Oba si s partnerkou užíváme, když je ona spoutaná a já si s ní mohu dělat co chci. Obecně preferuju provaz nebo dlouhou stuhu, ale tato pouta jsou rozhodně dobrá a usnadní manipulaci. A taky vypadají k světu, přestože vaši peněženku rozhodně nezruinují.

Zpracování koženkových pout

Černá koženková pouta, která se utahují na suchý zip. To je fajn, protože nehrozí ztráta klíče a následné hledání železářství. A „vychozený“ zip se dá nahradit. Koženka je z obou stran pout, takže pouta nejsou zevnitř příliš měkká a nehrozí, že se oběť vysmekne.

Pouta jsou mezi sebou spojena krátkým, asi 10 cm řetízkem, který je k jednomu poutu ukotven skobičkou. Takže s pouty můžete manipulovat a zapínat je k čemukoliv bez nutnosti je sundávat protějšku.

Inspirací může být: topení, hrazda, pelest postele, nohy stolu/skříně, …

VIDEO rozbalení v redakci:

Pomůcka celkově působí bytelně a že něco vydrží, ačkoliv si myslím, že když by partnerka hodně chtěla, tak koženka, která drží očka pro řetěz, povolí. Zatím se tak nestalo, a to se rozhodně nešetříme.

Zjistěte kolik stojí jemnější pouta
ZJISTIT CENU

Pár čísel

  • délka pout 24 cm;
  • šířka pout 5 cm;
  • délka řetízku s karabinou 10 cm;
  • délka řetízku s karabinou a poutky 14 cm.

Nejen na ruce – když je má štíhlé…

Lze je použít i pro spoutání nohou – ale to jen v případě, když se obvod kolem nohy dostane pod 24 cm – v takovém případě máte v 1 produktu hned 2 skvělé využití. Cenovka těch pout je tak nízká, že bychom se nebránili mít 2 kusy a kombinovat je.

Třeba samostatně spoutat nohy a ruce nad hlavou. Popřípadě je proplést, takže dostat partnerku do kozelce či do „vajíčka“ – v obou případech by byla dost bezmocná a tedy zábavnější pro mě.

Celkové hodnocení od nás

Pokud nejste zkušení ve svazování, nebo se vám nechce trávit delší čas svazováním partnera/ky, tak jsou tato pouta pro vás jak dělaná. Navzdory naší preferenci lan je používáme celkem často. Můžou být ideálním prvním kousek do vaší BDSM sbírky.

Klady

Zápory

Příjemný materiál Koženka časem určitě povolí a řetěz tak nebude možno uchytit
Ruka se z nich nevysmekne
Jemnější design (vanilkový)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: