Zakládáš si doma malou mučírnu a nebo jsi jen zlobivý kluk / zlobivá holka? Možná ještě trochu tápeš v tomto světě plném slastné bolesti. Dovol mi být tvým dnešním průvodcem a já tě na oplátku nechám nahlédnout, jak sladce trpím…

,,Na můj zadek… tedy na mou duši!”

Pokud v tobě dřímá touha po spravedlivém trestu, či máš kuráž vykonat ho na hříšníkovi, je třeba mít ten správný nástroj. Ukážu ti další krásnou nezbytnost ze svého lascivního kufříku, nechť je ti nápomocna na tvé cestě sebepoznání.

Tyto pěkné důtky ruční výroby (zkoušel jsem je na vlastní zadek) jsou vhodné, pokud právě s BDSM začínáš a chceš si hrát jen zlehka. Avšak šikovný Dominant/šikovná Domina umí dát lekci snad i zubní nití, proto neměj strach, že by ,,měkčí” důtky nudily. Můj Pán jich moudře užil tak, aby uspokojil středně pokročilého Suba. Šťastně jsem litoval, že je vzal do ruky…

„Ručně stručně“

Důtky mají dřevěnou rukojeť s deseti koženými řemínky. Vkusný černý vzhled a česká ruční práce odolaly přísnému oku, kvalitní kůže zase přísnému zacházení.

„Cukr a BITCH“

Jak jsem již naznačil, dobře mířená rána na to správně (ne)připravené místo srovná do latě i drzejší kousky. Zvlášť pokud jsou oním místem koule, již předem řádně podvázané a (prádelními) kolíčky náležitě drcené. Můj pán mi dokázal, že i plosky nohou jsou výborným terčem.

Kolik aktuálně stojí Kožené důtky
ZJISTIT CENU

Střílení gumičkami do chodidel byla však teprve ta správná předkapela, co rozezněla můj křik, o to líbezněji linoucí se místností, i když už mě dávno utěšoval o poznání milostivějšími důtkami. Co je důležité říct, že díky LIGHT provedení, nejsou po důtkách patrné výraznější stopy. Proto si Pán mohl dovolit uštědřit mi pár zasloužených švihanců třeba i přes lopatky.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Kam vlastně mířit

Jsou tedy různá místa dopadu, ovšem nejvděčnější je a bude zadek, ať tvůj, či tvého subíka. Pro intenzivnější zážitek doporučuju udělat na konci několika řemínků uzlík. Pokud má otrok nenechavé ruce, co by snad chtěli bránit Pánovi / Paní v práci, dají se znehybnit třeba prádelní šňůrou. Buď jen tak k sobě, za záda a nebo k lavici, jako ty moje.

Otrokovi / otrokyni nezbude než čekat, odkud přiletí další rána a třeba i začne žadonit o krátkou pauzu. Tak už si dovedeš jistě představit, k čemu se tahle hračka používá, že to sice není profi nástroj, ale i tak odvede kvalitní práci. Zbytek nechť už je na fantazii toho, kdo má důtky v ruce a míře té, co snese Sub.

Nezapomeň, čím ostřejší bič, tím sladší má být cukr. Jinými slovy, správný Pán nešetří ani láskyplnou útěchou/něhou, je-li na místě.

Klady

Zápory

Kvalitní ruční práce Nevhodné pro větší výprask
Odolnost materiálu
Přírodní materiály
Nízká cena
Dobrý do začátku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: