Kousek, na který jsem se dlouho těšil – od stejného výrobce máme obojek, i pouta na ruce (které ale průměrem lze dát i na nohy a připnout třeba na rozporku (doporučuji). Ale stejně to nenahradilo kompaktní celek, kterým jsou právě tato dvojitá kožená pouta v dnešní recenzi. Ty máme od sexshopu Růžovýslon.cz.

Díky našemu switchovství (jsme dle nálady oba Dominantní, nebo submisivní) jsme si pouta užili z obou směrů, takže recenze bude vypovídající pro každého čtenáře.

Jak na nás dvojitá pouta působí?

Materiál je kombinací černé kůže a červené plsti. Za nás je to dost rajcovní kombinace, poměrně tradiční pro BDSM, takže za tohle palec nahoru. Stejně tak za kvalitu zpracování – lícování dílů, násobné prošití, silná nerezová očka – pokud nejste extra siláci, tak se z pout dostanete jedině vyklouznutím jako Houdini.

To je totiž hlavní a jediná nevýhoda pout – jak mají přednastavená očka od výrobce, mohou některým (páni snad omluví, že je zanedbám) ženám s extrémně tenkým zápěstím či nožičkám vyklouzávat.

Není to nic neřešitelného, jen si musíte poradit s raznicí na kůži a kladívkem = a vyrobíte si díky tomu vlastní utažení na míru. Každopádně to je extrémní a vzácný případ – citelné většině lidí (odhadem i 95 %) ta pouta sednou i v jejich továrním nastavení = tedy bez dělání nadbytečných děr.

Zjistěte kolik stojí Dvojitá kožená pouta
ZJISTIT CENU

Ideální v kombinaci… s roubíkem, bičíkem, …

Pouta jsme recenzovali v kombinaci s náročnějším pavoučím roubíkem (viz nová recenze) a byla to náročná jízda. Zkoušeli jsme různé polohy.

Na zádech s zápěstími uvnitř či vně kotníků, na břiše v kozelci s podobnými variantami u kotníků, … a to samozřejmě ve spojení nějakého trýznivého dráždění – subinka měla masážní hlavici na poštěváčku a prsty v kundičce a když jsem se dostal do submisivní pozice já, tak s podvázaným penisem a nalubrikovanými prsty rukavice Paní na prostatě.

VIDEO z rozbalování v redakci

Můžete to ještě opepřit

Těch zábavnější kombinací se dá samozřejmě vymyslet více – stačí mít třeba lano a obojek a hned můžete subíkovi ještě více omezit jeho pohyblivost svázáním pout k obojku… nebo si zahrát na extra mrchu a to díky análnímu háku přivázanému přes záda taky k obojku… Jé to je hned zábavnější hraní se svojí sexuální hračkou.

Jak to vidí ONA

Na můj vkus jsou pouta moc velká – patřím mezi ženy s malým zápěstím, tím se u mě definuje, kam musím dát ruce a kam nohy. To by sice nebylo tak hrozné (i když mám raději variabilnost), kdyby i část na ruce nebyla větší. Takže když jsem vzrušená a zaberu rukama, jsou venku. Každopádně tento „problém“ vyřeší jedna dírka navíc – nebude to sice tak hezké, ale bude to funkční.

Jinak musím přiznat, že pouta jsou docela příjemná a kupodivu jsem se cítila pohodlně i v poloze, ve které jsem ležela – ale možná tomu napomohlo i to vzrušení ve kterém jsem byla:)

Ale opravdu nevím, jestli mě víc bavilo je mít na sobě, nebo používat na partnerovi. Asi je budeme muset ještě párkrát vyzkoušet, abych se finálně rozhodla:D

Suma sumárum

Jsou to hodně zábavná pouta, která rozhodně splní svůj cíl – spoutat váš protějšek. Nejste ani nuceni je využívat vždy celá, takže můžete jen spoutat nohy, či jen ruce, … nebo právě oboje najednou k sobě do improvizovaného kozelce.

Pak už záleží na vaší fantazii jak si pohrát s bezmocným protějškem – pro tyhle účely připravujeme praktický seznam úkolů a trestů pro BDSM hrátky. Ať to zbytečně neprotahujeme, tak ano – tyhle pouta by vám neměla chybět v „šatníku“.

Klady

Zápory

Barevná kombinace Extrémně hubené nohy/ruce mohou vyklouznout
Plsť a silná kůže
Vícero kombinací svázání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: