimprovizovat se dá i v malém autě.

Muž – řidič jede autem po předem smluvené trase. U cesty spatří stopařku v krátké sukni a na vysokých podpatcích – svou partnerku. Zastaví a stopařku nabere. (Pokud nezastaví, končí tím zřejmě nejen scénář, ale možná i partnerství). Chvíli si spolu povídají. Řidič však náhle odbočuje z trasy na lesní cestu. Stopařka je zneklidněna a ptá se co to znamená. Řidič neodpovídá a pokračuje v jízdě mezi stromy. Stopařka se snaží z auta uniknout:

1) Sex v autě

Stopařka zkouší otevřít dveře, ale řidič je má zablokované dětskou pojistkou proti otevření. Zajíždí na mýtinu a vrhá se na stopařku. Bezpečnostním pásem ji přitáhne do sedadla, které následně sklopí. Strhává z ní oblečení a následuje rychlý sex. Stopařka se přestává bránit a spolupracuje. Oba vzrušuje a zároveň stresuje představa, že by je mohl někdo v lese přistihnout, protože zvolené místo je celkem často navštěvované houbaři, lesníky i erotickými výletníky.

2) Sex v přírodě

Stopařce se podaří uvolnit bezpečnostní pás a vyčkat momentu, kdy auto zpomalí (je vhodné domluvit si signál, aby auto opravdu zpomalilo až zastavilo). Stopařka vyskakuje z auta a utíká do lesa. Na podpatcích klopýtá, krátká sukně odhaluje zadek a svůdné prádlo (nebo může být bez prádla). Řidič vystupuje a stopařku pronásleduje. Hon si vychutnává, protože klopýtající žena s odhaleným pozadím ho velmi vzrušuje. Když ji dožene, následuje rychlý a vášnivý sex.

3) Zakončení na pohodu

Stopařka uniká podle výše uvedeného postupu. Když je dohoněna, odtáhne ji stopař zpět do auta. Tam ji pomocí pásu a přídavných lan přivazuje k sedačce a vzrušen očekávaným zážitkem pokračuje v jízdě. Pro dvojice, které dávají přednost soukromí je vhodné jet buď domů a pokračovat ve známém prostředí, nebo si dopředu zamluvit nocleh v hotelu, kde na vzrušující a dobrodružný úvodní hon naváží hotelovou romantikou.
Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Řidič – stopařka (jiná verze)

Řidič zastaví a nabere stopařku. Nemá žádné postranní úmysly a pokračuje v jízdě. Stopařka mu však náhle drsně sáhne do rozkroku a zavelí, aby zastavil. Mačká mu koule tak silně, že se řidič nemůže soustředit a na nejbližším vhodném místě tedy zastavuje. Stopařka se na něj sápe, sklopí mu sedadlo a rukou mu pracuje v rozkroku.

Později mu rozepíná kalhoty a pouští se do orálního sexu. Řidič se neodvažuje protestovat, protože je plně v moci stopařky. Však ho párkrát vzala jemně, ale významně zuby za penis, moc dobře pochopil, co by se mohlo stát, kdyby se bránil. Když řidičova výbava dosáhne povinné tvrdosti, stopařka si vyhrne sukni, pod kterou nic nemá a nasedá na jeho ztopořený penis. Pak již následuje řádný sex.

Doktorka – pacient

Pro simulaci prostředí ordinace je potřeba bílý plášť a bílé povlečení. Hodí se i další doplňky, které podtrhnou atmosféru. Teploměr, injekční stříkačky nedbale odložené na stole, náplasti, obinadlo. Výrazným prvkem je, pokud se podaří sehnat, stetoskop přehozený přes plášť doktorky.

Pacient vchází do ordinace a stěžuje si na obtíže (např. bolest zad). Doktorka, oblečená pouze v průsvitném bílém plášti, napřed provede úvodní prohlídku. Změří pacientovi teplotu v konečníku, teploměr natře vazelínou a různě s ním v konečníku opatrně pohybuje. Pak přikládá stetoskop (nebo studený plechový hrnek) na hruď pacienta. Studený kov nebo plech občas jakoby mimochodem otře o bradavky pacienta.

Po základním vyšetření pacienta nechá vysvléknout (může mu s tím pomoci) a následuje podrobné vyšetřování celého těla. V této fázi se věnuje dotykům v různé oblasti, aby pacienta řádně vzrušila. Když je pacient již správně naladěn, vyzve ho, aby si lehl na vyšetřovací lehátko (bíle povlečená postel, případně dlouhý stůl, matrace, masérské lehátko, atd…) a roztáhl nohy. Je si téměř jistá, že problém bude v oblasti genitálií.

1) Dochází k závěru, že problém je ve ztuhlosti pacientových pohlavních orgánů a věnuje se jejich důkladné masáži. Pracuje rukama i ústy až přivede pacienta k vyvrcholení.

2) Obinadlem pevně přiváže roztažené nohy pacienta k posteli (stěně, topení…dle možností), pro větší efekt mu sváže ruce. A opět se pohmatem věnuje vyšetřování rozkroku. Dochází k závěru, že problémem bude zvětšená prostata a oznámí pacientovi nutnost kastrace. Uchopí studený (tupý!) nůž a začne s ním pacientovi zlehka i s větším tlakem přejíždět v rozkroku. Tváří se, že to s kastrací myslí zcela vážně. Pacient se nemůže nijak bránit, pouze zmítat a slovně nesouhlasit.

Doktorka se nakonec nad pacientem ustrne a pokusí se prostatu nejdříve rozmasírovat. Vsunuje prsty do pacientova konečníku a věnuje se masáži prostaty. Celý postup vylepší o stimulaci pohlavních orgánů rukama a orálně. Pacient je přiveden k vyvrcholení, které může být doktorkou opakovaně oddalováno. Pacient je zcela odkázán na vůli doktorky, která pracuje s pacientovým očekáváním a stupňovaným vzrušením. Celý postup může být zakončen souloží, kdy doktorka pokračuje ve své nadřazené úloze a užívá si polohu na koníčka.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Prodavač – zákaznice

V této roli je potřeba pouze krabička kondomů (v textu je uvedena jahodová příchuť jako příklad, ale záleží samozřejmě na osobních preferencích) a okurka hadovka. Běžně v domácnostech přítomné produkty lze naaranžovat tak, aby místnost co nejvíce připomínala obchod.

Zákaznice přijde do obchodu pro kondomy. Prosí prodavače o radu, jaký si má vybrat. Prodavač jí doporučuje s jahodovou příchutí. Jelikož zrovna není doplněn do regálu, nabídne se prodavač, že jí ho přinese ze skladu. Zákaznice nedbá zákazu vstupu do zázemí prodejny a vydá se za prodavačem. Žádá ho, aby jí rovnou předvedl, jak se s kondomem zachází. Prodavač jí to vysvětluje a chce jí postup ukázat na okurce.

Zákaznice si nechá vše předvést, a pak požaduje možnost vyzkoušení na reálné osobě. Prodavač se brání, ale zákaznice mu pohrozí, že si bude stěžovat jeho nadřízené, pokud jí nevyhoví, že je neochotný. Prodavač se bojí o místo, proto nakonec souhlasí a ve stoje spouští kalhoty ke kotníkům. Zákaznice si kleká a pouští se do orálního sexu, aby prodavače vzrušila. Pak trénuje navlékání kondomu na ztopořený penis. Moc jí to nejde, několikrát penis ochabne a musí prodavače tedy znovu vzrušit.

Když se jí konečně podaří kondom nasadit, rozhodne se ho rovnou vyzkoušet v praxi, protože si chce být před koupí jistá jeho spolehlivostí. Prodavač je tedy přinucen prokázat nadstandardní prozákaznický přístup a kondom jí pomůže na místě otestovat. Uspokojená zákaznice si odnáší celou krabičku.

Opravář a žena, co si neví rady (aneb hrátky v koupelně)

Pomůcky: dámské spodní prádlo, kožená brašna na nářadí, opravářské nářadí (alternativně erotické pomůcky), lubrikační gel.

Žena se chystá na večírek. Pere si šaty a suší je v sušičce kombinované s pračkou. Chystá se k odchodu. Obléká se do spodního prádla, chce vyndat šaty, ale sušička má zaseknuté dveře. Zoufalá žena rychle hledá číslo na řemeslníka nebo hodinového manžela, který by byl ochoten okamžitě přijít. Má štěstí a dovolává se na odborníka, který bydlí blízko. Během deseti minut zvoní zvonek u dveří.

Radostná žena rychle běží otevřít, ale zapomíná, že je pouze ve spodním prádle. Opravář je mile zaskočen přivítáním, ale zachová profesionální tvář. Nechává se odvést k sušičce. Pokouší se otevřít dveře, ale zjišťuje, že jsou skutečně zablokované. Místo, aby se pustil do opravy, začne si svlékat montérky. Nakonec stojí zcela nahý, jen intimní partie mu zakrývá kožená brašna na nářadí kolem pasu.

Opravář ženě oznámí, že na večírek dnes zřejmě nepůjde, že opravy budou náročné. A pustí se do díla. Z tašky začne vyndávat nářadí a hledat to vhodné. Vhodnost nářadí však neposuzuje na sušičce, ale na ženě. Dotýká se jí kovovým nářadím všude na kůži i na intimních partiích. Kleště využívá pro jemné i silnější stisky kůže, včetně bradavek i rozkroku (je potřeba postupovat opatrně a sledovat reakce).

Postupně přechází opravář až ke šroubovákům. Jejich různě rozšířené rukojeti slouží pro zasunování do pochvy, případně i do konečníku. Toto zkoušení nářadí může být vzájemné. Opravář ženě vysvětluje, jak se s nářadím zachází a ona doteky a stisky zkouší na něm. Ve finále opravář usuzuje, že nejlepší a nejspolehlivější ze všech nářadí je jeho penis.

Potřebuje správné promazání, proto je vhodné aplikovat olej/lubrikační gel s různými efekty (vůně, lehké znecitlivění, …) a oprava je završena pohlavním stykem. V případě nálady zúčastněných mohou být tyto hrátky přesunuty i do vany nebo do sprchového koutu.

Alternativní možností je taška s nástroji, které místo klasických opravářských nástrojů tvoří erotické pomůcky. Opravdové nářadí však zvyšuje autenticitu atmosféry.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Učitel a student/ka

Klasická hra na školu. Předpokládá se dominantní role učitele

Pomůcka: atlas anatomie člověka.

Učitel zkouší studenta z biologie, student je nepřipraven, nezná odpovědi na zadaná témata. Učitel je se studentem velmi nespokojen a nařídí mu doučování. Tématem je anatomie člověka. Student je velmi nechápavý, pedagog se tedy rozhodne přistoupit k názorné výuce.

Pomalu svléká žáka a ukazuje mu jednotlivé svaly na jeho vlastním těle. Výklad obohacený o hmatový prožitek by si měl student zapamatovat lépe než z obrázků. Ve druhé fázi učitel studenta zkouší. Učitel se rovněž svlékne a student ukazuje na učiteli, co se naučil. Důležité jsou zde vzájemné dotyky různé intenzity. Poslední kapitolou doučování je rozmnožování savců. Když už jsou oba řádně natěšeni a chtějí si rozmnožování vyzkoušet prakticky, mohou si vzájemně finální část oddalovat.

Učitel trvá na správném latinském názvu než dovolí studentovi přikročit k pohlavnímu styku. Student na oplátku předstírá nechápavost, neví, jak onen akt uskutečnit a protahuje situaci opakováním žádostí o vysvětlení. Doučování může skončit až v momentě, kdy je celá kapitola o rozmnožování teoreticky zvládnuta a prakticky procvičena.

Učitel trestá studenta za prohřešky

Pomůcky: těžká kniha, dřevěný nebo jiný tvrdý stůl (není podmínkou), rákoska (pro navození školního prostředí, kdy rákoska je zažitou pomůckou přísného učitele dřívějších dob), bičíky, důtky + další pomůcky dle vlastních možností a preferencí.

Student se proviní proti školnímu řádu/není řádně připraven na výuku, chodí za školu… učitel se ho rozhodne fyzicky ztrestat. Zpočátku je studentovi vyměřen klasický trest – na předpažených rukou držet těžkou knihu, případně je vyzván dělat u toho dřepy. Zatímco student drží na rukou knihy, učitel mu pomalu odhaluje tričko/košili, letmo se ho dotýká a rozhoduje se, odkud začne fyzický trest.

Student se musí svléknout do půlky těla a učitel ho začne švihat bičíky napřed na zadní části těla, později i na přední. Intenzitu trestu a místa je potřeba domluvit. Následně je student vyzván, aby si odhalil zadek a přichází ke slovu rákoska. Několik ran „na holou“ opět vyvolává představu staré školy. Pak již následuje použití bičíků, důtek a dalších pomůcek dle pokročilosti a zaměření daného páru.

Stůl poslouží při průniku vedeném zezadu, kdy student je ohnut a opřen o stůl a nemá šanci vidět a ovlivnit, co se děje za ním. Tím je ještě zdůrazněno jeho podřízené postavení. Dostatečně tvrdý a nepohodlný stůl umocňuje pocit trestu.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Učitel zpěvu a drzý student (role předpokládané dominance se obrátí)

Pomůcky: struny, ladička, nářadí nebo BDSM pomůcky, alespoň trošku nadšení pro hudbu.

Učitel zpěvu není spokojen s výkonem svého studenta. Nutí ho stále opakovat určité tóny a pohlavkuje studenta, pokud nevyluzuje tón čistě. Student se vzepře, přepere svého učitele a sváže ho náhradními strunami od hudebního nástroje.

Nemohoucímu učiteli se následně začne mstít na roky utrpení a trýznění při hudební nauce. Učitel musí sám předvádět, jak čistě zpívá, pokud tyto výkony chce po studentovi. Student si připraví elektronickou ladičku a sadu nástrojů (kleště, svorky, biče). Pak učiteli určuje tóny, které od něj chce slyšet. Výkon učitele porovnává s ladičkou. Pokud se učitel od čistého tónu odchýlí, začne ho student „ladit“ pomocí nástrojů.

Různě mu mačká varlata, penis, svírá bradavky, švihá kůži, dokud učitel nevydá správný tón. Učitel je tak zcela v moci studenta, který rozhoduje o veškerém dění.

Učitel a nevinná školačka s copánky

Pamatujete si z dětství na přísnou paní učitelku, které jste se jako malí báli? Zažili jste při výuce mladého učitele, do kterého byly zamilovány všechny dívky ve třídě? Zkuste při sexu tyto pedagogické vzory napodobit.

Prostředí školy se dá dobře nasimulovat pomocí vybavení běžné domácnosti. Stačí stůl, židle, pokud doma mezi poklady v komoře objevíte starou dětskou tabuli a nástěnku, iluze školy bude dokonalá.

Oblíbeným tématem je vztah pana učitele a nevinné školačky.

Partnerka v latexové minisukni bez spodního prádla a s roztomilými copánky bude neodolatelná. Učitel biologie ji může doučovat anatomii. Dotyky popisuje jednotlivé části těla až po názorné předvedení rozmnožovací soustavy na stole.

případě BDSM založených partnerů najde využití stará dobrá rákoska, která při výuce zlobivé žákyně prostě nesmí chybět. Pokud je žákyně navíc drzá a vzpurná, zkroťte ji pomocí bičíků. Pokud odmítá vzdělávací proces, tak ji připoutejte. Vy jako kantor přeci určujete pravidla.

Přísná učitelka trestající žáka

V opačné roli se u tabule ocitá roztřesený žák, nad kterým se sklání štíhlá postava přísné učitelky v brýlích. Záhadná pedagožka ukrývá mnoho tváří. Jejím nezbytným pracovním nástrojem je klasická rákoska zpracovávající pozadí nezvedeného žáka.

Učitelce záleží na vzdělání svých svěřenců a neváhá proto využít jakýkoliv nástroj. Tajemný kufřík ukrývá spoustu předmětů, které donutí vzpurného žáka k pokornému chování díky řádnému výprasku.

U BDSM párů je obsah kufříku plný nejrůznějších mučících nástrojů. Bičíky, pouta, masky přes hlavu nebo anální kolíky dokáží zvýšit efektivitu vzdělávacího procesu velmi spolehlivě. Pedagožka však dokáže překvapit a zvolit i motivaci pozitivní. Žáka netrestá, ale v rámci názornosti mu na vlastním těle ukazuje jednotlivé probírané části.

Její kufřík neobsahuje mučící nástroje, ale třeba šlehačku ve spreji nebo čokoládovou polevu.

Na těle učitelky jsou vyznačovány jednotlivé zóny. Žák v rámci procvičování značení olizuje tak dlouho, dokud není schopen danou část těla řádně pojmenovat. Takto se pokračuje až k rozmnožovací soustavě.

Zákonný zástupce na stupínku

Sex ve škole však může mít i další podoby. Neprospívá žák dostatečně dobře? Pozvěte si do kabinetu jeho zákonného zástupce. Uvidíte, co všechno je rodič ochoten udělat a kam zajít pro lepší prospěch svého dítěte.

Učitelé in flagranti

Láká vás představa rychlého sexu s rizikem přistižení? Představte si, že jste dva učitelé, kteří se oddávají sexu v kabinetu během hlavní přestávky. Motivující je zde nutnost postupovat rychle a potichu. Pro věrnější efekt si nastavte budík na požadovaný čas. Zažili jste školní lásku, na kterou dosud vzpomínáte?

Zažijte znovu ten pocit, kdy jste se skrývali před zraky učitelů a nesmělými doteky poznávali jeden druhého. Oživené vzpomínky na první lásky přinesou oživení i do dlouhodobého vztahu. Škola je ideálním místem pro nejrůznější sexuální dobrodružství. Stačí popustit uzdu fantazii. Školní prostředí má navíc tu výhodu, že s troškou kreativity lze velmi dobře vytvořit téměř kdekoliv.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Striptérka a klient

Klient si pozve k sobě domů striptérku/společnici. Přichází objednaná žena a předvádí mu profesionální striptýz. Muž je plně spokojen a v ideálním případě i velmi vzrušen. Pokud si pozve striptérku k sobě domů, jaksi očekává, že se nebude bránit pokračování. Proto je velmi překvapen, když s ním žena striktně odmítne jakkoliv pokračovat. Chtěl striptýz, ten si užil.

Muž je rozladěn, protože jeho vzrušení nebylo uspokojeno. Nechce se vzdát a začne smlouvat. Striptérka je nakonec ochotná pokračovat pouze pod podmínkou, že na oplátku předvede klient striptýz pro ni. Pro klienta je to zpočátku obtížné, protože se stydí a nemá zkušenosti. Striptérka mu však pomáhá zpočátku radou, později i doteky. Nakonec se klientovi povede předvést ucházející vystoupení.

Striptérka se ke konci jeho produkce zapojí a provedou nácvik představení ve dvou. Ze vzájemného vlnění, dotyků, svlékání a svůdných pohledů plynule přecházejí k sexuálnímu aktu.

Pornohvězda v práci a kameraman

Pomůcky: kamery (stačí v mobilu nebo domácí videokamery, alespoň dvě), natáčecí scénář pornohvězdy (zde je vhodné inspirovat se třeba z filmu, pokud selže vlastní nápaditost).

Pornohvězda v práci si o přestávce procvičuje roli svého nového filmu. Povaluje se ve velké luxusně povlečené posteli, je výrazně nalíčená, perfektně učesaná. Zkrátka všechny své přednosti má zvýrazněny tak, aby vypadala na kameře skvěle. Přes veškerou snahu maskérů však není spokojena s tím, jak vypadají natočené scény. Zavolá si tedy kameramana a velmi povýšeně mu vytýká jeho neschopnost.

Kameraman se brání, že točí záběry, jak nejlépe je to možné. Navrhne pornohvězdě řešení. Kolem postele rozestaví několik kamer z různých úhlů a projede s ní scénář prakticky. Pak si prohlédnou záběr z jednotlivých kamer a společně vyberou ty záběry, kde si bude pornohvězda připadat nejlépe nafilmovaná. Podle výsledku se pak kameraman zařídí při ostrém natáčení. Pornohvězda tedy vezme svůj scénář se seznamem sexuálních poloh.

Všechny (nebo jen některé) s kameramanem zkouší a u toho se natáčejí. Překvapením pro kameramana bude, pokud ho pornohvězda se zamýšlenými polohami dopředu neseznámí, a tím stupňuje jeho vzrušené očekávání.

Roztleskávačka a fotbalista

Pomůcky: kostým inspirovaný roztleskávačkami (krátká sukně a hlavně ty bambule do rukou), míč (nebo něco kulatého, třeba stlačený polštář, branka (nebo vyznačené místo dopadu).

Fotbalista přichází k roztleskávačce a zve si ji do ložnice. Roztleskávačka pozvání přijímá. Chce vědět, jestli je fotbalista tak dobrý ve fotbale i v posteli. Fotbalista kopne míč do branky a je oceněn potleskem a povzbuzováním.

Následně mu roztleskávačka zadává různé úkoly, za každý splněný úkol je fotbalista odměněn potleskem a smí roztleskávačce svléknout jeden kousek uniformy. Později je hodnocen za úkoly sexuálního charakteru např. kvalita francouzského polibku, masáž prsou, úspěch při orálním uspokojování roztleskávačky, schopnost připravit svůj penis do vhodného stavu…

Pokud se mu daří řádně plnit úkoly a přivést roztleskávačku k vyvrcholení, následuje jeho odměna. Roztleskávačka mu dopřává masáž pomocí rukou, úst a bambulí. Podle nálady může přivést fotbalistu k vyvrcholení bez pohlavního styku anebo může stupňovat jeho vzrušení, a pak vše zakončit souloží.

Barman a zákazník

Pomůcky: vše, co navodí prostředí baru (barpult, barové židle, skleničky, zrcadlo, shaker, různé druhy nápojů, kostky ledu, brčka…).

Klasický barman

Barman se věnuje své práci, k baru přichází zákazník. Chvíli si povídají, vyměňují si smyslné pohledy, navozují atmosféru. Pro páry, které jsou spolu již delší dobu, je tato část výbornou příležitostí zavzpomínat na začátky svého vztahu, na vášeň a zamilovanost.

Pomocí flirtování mohou onu atmosféru jiskřivých začátků vztahu cíleně oživit.

Rozhodnou se podlehnout vzájemné přitažlivosti hned, na místě. Rychle, hladově a nedočkavě jeden druhého svlékají, vzájemně se dotýkají. Pro ozvláštnění a vzrušení používají dostupné pomůcky (tření kostek ledu po nahé kůži, škrábání, lechtání a píchání brčky…). Nakonec jeden druhého opře o barovou stoličku a vzájemně se milují. Pokud mají k dispozici velké zrcadlo, mohou zvolit polohu tak, aby se při sexu mohli v zrcadle pozorovat. Jedná se o rychlou a dravou variantu.

Domácí barman

Zákazník si pozve barmana k sobě domů, aby mu namíchal nápoj na míru. Barman souhlasí, vezme si s sebou barmanské náčiní a několik lahví nápojů a přemisťuje se k zákazníkovi domů/do ložnice. Připravuje zákazníkovi nápoj, dává najevo svou barmanskou zručnost (pokud žádnou nemá, oba se tváří, že má – není od věci si při přípravě na roli pár barmanských úkonů vyzkoušet, aby se svůdná kreace nezvrhla v komický prvek).

V této fázi je to barmanova show. Lze zařadit moment překvapení, že zákazník netuší, co mu barman připraví. Může to být něco nedobrého, nebo silně omamného, je možné zapojit bylinky. Při přípravě nápoje se barman zaměřuje na rytmickou práci se shakerem, postupně odhaluje své oblečení. V tuto chvíli přijímá částečně roli striptéra. Pak již záleží na rozpoložení dvojice.

Zákazník se může aktivně zapojit, z přípravy nápoje plynule přejdou v sérii smyslných dotyků, přesunou se do postele (nebo jinam) a pokračují. Nebo zákazník zůstává pasivně pozorovat barmana. Ten připraví pití a téměř, nebo zcela obnažen přistupuje k zákazníkovi. Buď mu dává pít nápoj, nebo nápojem potírá zákazníkovo tělo, které svlékne a dopřeje mu masáž teplým odvarem z bylinek. I v této pomalé variantě oba využívají propriety (led, studené a teplé láhve, brčka…), důraz je kladen na doteky po celém těle s pozvolným přechodem na intimní partie.

Hrdinský hasič a zachráněná žena

Pomůcky: overal s nápisem „Hasiči“, případně kalhoty a bunda co nejvíce hasiče připomínající (nápisy, reflexní pruhy), helma (poslouží i záchranářská nebo stavební, hasicí přístroj, hodí se i hasičská hadice.

Požár v kuchyni

Žena z neopatrnosti způsobí požár (pro větší věrohodnost lze simulovat lehce spáleným pokrmem, třeba jíškou, a jeho rychlým následným odstavením). Snaží se uniknout, ale dusivý kouř je všude. Potácí se místností, kašle, až upadá na zem a téměř ztrácí vědomí. V tom okamžiku se rozrazí dveře a dovnitř vbíhá hasič. Hasicím přístrojem hbitě a nekompromisně zlikviduje ohnisko požáru.

Bere ženu do náruče a vynáší ji do bezpečí. Ukládá ji do postele. Žena se pomalu vzpamatovává z prožité hrůzy, pláče a děkuje svému zachránci. Hasič ji objímá a tváří se profesionálně. Zachráněná žena se mu vrhá do náruče, začne ho líbat a probudí v něm vášeň. Hasič odkládá helmu a oba pokračují v bezpečí ložnice.

Záchrana z havarovaného auta

Pro tuto situaci je potřeba řádně vybrat terén. Spíše odlehlejší, aby účastníci nebudili nežádoucí pozornost. Žena si vyjede na výlet, přepadne ji však mikrospánek, sjede z cesty a narazí do stromu (ve skutečnosti proti stromu jenom zaparkuje, tuto fázi si každý majitel auta jistě dokáže raději představit než reálně zahrát). Z havarovaného auta jí vytéká palivo a hrozí výbuch. Žena zůstává uvězněna v autě, nemůže otevřít dveře.

Klepe na okénka, lomcuje dveřmi a celkově působí velmi vystresovaně. Naštěstí kolem zrovna projíždí/prochází hasič, který slyší zoufalý křik. Zkušeným okem vyhodnocuje situaci a odvážně se vrhá ženě na pomoc. Jedna možnost je, že se mu podaří ženu vytáhnout dveřmi. Druhá, komplikovanější, možnost je předem stáhnout okénko a zadělat je průhledným igelitem.

Hasič pak může toto okno rozbít/roztrhat a ženu dramaticky vyprostit oknem (pokud to její fyzická kondice umožňuje). Bere ženu do náruče/za ruku a dopravuje ji do bezpečné vzdálenosti. Zachráněná žena je v šoku, chvěje se a děkuje hasičovi za záchranu. Hasič se ji snaží uklidnit, objímá ji. Zachráněná žena rovněž začne hasiče objímat, líbat a postupně z něj svlékat uniformu. Vzrušení z prožitého nebezpečí je nahrazeno vzrušením erotickým.

Záchrana při povodních

Pomůcky: zahradní bazén ideálně s protiproudem, nafukovací člun (pokud není k dispozici ani malý dětský nafukovací člun, je možné využít pouhé plavání.

Žena nedbá varování zvýšeného povodňového stupně a vydává se na rozvodněnou řeku ve člunu (nebo se jen koupat). Přecenila však své schopnosti na hluboké vodě, člun se s ní obrátí a dravý proud (pokud je k dispozici protiproud) ji strhává do hlubin a brání jí vyplavat.

Žena mizí pod hladinou, zoufale se vynořuje nadechnout a volá o pomoc (zde je vhodné brát v úvahu blízkost/vzdálenost sousedů). Na místě neštěstí se zjeví hasič. Neváhá ani chvíli, vrhá se do rozbouřené vody a s nasazením vlastního života ženu vytahuje na břeh. Nedaří se mu ji vytáhnout hned, několikrát je proud oba strhne zpátky. Hasič musí tonoucí ženu chytit pevněji, má tudíž možnost dotýkat se jí ve vodě na různých místech a zvýšit tím její těšení se na to, že bude zachráněna.

Po vyčerpávajícím souboji s vodním živlem vytahuje ženu na břeh. Zachráněná žena je prokřehlá a rozklepaná. Hrdinný hasič je bere do náruče a odnáší na suché teplé místo (zahradní lehátko/ložnice,..). Zde z ní strhává mokré šaty, následně svléká i svou promočenou uniformu. Třou se vzájemně rukama, tisknou se k sobě nahými těly a pokoušejí se zahřát. Nakonec si vlezou pod peřinu a společně oslavují hrdinský čin.

Kuchař a servírka

Pomůcky: kuchařská čepice, rondon nebo aspoň bílé kalhoty a halena, černá minisukně, průsvitné nebo krajkové tričko, síťované punčocháče. Hodí se i nějaké nože, talíře, příbory, základní kuchyňské vybavení, zmrzlina, šlehačka + další potraviny podle vlastní chuti (chilli papričky).

Vzpoura nešikovného kuchaře

Servírka se vrací do kuchyně s dezertem. Je naštvaná, protože již po několikáté za večer čelí nepříjemnému chování nespokojených hostů. Tentokrát se kuchař spletl a místo horkých malin poslal ke stolu pohár s čokoládovou zmrzlinou. Kuchař se servírce omlouvá, ale ta na něj zvyšuje čím dál více hlas. Až se kuchař naštve, praští paličkou na maso do prkýnka a ostrým příkazem servírku umlčí.

Ta je tak překvapena, že skutečně zmlkne. Kuchař ji položí na kuchyňský stůl a strhne z ní uniformu. Na nahé tělo jí potom rozmazává zmrzlinu, šlehačku, marmelády, čokoládu…Natřené tělo následně olizuje. Střídá při tom pocit chladu a tepla, zmrzlinu střídá třeba s teplou čokoládovou polevou. Od celého těla pomalu přechází k intimním partiím, kde si na vylizování dá obzvláště záležet. Když je servírka již připravena na maximum, přestane a svlékne sebe.

Chce-li servírka pokračovat v radovánkách, musí napřed složit test v ochutnávání. Sejme kuchařovi oděv a zavře oči. Kuchař sám si na místa, kde je mu to příjemné, klade různé potraviny, servírka ho musí olizovat a poznat, o jaké jídlo se jedná. Je-li s ní kuchař spokojen, pokračují do konečné fáze sexuálních radovánek. Mohou si zvolit pokračování v kuchyni, přesunout se do ložnice anebo obohatit zážitek o společnou očistu ve vaně.

Masér a zákaznice

Pomůcky: lehátko/postel, ručníky, oleje, vonné svíčky, masážní svíčky, ….

Masérská klasika

Zákaznice přichází k masérovi. Odkládá si oděv a přesouvá se na masérské lehátko. Hraje romantická hudba, atmosféra je zvýrazněna vůní svíček a olejů, tlumeným osvětlením. Masér začíná masáží zad, zadní části těla, používá dlouhé pomalé hmaty, tření i pleskání. Pak se zákaznice otáčí na záda a masér se věnuje její přední části.

Zde se oproti profesionální masáži může zaměřit i na bradavky. Po masáži normální přejde masér k fázi intimní. Nebo se může rozhodnout zákaznici potrápit a masáž standardně ukončit. Pokud se roztoužená zákaznice dožaduje pokračování, musí napřed masérské služby masérovi oplatit a až pak se dočká vrcholného konce.

Masér drsoň

Zpočátku vše probíhá jako u standardní masáže v předchozím bodě. Po počáteční zahřívací masáži však masér stále přidává na síle tahů i úderů. Popleskávání, které má za účel prokrvit pokožku i sval, se mění v poctivý výprask.

Sevření svalů jsou pevná, po domluvě až lehce bolestivá. Od výprasku rukou přechází masér k výprasku bičíkem (má-li jej k dispozici). Různými stisky a údery se masáž stává pro zákaznici do té míry nesnesitelnou, že prosí maséra, ať přestane. Ten souhlasí, pokud mu zákaznice slíbí, že mu bude ve všem naprosto po vůli.

Zákaznice souhlasí a plní masérovi veškerá jeho přání. Při každém náznaku neposlušnosti jí masér zahrozí pokračováním masáže a zákaznice se bez dalších protestů podvoluje. Celý večer tím pádem řídí masér, k oboustranné spokojenosti.

Nespokojená zákaznice

Masér se snaží provádět klasickou masáž, ale zákaznice je stále s něčím nespokojena. Nelíbí se jí síla tahů, místo masáže. Nakonec se rozhodne, že neschopného maséra poučí. Vyzve ho, aby se svléknul a lehl si na lehátko místo ní.

Pak mu vysvětluje a názorně předvádí, jak jednotlivé masérské hmaty správně provádět. Obzvláště pečlivě se věnuje jeho hrudníku, zadku a rozkroku. Když už je masér téměř v nejlepším, zákaznice masáž ukončuje. Chce, aby masér pokračoval ve své původní roli. Masér se musí velmi snažit, pokud chce být na konci za svou píli odměněn.

Voyeur a sledovaná osoba

Pomůcky: dalekohled (divadelní kukátko), telefon.

Sledování všude

Sledovaná osoba ví, že bude sledována, ale neví přesně kdy a kde. Věnuje se tedy běžným každodenním úkonům. Činnosti intimního charakteru (převlékání, osobní hygiena, autoerotika) však vykonává takovým způsobem, aby voyeur měl šanci co nejvíce zahlédnout. Pro sledovanou osobu je napínavé, že neví, jestli zrovna v daný moment je sledována nebo ne.

Veškeré prožitky po celý den je tedy nucena prožívat se smyslným zápalem, aby si případný sledovatel užil. Do sledování lze zařadit prvky stalkingu. Voyeur sledované osobě v nepravidelných intervalech volá nebo posílá zprávy a popisuje jí podrobnosti, při kterých ji přistihl. Tato komunikace se může změnit v erotické rozhovory a posloužit jako předehra večerního zúčtování.

Časově a prostorově omezené sledování

Voyeur a sledovaná osoba se dohodnou na alespoň přibližném čase a místě, kdy ke sledování dojde. Sledovaná osoba má za tak za úkol připravit voyeurovi nezapomenutelný zážitek. Třeba při večerním převlékání, zdánlivě banální činnost změní na velmi svůdný striptýz.

Může však voyeura trápit přerušováním produkce a zařazováním zcela nudných (pro voyeura činností), jako je třeba čtení novin. Střídáním činností vystupňuje voyeurovo vzrušení a vášeň. Pokud je voyeur sledováním dostatečně vzrušen, nic nebrání pokračování za jeho fyzické přítomnosti.

Král a sluha

Pomůcky: královská koruna a žezlo, trůn (křeslo, židle), honosný králův přehoz, nicotné až nedostatečné oblečení sluhy, lavor na vodu.

Despotický král

Král sedí na trůně. Zavolá si svého sluhu. Sluha vchází pokorně, v lehkém předklonu, zrak upřený k zemi, netroufá si podívat se svému panovníkovi do očí. Král ho pošle pro pití, pak ještě několikrát pro něco k jídlu. Sluha uctivě plní všechny příkazy.

Krále napadne, že by mu mohl sluha omýt a namasírovat nohy. Sluha přináší lavor s vodou a pouští se do díla. Král mu dává najevo pohrdání, občas ho ocáknutím nohy postříká vodou v obličeji i na oděvu. Sluha však poctivě myje a masíruje královy nohy. Postupuje od kotníků výš, ke kolenům a stehnům.

Král mlčky roztahuje nohy a sluha pokračuje masáží rozkroku, zadku. Zvláštní péči věnuje oblasti konečníku, speciálními hmaty se zaměřuje na prostatu. Potom pečlivě olizuje intimní partie svého krále a přechází k orálnímu sexu.

Král je uspokojen a sluha se plazí u králových nohou, kde je mu milostivě dovoleno uspokojit se masturbací. Ani v tomto okamžiku mu však král nevěnuje jediný pohled nebo náznak zájmu.

Vlídný král

Král sedí na trůně, popíjí víno (pivo/rum/vodu/čaj) a rozmlouvá se svým sluhou. Cítí se unaven a odebírá se na lůžko. Sluha mu odebírá plášť a pomáhá s odstrojováním. Při tom se krále letmo dotýká na místech, která budí jeho zájem.

Král vyzve sluhu, aby připravil královské lože na spaní. Sluha pečlivě stele polštáře i deky, aby měl král pohodlí. Král uléhá do lože a otáže se sluhy, zda by chtěl strávit noc se svým králem. Sluha neváhá, svléká ze sebe oděv a vklouzne pod peřinu ke králi, kde pokračují v dráždivých dotecích.

Doktor a sestřička

Pomůcky: bílý plášť, stetoskop, sukně a čapka připomínající sesterský stejnokroj, náplasti, obinadla, stříkačky, nůžky a vše, co připomíná ordinaci. Atmosféru lze doladit vůní desinfekce.

Sestřička v zácviku

Do ordinace přichází nová sestra, doktor ji potřebuje zasvětit do chodu ordinace. Napřed ji stručně seznamuje s jejími povinnostmi. Pak přichází na řadu praktické prověření. Vezme sestru před vybavení ordinace a požaduje po ní praktické provádění různých úkonů.

Podle materiálu, který je k dispozici, chce třeba obvázat zraněnou hlavu, vyrobit dlahu, zalepit místo vpichu po odběru krve. S výkonem sestry však není příliš spokojen. Vysvětluje jí, jak postupovat správně a názorně jí to ukazuje přímo na jejím těle. Oba se tak jeden druhého velmi intenzivně dotýkají. Když seznámí sestru s chodem ordinace, odvede ji na lékařský pokoj (ložnice) a tam spolu probírají, jaké postupy má doktor rád v posteli. Sestřička je doktorovi plně k dispozici a snaživě plní všechna jeho přání.

Falešná sestřička

Doktor vstupuje do ordinace a potkává novou sestru. Vysvětluje jí základní organizační věci, ale mezitím dostává zprávu. Sestra, která měla nastoupit do jeho ordinace, nakonec nenastoupí. Vyvstává tedy otázka, kdo je osoba v ordinaci. Dotyčná se nechce přiznat, je tedy podrobena výslechu. Nástroje zdravotnické jsou zaměněny za nástroje výslechové.

Podle odolnosti neznámé osoby a vybavení ordinace může doktor volit přiměřené prostředky. Od lehkého švihání stetoskopem může přejít až k použití škrtidla a propichování kůže injekční stříkačkou (sterilní!!!).

Však falešná sestřička nakonec přizná, že v ordinaci uklízela a uniformu sestry si jen ze zvědavosti vypůjčila. Pak ovšem následuje trest. Je zcela v režii doktora, jaký bude mít trest podobu. Jedno je však jisté, falešná sestřička si zmíněný podvod v lékařském pokoji pěkně tvrdě odpracuje.

Bachař a vezeň – ve vězení

Sexuální praktiky inspirované vězením patří mezi jedny z nejčastěji provozovaných hrátek v ložnicích. Mezi typické prvky vězeňského sexu se řadí používání pomůcek na manipulaci s vězni. Snad každý vyznavač BDSM má doma minimálně jeden pár policejních pout.

Ostatně kovová pouta jsou vhodným doplňkem i pro páry, které o sexu inspirovaném vězením dosud jenom tajně sní. V domácnosti se zajisté dá najít mnoho předmětů, kterými lze dosáhnout znehybnění partnera. K těmto účelům lze využít šály, šátky, prádelní šňůry, pásky.

Žádná z těchto improvizovaných pomůcek však nevykouzlí vězeňskou atmosféru tak dokonale, jako kovová policejní pouta. Pouta se dají pořídit v každém lepším sexshopu za přijatelnou cenu. Máte-li pouta, minimálně pro začátek nic dalšího kromě partnera a trošky kreativity nepotřebujete. Důležitou roli hraje atmosféra.

Zavřete oči a představte si vězení. Lze předpokládat, že většina lidí vězení osobně nezažila a vystačí s popisem z detektivních románů či akčních seriálů. Ve své fantazii však můžete jít i hlouběji, k historickým románům. Procházejte si v duchu různé podoby vězení, vnímejte své pocity, pokuste se přenést do prostředí. Vězení může mít podobu tmavého vlhkého sklepa, kde v zapomnění úpí odsouzenci na smrt.

Cítíte na kůži lezavý chlad a všudypřítomnou zatuchlinu?

Možná je vám bližší vězení moderní, kde ústřední bod hrají technologické bezpečnostní vychytávky? Hledejte tu správnou podobu vězení. Až vám při vašich představách začne projíždět tělem vzrušení, jste na správné vlně a můžete přikročit k plánování. Najděte si místo, které co nejvíce připomíná vaše vysněné vězeňské podmínky. Máte sklep, kde se daří žampionům a zároveň holdujete středověkým podmínkám? Pak máte vyhráno.

Panelový sklep jako vězení

Ale i panelový sklep lze úspěšně upravit pro požadovaný účel. Vytápěná garáž poskytne komfort a nekonečné možnosti. Nezoufejte, pokud nemáte dokonalý interiér – pomůžou rekvizity. Sterilně bílé až depresivně šedé stěny, náznak mříží na oknech, dekor betonu, studené světlo, vězeňská pryčna. Nadšenci do technologií mohou simulovat zvuky připomínající automatická bezpečnostní hlášení, elektronické otevírání dveří.

Pokud toužíte po pestrých barvách, nebraňte se jim, je to přece vaše vysněné vězení, zde jste pánem jen a jen vy. Když máte vězení, potřebujete vězně. Je otázkou domluvy, zda se dohodnete na pravidlech, nebo partnera nalákáte na určené místo. Případně ho prostě zatknete. Pokud jste si opatřili kovová pouta, v tomto okamžiku je oceníte. Iluze vězení může být různá, ale zvuk zaklapnutých pout je univerzální.

Chladné sevření kovu na zápěstí je jasným signálem, že diskuze jsou nepřípustné. Pak již záleží na pokročilosti a ochotě experimentovat. Některé páry mohou zůstat u spoutání rukou, případně připoutání k předmětu. Pokročilejší verzí je použití různých dalších pomůcek z oblasti BDSM, jako jsou pouta na nohy, různé úvazy, obojky. Tady už rozhoduje stupeň dominance účastníků.

Zamilovaný bachař

Vězení ale není jen o poutání. Milostný vztah ve vězení může vzniknout i mezi vězněm a dozorcem. Dozorce uvěří v nevinu své lásky, odvážně se rozhodne ji vysvobodit a uprchnout s ní do bezpečí divočiny. Odměnou je mu něžný sex a vděčnost zachráněné. V tomto případě je vězeňské prostředí spíše motivující předehrou a dá se použít třeba jako úvod k naplánovanému víkendu v přírodě, někde na chatě.

Dozorci spolu

Sexu ve vězení se však mohou věnovat i dozorci mezi sebou. V tomto případě se přímo nabízí využití kostýmů. Součástí aktu by pak byl striptýz, vzájemný nebo jednostranný, obohacený o používání policejních doplňků. Kostýmy, jejichž logickou součástí je i model zbraně, tak můžou posloužit i k ukojení choutek párů, z nichž jeden nebo oba touží po použití násilí. Sex vynucený v domluvené situaci maketou zbraně může intimní život obohatit o nové prožitky a posloužit jako neškodný ventil skrytých choutek.

Co takhle zajít do půjčovny kostýmů?

Nebo se poptat kamarádky, zda náhodou nemá ve své garderobě to či ono. Určitě pak budete mít mnohem větší radost z výsledku, kdy kostýmek bude originální a pokud ve finálním výsledku potěší a splní svůj účel, bude jen fajn. Nikde totiž není psáno, že čím dražší uniformu na sobě máte, tím větší z ní bude radost a užitek.

Tak neotálejte a pokud se vaše fantazie točí kolem uniforem, hurá nějakou shánět!

Kde dále nakoupit erotické kostýmky?

Zde jsme pro vás vybrali pro nás prověřené prodejce role-play převleků, kostýmků a erotického prádla, které vás i váš protějšek promění k nepoznání. A vaše lascivní večerní hra na role může rovnou začít!

Klady

Zápory

Velký výběr Nemožnost osobně vyzkoušet
Podstatná část skladem
Filtrace dle velikostí a barev
Diskrétní zásilka
Vícero druhů plateb
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz MHsexshop.cz Spoutaná.cz Sexíčekshop.cz

A jak si vy užíváte hraní na role v uniformách?

Zkoušeli jste někdy v ložnici převleky? Obstarali jste si uniformu za účelem svádění? Zkuste to. Postelové hrátky to určitě oživí a možná i vás bude vzrušovat zajímavá hra, např. na přísného policajta a vystrašenou řidičku, která se dopustila přestupku.

Při troše fantazie vymyslíte celou řadu dalších her…

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Sestřička a fetiše – vyšetření alá klinik? Škoda, že pro plnou atmosféru potřebujete na to ideálně kachličkovanou místnost, gynekologické křeslo = v Atíku v Praze tkovou mají, doporučuji. Ale nedostanu se tam díky práci moc často, ale vzpomínám na to rád tuze.

Souhlas, Atík a jeho klinik místnost je ideální, také doporučujeme! U takové fantazie se pracuje jak právě s nástroji, tak atmosférou, místem = neuděláte to doma v obýváku. Ale v každém větším městě najdete vybavenou dominu právě s takovou místostí. Divili bychom se, jak je to rozšířený kink.

Sklep předělaný jako sex dungeon zní dobře – tady se o tom nepsalo, ale Jak se staví sexroom na Netflixu doporučuji = přesně Melanie v Americe radí, jak se dá každá místnost (ale i obytňák) předělat na sexmístnůstku či žalář (když někdo holduje shibari a BDSM). Ty kousky byly super, mrkněte. Případně zrecenzujte 🙂

Jo, máme ho za sebou a chceme se mu někdy pověnovat v Lascivním podcastu, byl to docela pěkný seriál, s reálnými účastníky, pestrými „pokojíčky“ = za nás doporučujeme už teď. 🙂 Příjemné překvapení, jak to bylo otevřené a praktické.

Domácí služtička, co musí vše čistit, omývat, vysávat… v latexovém oblečku… kór když to není ona, le nějaký zamčený femboy či sissyna? To do mého fetiše a fantazií rozhodně patří. A v článku o sissynách ani slovo, to je škoda ne? Co Aneto? Zapracujte to! :))

Přesně tak – i taková sissyna může být domácím pomocníkem – nejen uklízecím, ale sexuálním. Díky za tipy, tohle téma jsme už dost rozebírali („Správná sissy nemá limity a udělá vše, co se jí řekne“, „Je pro mě lepší, když mě protějšek nutí být ženou neustále.“, Mini klícka pro neposlušné subíky a sissy, …), ale máte pravdu, že tady ve scénářích na domácí role-play to dost chybí! Zkusíme s kolegy doplnit!

Vojandy jsou neskutečně sexy – a to z nich typicky vidím jen právě tu uniformu/maskáže – ale představuju si, jak jsou vysekané pod tím vším – dost často to hledám v pornu, protože reálně bych se bál je oslovit, by mě zlomily vejpůl jen pohledem, což tedy je i tak sexy. Sakra, co s tím? Poradíte?

Narovinu bychom poradili to stejně zkusit – ony vám neubliží, nebojte. 🙂 Ani nemohou, jak jsou vycvičené, pro ně by to byl větší problém, než pro vás – takže se nestyďte a zkuste nějakou oslovit na místě, třeba přeskočí jiskra. 🙂

Na tenhle post jsem se dostala z IG – opravdu je pro někoho tak moc sexy třeba policejní uniforma? Z čeho se to tak bere, že to někoho rajcuje, že to potřebuje mít i doma? A když ho potkají reálně, tak ho holky v autě provokují, aby je zatkl? Nebo jak to funguje takový kink? Díky Majda

Díky moc Majdo za komentář – co jsme historicky připravovali tenhle článek i to řešili v redakci, tak ano = ta uniforma, třeba i česká policejní, u někoho opravdu vzbuzuje důvěru, až téměř bázlivý strach, jde o rovinu moci, nadřízené a podřízené osoby = a je to také nejtypičtější archetyp právě pro role-play. Policista a vězeň, policistka a kontrola auta, …

Spolupracujeme: