Dokážete si ozvláštnit erotické hrátky v posteli něčím netradičním? Čím? Možností je celá řada. Vyzkoušejte šlehačku. Nejde jen o lahůdku, na které si lze pochutnat na dortu či jiné sladkosti…

Se šlehačkou do postele

Máte rádi sladkosti a sexuální hrátky? Obojí vám přináší slast? Spojte mlsání s erotickým drážděním a vaše slast dosáhne maxima. Šlehačka ve spreji je oblíbenou pochutinou, kterou mnozí nekonzumují jen v kuchyni či v jídelně. Zapojte i vy svou fantazii a přesuňte se s ní do ložnice. Určitě si užijete mnoho vzrušujících chvilek při jejím pojídání přímo z těla svého partnera či partnerky.

Stačí jen nastříkat šlehačku na tělo a pak ji jemnými krouživými pohyby slízávat z toho druhého.

Nespěchejte při tom. Není vaším úkolem sníst z partnera/partnerky co nejvíce šlehačky. Dejte si záležet a ochutnávejte šlehačku velmi pozvolna, kousíček po kousíčku. Toto mlsání si určitě zamilujete.

Jak si užít předehru se šlehačkou?

Začněte třeba od krčku, přesuňte se přes prsa, obkružte pomaloučku bradavky… I kolem pupíku je u mnohých citlivá erotogenní zóna. A klín se šlehačkou je dle nás samostatnou kapitolou. Ideálně jen kružte jazýčkem kolem, nedostávejte se do centra dění, jen provokujte a trapte. To dostane váš protějšek do varu = a to je přesně cílem šlehačkové předehry.

TIP: Předtím než se pustíte do hrátek se šlehačkou, ji dejte pořádně vychladit do ledničky. Spojení její dobré chuti a příjemného chladu bude pro vás oba nečekaně vzrušujícím zážitkem.

Zkombinujte šlehačku i s …

Ovšem šlehačka není jediná dobrota, kterou si můžete donést do postele a ochutnávat z těla svého protějšku. Zkuste rozehřátou čokoládu, med, a nebo si raději vychutnáte šampaňské z pupíku svého miláčka? Je to jen na vás. Food play (jak se tato praktiky oficiálně jmenuje) je hodně dráždivá a provokativní.

Nestyďte se a experimentujte

Oživte i vy své postelové hrátky = šlehačka je na to ideálním prostředkem.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Hezký den – prsa jsou klasika, kolem bradavek – dál třeba cestou ke klínu, přes pupík, pomalu slízávat, nakonec na klín, ale nejdříve líbat kolem, na stehnech a až pak přímo na klínu:) vyzkoušené a fungující perfektně.

Taky byste mohl začít na krku a pokračovat dolůů. Nebo klidně i na zádech a pokračovat k zadečku… Ohledně použití prstů versus jazyku: jazýček je mnohem jemnější a šikovnější, plus více přitažliví – jste partnerce mnohem blíže, plus dobrý efekt dělá i horký dech, ten je na pokožce velmi příjemný.

Se stupňováním vzrušení si můžete vyhrát… Oddalovat dráždění klína jde právě třeba přes polibky na stehnech – žena vás po takové předehře bude chtít co nejrychleji v klíně, ale vy ji tak lehce nedáte to co chce… a o to bude vydrážděnější:) a pak se na vás i vrhne

Kam nanaset slehacku aby to partnerku moc vzrusovalo? Mam pritom pouzit prsty nebo jen jazykem? Jeste naky rady a skusenosti pro jeste lepsi efekt a intenzitu vzruseni az k vrcholu?

Spolupracujeme: