Rádi si v posteli hrajete? Jste ve fázi objevování toho, co se vám líbí? Pak je tento bičík to pravé pro vás. Chtěli jsme ho vyzkoušet ze zvědavosti. V posteli máme rádi, když můžeme zkoušet nové věci.

Není nám cizí hra lehké dominance a submisivity, ale zároveň nechceme provozovat některé tvrdší SM praktiky. A právě pro tyto účely se nám zdál bičík ideální. Určitě je pro vás vhodný, pokud objevujete, co se vám v posteli líbí. Bičík je tvořen pevným neohebným tělem, které je opleteno červenou kůží.

Jaký je při výprasku?

Při švihání vydává typický zvuk a evokuje ve vás brzký výprask, který čeká zlobivého partnera. Na jedné straně je tělo zakončeno rukojetí, která dobře padne do ruky a neklouže ani když máte ruce například od gelu. Dodá vám tak jistotu při používání. Ženy jistě ocení krásný dekorativní kožený prvek umístěný u rukojeti.

Na straně druhé jsou širší kožené třásně, kterými vás partner může krásně šimrat po těle. Řekla bych, že bičík není svým provedením určený na pravé SM hrátky, jelikož bych se bála, že při větších ranách ho zlomím, ale svoji dominanci jím jistě ukázat můžete. My ho použili při misionářské poloze, kdy jsem bičíkem partnera lehce popoháněla, aby přidal v tempu přirážení.

Pro oba v páru

Lehkým šviháním se zvyšovalo jeho vzrušení, které došlo až k oboustrannému vyvrcholení. Třásně jsou přímo stvořené k tomu jimi dráždit partnera po celém těle a kombinovat lehké doteky se silnějším šviháním. Ve fantazii se meze nekladou.

Je opravdu kožený?

Nejdřív jsme přijali, že bičík je kožený, ale přišla nám cena dost podezřelá na to, aby byl opravdu kožený. Tipovali jsme koženku a pouze okrasné opletení u rukojeti jsme říkali, že určitě je kůže. Hledali jsme tedy, jak otestovat, zda jde o kůži nebo koženku.

Zkoušeli jsme tedy bičík popálit a test vodou a u obou testů výsledek odpovídal kůži.

Klady

  •  

    Dobrý poměr cena/výkon

  •  

    Ozdobná rukojeť

Zápory

  •  

    Určen jen pro lehké švihání

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU