Intimních šperků a rajcovních kousků jsme tu moc neměli. A hlavně tenhle je specifický tím, že se dá použít pro „pet play“ = specifické hrátky, kdy se aktéři převlékají za zvířátka. Je to pro někoho úchylné či divné, ale když to někoho přitahuje, tak proti tomu nemůžete nic říct.

Staňte se na jeden večer provokativním zajíčkem s ocáskem…

Anální kolík se zvířecím ocáskem je pěkný kousek, který nemusí vlastnit jen milovník „zvířecích“ hrátek. Ladné křivky ženské prdelky a k tomu přirozené tvar ocásku jdou prostě do sebe. Dnešní kousek je sice trochu roztomile praštěný, protože je růžový od králíčka, ale nic mu to neubírá na praktičnosti.

Pár čísel:

  • Délka 7cm
  • Průměr 3cm
  • Délka ocásku 6cm

V základu je to nerezový menší kolík (však se podívejte na rozměry výše), který má na rozšířené patce připevněný chundelatý a měkkoučký růžový ocásek.

Zjistěte kolik stojí růžový zajda
ZJISTIT CENU

Jak ho vlastně využít při sexu? Ideálním tipem je předehra

Slečna v laškovném poloprůhledném župánku čeká na svého přítele… Konečně se dočká a může začít představení. Sama dobře ví, co na něj nejlépe působí. Její křivky prostě miluje a nemůže od nich odtrhnout oči. A to ještě netuší, že se pod župánkem ukrývá překvápko. Zvláštní, ale svým způsobem rajcovní…

Roztomilý Zajda může mít ještě růžová ouška na hlavě, případně nakreslené fousky či zvýrazněný nos – zde se kreativitě při role-play meze nekladou. Byla by to totiž škoda. Při svádění může lechtivým koncem partnera dráždit v klíně – děvčata dobře vědí, jak na toho svého mají jít.

Předehrou to rozhodně nekončí

Kolík je možné mít zasunutý i při klasickém sexu – ideálně při poloze na zádech, boku (při „lžičkách) či zezadu. Partner s ním může do prdelky lehce přirážet a můžete s užít dvojitou penetraci 🙂

Klady

Zápory

Nerezová ocel Menší průměr
Nezaklouzne
Měkký a chundelatý ocásek
Rajcovní intimní šperk pro role play
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Máte nějaký tip na rajcovní role-play (výměny rolí) hru?

Hezký den,
bohužel v tomto vám asi moc neporadím – pro každého je rajcovní něco jiného.
Každopádně mezi takové klasiky patří hraní si na nemravnou zdravotní sestřičku, školačku nebo svůdnou kočičku.
Hrát si ale můžete na cokoliv, co se vám bude líbit – v tomhle se fantazii meze nekladou 😉

Spolupracujeme: