Oba si s partnerkou užíváme, když je ona spoutaná a já si s ní mohu dělat co chci. Obecně preferuju provaz nebo dlouhou stuhu, ale tato pouta jsou rozhodně dobrá a usnadní manipulaci. A taky vypadají k světu, přestože vaši peněženku rozhodně nezruinují.

Zpracování koženkových pout

Černá koženková pouta, která se utahují na suchý zip. To je fajn, protože nehrozí ztráta klíče a následné hledání železářství. A „vychozený“ zip se dá nahradit. Koženka je z obou stran pout, takže pouta nejsou zevnitř příliš měkká a nehrozí, že se oběť vysmekne.

Pouta jsou mezi sebou spojena krátkým, asi 10 cm řetízkem, který je k jednomu poutu ukotven skobičkou. Takže s pouty můžete manipulovat a zapínat je k čemukoliv bez nutnosti je sundávat protějšku.

Inspirací může být: topení, hrazda, pelest postele, nohy stolu/skříně, …

Pomůcka celkově působí bytelně a že něco vydrží, ačkoliv si myslím, že když by partnerka hodně chtěla, tak koženka, která drží očka pro řetěz, povolí. Zatím se tak nestalo, a to se rozhodně nešetříme.

Pár čísel

 • délka pout 24 cm;
 • šířka pout 5 cm;
 • délka řetízku s karabinou 10 cm;
 • délka řetízku s karabinou a poutky 14 cm.

Nejen na ruce – když je má štíhlé…

Lze je použít i pro spoutání nohou – ale to jen v případě, když se obvod kolem nohy dostane pod 24 cm – v takovém případě máte v 1 produktu hned 2 skvělé využití. Cenovka těch pout je tak nízká, že bychom se nebránili mít 2 kusy a kombinovat je.

Třeba samostatně spoutat nohy a ruce nad hlavou. Popřípadě je proplést, takže dostat partnerku do kozelce či do „vajíčka“ – v obou případech by byla dost bezmocná a tedy zábavnější pro mě.

Celkové hodnocení od nás

Pokud nejste zkušení ve svazování, nebo se vám nechce trávit delší čas svazováním partnera/ky, tak jsou tato pouta pro vás jak dělaná. Navzdory naší preferenci lan je používáme celkem často. Můžou být ideálním prvním kousek do vaší BDSM sbírky.

Klady

 •  

  Příjemný materiál

 •  

  Ruka se z nich nevysmekne

 •  

  Jemnější design (vanilkový)

Zápory

 •  

  Koženka časem určitě povolí a řetěz tak nebude možno uchytit

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU