Taky máte tak rádi roleplay? Nebo byste chtěli nějaké vyzkoušet? Tady máte pár typů od naší dominantní mrchy alias Teriky.

Hraní na role v dominantně/submisivní vztahu

Dog play – O co vlastně kde? Je to dost prosté. Je to hra na páníčka (dom. osoba) a psa (sub. osoba). Můžete ze svého partnera / partnerky udělat psa. Můžete s ním jít na procházku, aportovat nebo naučit nějaké ty povely. Zavřít do klícky, koupit pelíšek, misky. K této hře můžete použít širokou škálu věcí. (Například: anální kolík s ocáskem, masku na obličej, vodítko….)

TIpy pro hraní rolí v BDSM

Age play

V této „hře“ kdy sub. osoba má roli dítěte a dom. osoba rodiče. Můžete z partnera/partnerky mít miminko, batole nebo dítě ve školním a předškolním věku. Ke každému se pojí něco trošku jiného:

  • Miminko – můžete koupit dudlík, hračky, plenku a obleček, které se dají kopit na eshopu bdsm, lahvičky, sunar a tak dále…
  • Batole – tady se může také využít obleček a hračky. Učit chodit, mluvit, jíst, chodit na toaletu… Později můžete bez plenek, pokud se počůrá. Dostane vynadáno. A bude muset rodiči pěkně podlejzat, aby si to u něj vyžehlilo.
  • Dítě – (školní a předškolní věk) V tohle připadě budou jisté opět nějaké hračky, sešity, knížky…. Učit dítě číst, psát počítat. Pokud nějaké písmenko v písance nenapíše hezky podle vašich představ. Klidně mu vlepte pohlavek. Když začne brečet a kňourat. Vemte bičík (nebo cokoli jiného na spanking) a dejte mu důvod k brečení. Když neposlechne. Řešte to stejným způsobem. Pokud bude hodné dejte mu za odměnu lízat.

Bitch boss

Jedná se o hru ve které je šéf (dominant) a sekretářka (subina). Sekretářka si může vzít například bílou košilku a mini sukýnku, lodičky popřípadě podvazky. Nebo si můžete koupat kostým přimo na sekretářku. A šef může mít oblek. Nebo alespoň kalhoty s košilí.

Můžete pak sekretářce dát výprask nebo jí chytnout za vlasy, aby si klekla a dát jí ho hluboko to úst za to, že nesplnila úkol. (Připravila špatnou kávu, poslala špatně důležité papíry….) Naupak jí pak můžete potěšit tím, že jí „přefiknete“ na pracovním stolu. Osobně si ale myslím, že by tato hra šla i se subíkem a dominou. Ale to už je jen a jen na vás.

Tresty pro subíka / subinku v roleplay

Feminizace

Jedná se o „hru“ kdy subík dělá ženu. A to se vším. Můžete ho obléknout do šatů, sukní. Různých ero. oblečků, podvazků, spodního prádla a bot. Dobré je také ho namalovat a dát paruku. Co se týče úkolů, můžete mu dávat různé domácí práce. Koupit si připínák a nechat ho vám kouřit. Popřípadě mu udělat i anál. Oslovovat ho v ženském rodu. Je to pro něj velmi ponižující hra.

Ponny play

Jedná se o „hru“ kdy submisivní osoba je v roli koně. Jako pomůcky se dá využít bičík a masky na hlavu, boty ve tvaru kopyt, dildo s koňským ocasem, uzda. Pro dom. osobu například jezdecká přilba, boty s ostruhami a další oblečení. Můžete však místo přilby využít i klobouk nebo místo bičíku proutek. Od teď už nemusíte chodit pěšky. Máte svého koně.

Snake play

Jedná se o „hru“ kdy sub. osoba je v roli hada. Můžete ho/ji svázat nebo zabalit do igelitové fólie a nechat ať se plazí po zemi.

Daddy girl

„Hru“ kdy subinka je v roli malé holčičky. Obdoba age play.

Jaké jsou vaše oblíbené hry a scénáře pro femdon D/s hrátky? Inspirujte nás v komentářích a třeba vás odměníme nějakou odměnou 🙂

Kde koupit vhodné převleky na BDSM roleplay?

Jaké různé kostýmky vyberete pro své hrátky? A co svůdné doplńky? Mrkněte se na tyto naše ověřené prodejce, u kterých my sami vybíráme pomůcky a erotické prádlo na naše hrátky a testování. Za jejich výběr a servis klidně dáme nejenom ruku do pálivého ohně.

Klady

Zápory

Velký výběr Nemožnost osobně vyzkoušet
Podstatná část skladem
Filtrace dle velikostí a barev
Diskrétní zásilka
Vícero druhů plateb
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jsem dominantni v praci, ale jinak submisivni VS,hledam na dlouhodoby vztah dominantni zenu

Hezký den, děkujeme za přiznání, ale bohužel náš portál neslouží jako erotická seznamka – kór s vaší preferencí zkuste pohledat nějaké specializované seznamky kolem BDSM tematiky. Popřípadě fórum/erotickou seznamu pod naším magazínem, ale není primárně určené na konkrétní fetiše či sexuální varianty.

Spolupracujeme: