Převlékání a svádění, to je moje. Takže v našem šatníku pro dospělé najdete hodně kostýmků… vybavená sestřička/doktorka, kožená domina, pečlivá uklízečka, přísná policajtka, ostrá dozorkyně, … ale jeden typ mi vyloženě chyběl a byla jsem na něj zvědavá. A to zvířecí role-play, neboli hraní rolí.

Inspirací mi byla Manga

Partner nemusí být nutně zoofil, aby si užil sex s nadrženou lištičkou, kočičkou či jiným nezbedným zvířátkem. Tyhle dvě jsou moje asi nejoblíbenější – třeba v „Manze“ (aka erotických komiksech typu japonská Manga) je to hodně časté téma, do kterého se „oblékají“ nejen ženy, ale i muži…

A co do toho cat/fox/dog roleplay patří?

V základu ouška, která standardně definují typ zvířátka, pokud je na ochočení, tak i vodítko a obojek a nakonec i ocásek. A ten, zkušení už vědí, vám na těle velmi dobře drží, protože ho nemáte přilepený na zádech, oblečení či prdelce, ale přímo v ní…v podobě dobře tvarovaného análního kolíku (či kolíčku dle velikosti).

Anální sada na hrátky

A rovnou uznávám, že v téhle „kočičí“ sadě to rozhodně je spíše anální KOLÍK, protože maličký určitě není (v nejširším místě má 4.1 cm). Což za mě je zase bonus, protože moji zadinku mám už notně trénovanou.

A taky často, protože mě baví zvládat větší a větší průměry a přítel mě v tom (nečekaně) rád podporuje, protože se toho často účastní. Byť ne vždy, ale o tom někdy jindy…a třeba formou erotické povídky, kterou píši pro jiný ero-portál.

VIDEO z redakčního rozbalování

Co obsahuje kočičí sada?

Ale zpět k této sadě Roleplay sada PussyCat od značky Bad Kitty (aneb zlobivá kočička – jak příhodné). Primárně obsahuje kočičí ouška na čelence a anální kolík s poměrně dlouhým ocáskem. Jestli se nepletu, má na délku 37.7 cm, přibližně 10 cm má samotný anální kolík pro zavedení.

A to mi dalo trochu práce, byť můj přísný protějšek mi rád pomohl v uvolňování. Chce to trpělivost a gel a pomalé zasouvání tam a trochu zpět, tam a vydržet, a uvolnit… doporučuji klid a dost gelu.

Ale zvládla jsem i horší a tady jsem byla hodně nadržená z toho kostýmku. Ještě jsem ouška a ocásek doplnila jemným dekorem „fousků“ na obličeji, ale jinak jsem moc oblečení na sobě neměla já necuda. 🙂

Převlékání do kostýmků, cosplay, … co na to říkají Petr a Aly z redakce?

Kočička v jeho rukou na celý den

Hezky si mě celý den vodil na vodítku po našem krásném bytečku, ten parchant (ehm miláček) nechal i otevřené žaluzie, takže do některých místností bylo vidět i od sousedů. Ti měli asi solidní pré. Ale pěkně na kratším vodítku u jeho nohy, mrouskající, ocáskem lechtající… prostě pěkná kočička.

Zjistěte kolik stojí Role-play sady s kolíkem
ZJISTIT CENU

Když jsem moc neposlouchala, chytil si mě na všech 4 a naplácal mi. A věřte, že když máte zavedený kolík, kór těchle rozměrů, je to hodně intenzivní, protože ty pleskance se přenáší úplně jinak.

A občasně se záměrně trefil i do samotného kolíku a ve mně to solidně hrklo… Ale pak mě pohladil po zádíčkách a mezi ouškami a hned jsem na příkoří (zasloužené) zapomněla….

Abych nevypadla z role, přichystal mi i svačinky do pěkné mističky a to rovnou mlíčko… takže na všech 4 jsem musela srkat mlíčko a on mě po jeho vypití hezky vždy utřel a pokračovali jsme v hrátkách…

Co na něj říkáme?

Skvělé oživení, které nás zase trochu posunulo… měla jsem kolík a vlastně kostýmek jen já, ale když ho budu chtít příště pokořit, tak právě touhle sadou. Aneb jaký chlapák by chtěl být kočičkou?

No asi žádný, proto mu to příště hezky vrátím a bude mít ocásek (nebo 2) on. A to mu bude celou dobu rozhodně stát, protože kolík svojí velikostí bude tlačit pěkně na prostatu🙂

Klady

Zápory

Obsahuje ouška i kolík Pro někoho průměr kolíku/dilda
Příjemný silikon
Výrazný tvar kolíku
Padnoucí ouška
Zpracování obou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: