Dostal se nám do rukou poměrně malý bičík ve tvaru srdíčka, s napětím jsme očekávali jeho „funkčnost“ přeci jen je to taková malá plácačka, ale již ze zkušenosti víme, že tyhle malé bičíky dokážou být dost zákeřné.

Nezklamalo

A ani tohle srdíčko nebylo rozhodně zklamáním.

Zpracování bičíku odpovídá ceně nicméně je plně dostačující. Musím pochválit červené prošívání, kombinaci černé a červené mám velmi rád. Z jedné strany je povrch kožený a z druhé příjemná semiš.

Domina a její otrok

Naše hrátky byly vedeny jako domina a otrok, já byl svázaný a manželka zkoušela na mně bičík, překvapil nás poměrně svou hlučností, nicméně byl v rámci nápřahu dost efektivní jak na výprask na zadek, tak škádlení penisu a varlat, za ze začátku jsem byl při nápřahu v klidu, ale hned po pár ranách jsem si uvědomil, že to nebude jen taková sranda. Při troše cviku jde vidět i srdíčkový obtisk.

Silnější švih

Díky své pružné plastové tyčce se švih stane dostatečným, pochopitelně ne tak jak u velkých bičíku, ale určitě vás nezklame a myslím, že i překvapí.

Dokážu si představit tento bičík ve výbavě každé dominantní osoby, aby na cestách mohla submisivním jedincům rozdávat radost, vleze se do kabelky či vnitřní kapsy od saka.

Klady

 •  

  Vypadá skvěle

 •  

  Jednoduchý na údržbu

 •  

  I přes malé rozměry dokáže pořádně švihnout

 •  

  Překvapí

Zápory

 •  

  Hlučnější při výprasku

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU