Pro milovníky tvrdšího sexu a bezmoci tu máme dnes recenzi – erotických pout. A to hned těch policejních, které jsou ale skryté pod vtipným plyšem – přečtěte si dnešní recenzi.

Erotická pouta z oceli v detailní recenzi

Pokud máte rádi trochu bezmoci, tak se u vás ve „skříni“ jistě najde pár pout. Nejspíše jste se časem dostali k těm, které vám naprosto vyhovují. Pokud máte nějaké vyzkoušené a jste s nimi spokojeni, tak se s nimi pochlubte v komentářích.

Chcete-li však proniknout do tajů poutání, ale nevíte která pouta si koupit, tak pokračujte dále. Do recenze jsem vybral dvojici pout – jedny kovové „policejní“ a druhé kožené.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Musím však podotknout, že kovová pouta doznala menší změny oproti těm, které dostanete přímo ze sexshopu. Původně byly vybaveny pojistkou, která umožňovala jejich odemknutí bez klíčků.

Jenže pro naše hrátky s partnerkou byla tato „výpomoc“ rušivým elementem.

(Nebylo těžké se v případě spoutání sám uvolnit z pout a tím veškerá hra na dominanci a submisivitu padla.)

Proto jsem tyto kovové pojistky odbrousil, takže jediným způsobem jak se dostat z pout byly klíčky – které samozřejmě měl jen ten, kdo byl „nahoře“.

Zjistěte kolik stojí policejní pouta
ZJISTIT CENU

Zpět ale k samotné recenzi. Každý má rád jinak spoutání – tvrdší stisk, z kterého se jen tak nedostanete, nebo sametové objetí, které si v případě „nouze“ můžete sami poupravit.

Kovová pouta s plyšem – základ co neomrzí

První pouta se dají koupit v cenové relaci 300 Kč a na první pohled vypadají jako typická policejní želízka – až na „plyšový“ obal. Ten sice působí tak, že pouta při zamknutí nebudou drásat kůži, ale není tomu tak.

Odnímatelný plyš je natolik slabý, že při spoutání ani nepoznáte, že tam nějaký je – když se budete při „trápení“ od partnera škubat, tak si můžete lehce udělat menší odřeniny na zápěstí. Což je výhoda pro ty co mají rádi trochu bolesti, ale zase nevýhoda pro ty, kteří mají pouta jen jako hračku na ozvláštnění sexu (předehra v podobě svázání partnera a následující striptýz, či provokování a kochání se nemožností partnera opětovat vaše dotyky).

Pouta z oceli – fotogalerie

Fotka se spoutanou nahou subinkou – 18+

Kovová pouta se dají podle rozměrů ruky upravit (má to samozřejmě své hranice) – opravdu vyhublá slečna by se svým zápěstím i vyvlíkla a naopak kulturista s pořádnými „tlapami“ by pouta možná ani nezavřel.

U silnějších mužů by se taky mohlo stát, že by roztrhli kovový řetízek spojující želízka – kovové kroužky, kterými je řetízek tvořen, nejsou spojené svárem – viz fotky). Plus bych měl výtku i k délce řetízku. Při připoutání přítelkyně k pelesti jsou želízka poměrně „nakrátko“ – pouhé 3 dílky jsou opravdu málo.

Pouta se odemykají díky dvojici jednoduchých klíčků, které jsou samozřejmě v balení.

Jak jsem psal výše, tak od výroby mají pouta i bezpečnostní pojistky (v případě ztráty klíčů). Jdou ale v případě touhy po naprosté nadvládě nad partnerem odstranit pomocí hrubého pilníku, či pilce na železo. Musíte si ale pak dávat pozor a mít vždy „dohled“ na který se můžete maximálně spolehnout!

Klady

Zápory

Bezpečnostní pojistka Málo bytelný řetízek spojující želízka
Pevné zpracování Ostré hrany řetízek mohou odřít
Odnímatelný plyšový návlek
Dvojice klíčků
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Do obchodu
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: