Svázání (čímkoliv) je hodně silný stimul – jak pro tělo, které se nemůže přirozeně hýbat, tak i hlavu, které se takový stav příčí. A právě pro ten rozpor lidé znehybnění milují. Chtějí posouvat své hranice, hledat něco nového.

50 odstínům šedi můžeme vytýkat jeho nízkou literární hodnotu, ale rozhodně umožnil hodně lidem otevřeněji mluvit o své sexualitě. Třeba i o té temné, kde svázání/bondage má své pevné místo.

Bondážní páska, která vás podrží… na místě

Bondážní pásku už jsme v testování dříve měli – subinka to díky ní dobře schytala. Oproti minulé široké máme dnes v testu 3 menší, výrazně barevné a pod značkou (nečekaně) 50 odstínů šedi. V originálu se označují jako Bondage Tape Triple Pack.

Hračky od této pseudoznačky mají poměrně široký rozptyl kvality i ceny, ale většinou to nejsou tak špatné kousky jak bychom i my sami čekali. Každopádně tuhle mini sadu 3 bondážních pásek jsme si přivezli z berlínského VENUS festivalu (dokonce jsme ji snad i vyhráli) a vyzkoušeli jsme ji v redakci.

Pokud neznáte svazovací/bondage pásku, tak vás nejdříve překvapí, že vlastně nelepí jako klasická „izolačka“. Její vnitřní strana nelepí na nic jiného, než sama na sebe – takže tomu musíte uzpůsobit úvazy a vedení jednotlivých linií, aby se dostatečnou plochou překrývaly. A díky tomu celkové svázání drželo.

VIDEO z rozbalování v redakci

Jak vyzkoušet bondážní pásku pro BDSM hrátky?

Můžete si ji jednoduše zkusit třeba na zápěstí. Pěkně ho svázat partnerce za zády (nebo partnerovi, i muži milují svázání a podřízenou pozici, ale stydí se to mnohdy říct) a vyzkoušet si dráždění jejího odkrytého a bezmocného těla.

Zjistěte kolik stojí Bondage pásky 50 Shades
ZJISTIT CENU

Přejíždět přes odhalené bradavky, kroužit kolem ňader, ponořit prsty do jejího klína, zatímco ona tomu může jen přihlížet. Nebo vyzkoušet šikovnost a hloubku její pusy? To je vše na vás a protistrana vám to musí dovolit:) A mnohdy se ani moc nebrání, nebo jen třeba naooko.

Když vám to nestačí, můžete zápěstí propojit i s kotníky a dostat tak partnerku do nezávidění hodné pozice, které se říká kozelec neboli hogtie. Zde už moc protestovat nemůže – a když bude hlasitě, páska je dostatečně úzká, aby se dala použít jako improvizovaný roubík. Ale dávejte pozor, aby vaše (teď už) sexuální otrokyně mohla dobře dýchat! Teď už je vám vydaný napospas a to je hodně intenzivní stimul = pro oba.

Nebo naše oblíbená poloha: jednou páskou začít na levém zápěstí, párkrát obtočit pro pevnost a… přivázat ji dalšími smyčkami k levému kotníku. Zpevnit, aby se subinka nehla a ustřihnout. (Pro příště ji můžete mít připravenou, protože tuhle polohu budete milovat). To samé uděláte i s pravým zápěstím a pravým kotníkem. A teď už je partnerka dost roztažená a bezmocná a netuší… jestli si ji vezmete zezadu, nebo zepředu a hlavně jak hluboko:)

Potřebujete jen vědět, jak s ní potrápit

Je to hodně zábavy na „pouhou“ nelepící izolepu, že? Nepotřebujete znát náročné bondage úvazy (ač i ty vás u nás naučíme, leč s lanem), ale stačí jen trochu obmotávat a hledat cesty jak účelně znehybnit. Ještě nezmíněnou výhodou je to, že když pásku pečlivě zpět smotáte (bez nečistot) můžete ji příště znovu a znovu použít. Takže za jedny peníze dostanete hodně dominantně/submisivní zábavy. Takže… necháte se svázat, nebo vy budete Pánem/Paní situace?

Klady

Zápory

3 samostatné pásky Potřebujete hodně inspirace
Výrazné sexy barvy Pro některé úvazy je tenká
Při pečlivém smotání na více použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: