Kousek, na který jsem se dlouho těšil – od stejného výrobce máme obojek, i pouta na ruce (které ale průměrem lze dát i na nohy a připnout třeba na rozporku (doporučuji). Ale stejně to nenahradilo kompaktní celek, kterým jsou právě tato dvojitá kožená pouta v dnešní recenzi.

Recenze od Petra

Ty máme od sexshopu Růžovýslon.cz.

Díky našemu switchovství (jsme dle nálady oba Dominantní, nebo submisivní) jsme si pouta užili z obou směrů, takže recenze bude vypovídající pro každého čtenáře.

Jak na nás dvojitá pouta působí?

Materiál je kombinací černé kůže a červené plsti. Za nás je to dost rajcovní kombinace, poměrně tradiční pro BDSM, takže za tohle palec nahoru. Stejně tak za kvalitu zpracování – lícování dílů, násobné prošití, silná nerezová očka – pokud nejste extra siláci, tak se z pout dostanete jedině vyklouznutím jako Houdini.

To je totiž hlavní a jediná nevýhoda pout – jak mají přednastavená očka od výrobce, mohou některým (páni snad omluví, že je zanedbám) ženám s extrémně tenkým zápěstím či nožičkám vyklouzávat.

Není to nic neřešitelného, jen si musíte poradit s raznicí na kůži a kladívkem = a vyrobíte si díky tomu vlastní utažení na míru. Každopádně to je extrémní a vzácný případ – citelné většině lidí (odhadem i 95 %) ta pouta sednou i v jejich továrním nastavení = tedy bez dělání nadbytečných děr.

Zjistěte kolik stojí Dvojitá kožená pouta
ZJISTIT CENU

Ideální v kombinaci… s roubíkem, bičíkem, …

Pouta jsme recenzovali v kombinaci s náročnějším pavoučím roubíkem (viz nová recenze) a byla to náročná jízda. Zkoušeli jsme různé polohy.

Na zádech s zápěstími uvnitř či vně kotníků, na břiše v kozelci s podobnými variantami u kotníků, … a to samozřejmě ve spojení nějakého trýznivého dráždění – subinka měla masážní hlavici na poštěváčku a prsty v kundičce a když jsem se dostal do submisivní pozice já, tak s podvázaným penisem a nalubrikovanými prsty rukavice Paní na prostatě.

VIDEO z rozbalování v redakci

Můžete to ještě opepřit

Těch zábavnější kombinací se dá samozřejmě vymyslet více – stačí mít třeba lano a obojek a hned můžete subíkovi ještě více omezit jeho pohyblivost svázáním pout k obojku… nebo si zahrát na extra mrchu a to díky análnímu háku přivázanému přes záda taky k obojku… Jé to je hned zábavnější hraní se svojí sexuální hračkou.

Jak to vidí ONA

Na můj vkus jsou pouta moc velká – patřím mezi ženy s malým zápěstím, tím se u mě definuje, kam musím dát ruce a kam nohy. To by sice nebylo tak hrozné (i když mám raději variabilnost), kdyby i část na ruce nebyla větší. Takže když jsem vzrušená a zaberu rukama, jsou venku. Každopádně tento „problém“ vyřeší jedna dírka navíc – nebude to sice tak hezké, ale bude to funkční.

Jinak musím přiznat, že pouta jsou docela příjemná a kupodivu jsem se cítila pohodlně i v poloze, ve které jsem ležela – ale možná tomu napomohlo i to vzrušení ve kterém jsem byla:)

Ale opravdu nevím, jestli mě víc bavilo je mít na sobě, nebo používat na partnerovi. Asi je budeme muset ještě párkrát vyzkoušet, abych se finálně rozhodla:D

Suma sumárum

Jsou to hodně zábavná pouta, která rozhodně splní svůj cíl – spoutat váš protějšek. Nejste ani nuceni je využívat vždy celá, takže můžete jen spoutat nohy, či jen ruce, … nebo právě oboje najednou k sobě do improvizovaného kozelce.

Pak už záleží na vaší fantazii jak si pohrát s bezmocným protějškem – pro tyhle účely připravujeme praktický seznam úkolů a trestů pro BDSM hrátky. Ať to zbytečně neprotahujeme, tak ano – tyhle pouta by vám neměla chybět v „šatníku“.

Klady

Zápory

Barevná kombinace Extrémně hubené nohy/ruce mohou vyklouznout
Plsť a silná kůže
Vícero kombinací svázání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Recenze od Mladých Sexblogerů – takže ty budeš zlobit?

Řekl pán, když mi dráždil přes kalhotky poštěváčka a lízal přitom kundičku. Dobrá tedy, za to bude následovat trest. Já ti dám strkat mi sem ruce a bránit se orgasmu. Vstal a vytáhnul ze skříně pouta na ruce a nohy.

Vypadají náročně

Dívala jsem se na ně s respektem. Široký červenočerný pásek ve mně vzbuzoval vzrušení. Cítila jsem, jak vlhnu.

Zjistěte kolik stojí dvojitá pouta
ZJISTIT CENU

Kleknul si…

Kleknul si na kolena a začal mě poutat. Pásek je pěkně široký, netlačí ani na rukách ani na nohách. Vzrušením jsem skoro nedýchala, jen mlčky pozorovala, jak se stávám zcela bezmocnou.

Nejprve mi spoutal zápěstí, poté mi ruce natáhl mezi nohy a připoutal mi je k chodidlům.

Tak a teď se nemůžeš bránit Subinko. Udělám ti několik orgasmu za sebou.

Jen to dořekl, zasunul do mě penis a divoce mě šukal. Nemohla jsem se pohnout, byl to úžasný pocit. Stačila chvilka a udělala jsem se. Dokonalý zážitek. Pásek je z pevného materiálu, ruce v něm hezky drží nevypadávají. Mohutné spony spojují pouta hezky k sobě, takže zvládnou divočejší hrátky.

18+ fotky z testování:

Když pán viděl, že už jsem hodně mokrá, přetočil mě na břicho. Zadeček jsem měla hezky vyšpulený.

Pán měl snadný přístup k oběma dirkám a kochal se pohledem na ně. Přitom mi prsty strkal do vagíny. Vzdychala jsem slastí. Po chvilce do mě opět vstoupil a šukal mě dokud jsem se neudělala podruhé, potřetí….

Když viděl, že jsem vyčerpána, vytáhl penis postříkal mi vyšukanou kundičku. Po sundání pout nezůstaly žádné červené fleky, ani otlačeniny. Pouta jsou vyrobeny z kvalitního materiálu.

Hodnocení od MB

Kdo má rád pocit absolutní bezmoci, tak vřele doporučuji.

Klady

Zápory

Kvalita použitých materiálů Balení pouze v sáčku
Vzhled
Příjemná cena
Český výrobce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Super spoutání :)) Bude kombinace i s dalšími hračkami?

hmm zkombinovat to s tou deprivační maskou a obojkem To může být solidní odevzdání se subinky.

Za mě ideální kousek pro polohu zezadu – ještě bych ho doplnila páskem spojujícím obojek a střední pouta, takže by se ruce přitáhly ke krku a nemohla se subinak vůbec hnout :))

Spolupracujeme: