Koženým trestným hračkám pro BDSM praktiky jsme se tu doposud moc nevěnovali. A je to škoda, protože podstatnou část naší redakce tyto hrátky dost zajímají. Hledáme nové možnosti, jak si okořenit sex a občasný výprask nikdy neuškodí. Dnes chceme vše napravit, takže pro vás máme test / recenzi hned 2 kožených prémiových bičíků / důtek od HOLANDSKÉ značky Zado.

Kdo by nechtěl dostat (i) na zadek důtkami?

Máme pro hraní a testování 2 exempláře – oba s vícero koženými konečky, opletenou rukojetí, kovovým očkem pro lepší držení / zavěšení, ale s různou tloušťkou a délkou pramínků. A věřte, že i takové drobnosti dělají hodně ve finálním prožitku.

Prodávají se i delší – cca 80 cm (20 cm držátko, zbytek kožené prameny), ale ty už nám přijdou přehnané dlouhé, špatně ovladatelné a dost bolestivé (nejenom pro pokročilé).

Jak se používají při S/M hraní?

Menší důtky jsou vhodné na jemné dráždění a provokaci – musíte vynaložit sílu, aby zanechaly na zadku, zádech, ňadrech či jiných místech červené stopy. Jsou příjemné především pro začátečníky. Díky své malé velikosti připomínají roztomilou BDSM hračku. Víme, že je to zvláštní kombinace, ale přesto v nás tato hračka vzbuzovala.

Zjistěte aktuální cenu - menší Zado důtky
ZJISTIT CENU

Díky své „jemnosti“ je vhodná i pro „trestání“ klína – jak pánského (zde i přesto pozor, varlata jsou hodně citlivá a nikdo nemá zájem o jejich poškození), tak dámského. I bradavky si tyto důtky užívají. S větší sílou můžou trestné rány lehce štípat.

Silnější důtky pro tvrdší praktiky

Druhá varianta s červenými pramínky už pro začátečníky není. Kůže je citelně silnější co se týče průměru, šířky i délky a je to při švihání cítit. I samotná váha pramínků dokáže zaštípat při lehčí ráně. A při silnější už budete cítit dozvuky i několik desítek minut. S těmihle byste dokázali někomu rozsekat zadek, aby se na něj neposadil. Takže zde už opatrněji při trestání.

Zjistěte kolik stojí větší Zado důtky
ZJISTIT CENU

Nezdá se to, ale jsou díky svým rozměrům a váze už náročné. Což můžete samozřejmě využít při trestech za neuposlechnutí rozkazu – hlouběji kouřit, nastavit prdelku, neprotestovat, držet pozici… Vymyslet si můžete cokoliv – i třeba nesplnitelné úkoly, když chcete svůj podřízený protějšek prostě a jednoduše jen trestat.

„Kdo chce partnera bíti, ten si vždy důtky najde.“

Co říkáme na tyto důtky / bičíky?

Nesprávně jsou tyto 2 hračky označovány na mnoha českých sexshopech jako bičíky. Ty mají zpravidla 1 silnější pramen, který díky větší váze zanechávají mnohem větší paseku na trestaném subíkovi / subince. Zde je více volných pramenů, takže by se měly označovat jako důtky.

Zahraniční značka Zado erotické hračky pro BDSM prostě umí. Solidní kůže, kvalitně barvená, dobře držící opletení rukojeti a vhodně vybrané průměry a délka pramínků. Důtky jsou to obě, ale každá má jiný účel – malé jsou spíše na škádlení, lehké trestání ňader či klína. Jsou předzvěstí jemnějších hrátek – vhodné pro začátečníky s S/M hrátkami ve stylu tolik proklínaných 50 odstínů šedi.

Druhé silnější a delší s červenými prameny jsou jasnou trestající hračkou – váha samotných pramenů dokáže i při jemnějších švihnutí pěkně prokrvit každý trestaný zadek. Silnější rány ucítíte při sezení i druhý den. Zde už přichází na řadu intenzivní trestání.

Výběr je na vás – ani s jedněmi z našeho redakčního testu neuděláte chybu. Záleží na vašich zkušenostech, chuti a potřebě hledat nové vzrušení a pocity při sexu… Doporučujeme 5 z 5 submisivních prdelek.

Menší Zado důtky červené

Klady

Zápory

Kvalitní kůže Jen pro začátečníky
Ideální pro začátečníky
Skvěle padne do rukou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Větší Zado důtky černé

Klady

Zápory

Kvalitní kůže Velmi štiplavé rány
Skvělý pro milovníky bolesti
Skvěle se drží v rukou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: