Spoutat někoho, dát mu co proto a ukázat mu, kdo je tedy Pánem – nebo Paní. Věřím, že to nejsou jen mé lascivní představy, ale takové bude mít čas od času každý. Znehybnit a pořádně zničit. Pro tyhle účely jsme v redakci testovali více kousků – jak pro znehybnění, tak pro trestání. Dnešní recenze bude dost specifická, protože silikonová pouta od BOOMu jsou hodně zvláštní.

Silikon a pouta = jde to dohromady?

Žádný uzamykací mechanismus, jen polo-pevná silikonová oka pro zápěstí a kotníky – 2 kousky v 1 balení. Za pár set korun je to velmi rychlá možnost, jak svůj protějšek svázat. Ale musí mít vhodně veliké/malé ruce a nohy, aby pouta solidně držela a tedy splňovala svůj účel.

Mnohem větší zábava přijde, když si koupíte více sad… 2, 3… S každou další máte více a více možností, jak protějšek dostal „dolů“, aby vám v bezmocnosti splnil cokoliv chcete – ať už všechny přístupné dírky, každý kousek těla pro důtky, … vosk, škrábání, lechtání… pak je už jen Váš.

Pár čísel:

  • Větší pouta na kotníky: délka 29 cm, min. průměr 7,5 cm.
  • Menší pouta na zápěstí: délka 21,7 cm, min. průměr 6 cm.

VIDEO z redakčního rozbalování

Roztrhnutí pout bych se vůbec nebál, ten, kdo by měl sílu na jejich roztržení, by stejně neměl ani tak malý průměr zápěstí pro spoutání – tím se citelně eliminuje možnost, jak se z nich dostat.

Zjistěte kolik stojí Pouta ze silikonu BOOM
ZJISTIT CENU

U této sady pout se mi líbí právě jejich variabilnost – mohou je použít začátečníci, kteří nic o bondage a bdsm neví (a ani nemusí chtít), ale s více početnějšími kousky si užijí i pěkně zákeřní dominanti / dominy.

Detailněji až do hloubky bezmoci…

Materiálem je slušně silný matný silikon, který je částečně pružný, takže s ním můžete přetáhnout i větší zápěstí a stisk bude o to silnější. Kdyby vám nestačila „volnost“ rukou, zkuste jednotlivá oke zkroutit o 180 stupňů – tím se citelněji zúží a také znepříjemní pohyb svázanému.

Zajímavější je také kombinovat nožní i ruční pouta do 1 úvazu – na fotkách dobře vidíte, jak jsou pružná a dají se provléci. Třeba za zády v kozelci, za krkem, spoutat ruce mezi kotníky, …

Tady už půjde jen o vaše nápady, jak tyto netradiční pouta použít. A jak potrápit toho, kdo bude pod „vámi“ u vašich nohou 🙂 Napište nám své tipy do komentářů – ty nejzajímavější odměníme 1 sadou pout.

Klady

Zápory

Matný příjemný materiál Velikost nesedne všem
Nedřou a jsou bezpečná Největší zábava začíná od 2 a více sad
Můžete je kombinovat do aleluja
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Podle mě zajímavý tip, který fungoval skvěle – ruce svázat a „zepředu“ spárovat s pouty u nohou tak, že bude partnerka znehybněna. Dá se to použít v mnoha polohách jak „doggy“, tak i ve variantě misionářské polohy „Venušina nástraha“..

Zdravím,

děkujeme za tip – určitě to vyzkoušíme 🙂

Spolupracujeme: