Pro milovníky tvrdšího sexu a bezmoci tu máme dnes recenzi – dvojice erotických pout. Pro lepší přehlednost a možnost porovnávat výhody jsou obě pouta v jedné recenzi.

Erotická pouta (kovová i kožená) v detailní recenzi

Pokud máte rádi trochu bezmoci, tak se u vás ve „skříni“ jistě najde pár pout. Nejspíše jste se časem dostali k těm, které vám naprosto vyhovují. Pokud máte nějaké vyzkoušené a jste s nimi spokojeni, tak se s nimi pochlubte v komentářích. Chcete-li však proniknout do tajů poutání, ale nevíte která pouta si koupit, tak pokračujte dále. Do recenze jsem vybral dvojici pout – jedny kovové „policejní“ a druhé kožené.

Musím však podotknout, že kovová pouta doznala menší změny oproti těm, které dostanete přímo ze sexshopu. Původně byly vybaveny pojistkou, která umožňovala jejich odemknutí bez klíčků. Jenže pro naše hrátky s partnerkou byla tato „výpomoc“ rušivým elementem (nebylo těžké se v případě spoutání sám uvolnit z pout a tím veškerá hra na dominanci a submisivitu padla). Proto jsem tyto kovové pojistky odbrousil, takže jediným způsobem jak se dostat z pout byly klíčky – které samozřejmě měl jen ten, kdo byl „nahoře“.

Zpět ale k samotné recenzi. Každý má rád jinak spoutání – tvrdší stisk, z kterého se jen tak nedostanete, nebo sametové objetí, které si v případě „nouze“ můžete sami poupravit.

Kovová pouta s plyšem – základ co neomrzí

První pouta se dají koupit v cenové relaci 300 Kč a na první pohled vypadají jako typická policejní želízka – až na „plyšový“ obal. Ten sice působí tak, že pouta při zamknutí nebudou drásat kůži, ale není tomu tak.

Odnímatelný plyš je natolik slabý, že při spoutání ani nepoznáte, že tam nějaký je – když se budete při „trápení“ od partnera škubat, tak si můžete lehce udělat menší odřeniny na zápěstí. Což je výhoda pro ty co mají rádi trochu bolesti, ale zase nevýhoda pro ty, kteří mají pouta jen jako hračku na ozvláštnění sexu (předehra v podobě svázání partnera a následující striptýz, či provokování a kochání se nemožností partnera opětovat vaše dotyky).

Kovová pouta se dají podle rozměrů ruky upravit (má to samozřejmě své hranice) – opravdu vyhublá slečna by se svým zápěstím i vyvlíkla a naopak kulturista s pořádnými „tlapami“ by pouta možná ani nezavřel. U silnějších mužů by se taky mohlo stát, že by roztrhli kovový řetízek spojující želízka – kovové kroužky, kterými je řetízek tvořen, nejsou spojené svárem – viz fotky). Plus bych měl výtku i k délce řetízku. Při připoutání přítelkyně k pelesti jsou želízka poměrně „nakrátko“ – pouhé 3 dílky jsou opravdu málo.

Pouta se odemykají díky dvojici jednoduchých klíčků, které jsou samozřejmě v balení. Jak jsem psal výše, tak od výroby mají pouta i bezpečnostní pojistky (v případě ztráty klíčů). Jdou ale v případě touhy po naprosté nadvládě nad partnerem odstranit pomocí hrubého pilníku, či pilce na železo. Musíte si ale pak dávat pozor a mít vždy „dohled“ na který se můžete maximálně spolehnout!

Klady

  • Bezpečnostní pojistka (výhoda jak pro koho)

  • Odnímatelný plyšový návlek

Zápory

  • Málo bytelný řetízek spojující želízka

  • Ostré hrany řetízek mohou odřít

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Pouta z oceli – fotogalerie

Kožená pouta pro zkušenější milovníky tvrdšího sexu

Fešná pouta z černé kůže, která je lemovaná červenou látkou, která dodává erotickým poutům punc „nebezpečnosti“. Zavírání je vyřešeno pomocí klasické kovové spony, kterou znáte všichni jistě z kožených pásků ke kalhotám. Pouta mají 4 otvory, takže podle potřeby si jednoduše upravíte jejich velikost.

Jejich aplikace je sice trochu náročnější než u kovových pout (tam stačí jen jeden stisk a jste bezmocní). Pokud tedy chcete někoho překvapit a čekáte případný odpor, tak si vyberte spíše kovová pouta (tím vás nenabádám k nějakým nenadálým přepadům kolemjdoucích :). U kožených pout se možná trochu zapotíte při zapínání, ale odměnou vám budou zápěstí bez jakékoliv poskvrny, či odřeniny.

Určitě je doporučím začátečníkům, které by případný „ocelový stisk“ kovových pout mohl odradit od zajímavých hrátek plných lehkého trápení, zlobení a bezmoci. A to by byla škoda – proč zbytečně riskovat, že kvůli jedné odřenině zanevřou na celou škálu erotických hrátek, které by jejich sexuální život mohly posunout na úplně novou výši?

Musím pochválit kvalitní zpracování – všechny švy dobře drží (a to pouta používáme celkem často – přítelkyně je celkem dominantní). Oproti kovovým poutům mají tyto mnohem lepší spojovací řetízek – bylo použito více článků a vypadají poměrně bytelně.

Klady

  • Kvalitní zpracování a materiály

  • Bytelný řetízek spojující želízka

Zápory

  • Pro malé ruce nevhodné

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Pouta z kůže – fotogalerie