Jaké je to dostat přes zadek? To známe možná jako malí, kdy jsme dostávali jako trest na zadek. Mnozí však byli tak hodní, že to nezažili jako do dospělosti. A pak to třeba i více vyžadují v soukromí při BDSM hrátkách. Jaké to je dostat koženou plácačkou? Bolí to? To vám chceme prozradit v dnešní recenzi / testu.

Námi vybraná koženána délku solidních 30 cm a je vyrobená z 2 vrstev poměrně silné kůže. Mezi nimi je vložená tenká vrstva červené koženky, která hezky prosvítá v otvorech, které tvoří nápis XOXO. Ta vyznačuje „hugs and kisses“ neboli „líbám a objímám“. Když budete dostatečně šikovní (a perverně silní), tak se tato zkratka obryje na zadek trestané osoby.

Video:

Recenze kožené trestací plácačky XOXO

Plácačka má výrazně vyřízlou část na držení, takže se dobře drží a vůbec neklouže z rukou. Tomu napomáhá i kožené poutko, které si provléknete přes zápěstí. Takže ani při delších výprascích vám plácačka z rukou neuteče.

Na co se hodí takové trestadlo?

Zadek, plosky nohou jsou jasnou volbou. A pěkně útrpnou. Tahle těžká plácačka se nehodí například pro prsa či další jemnější erotogenní zóny. Takže na ty si najděte raději něco užšího a svižnějšího – důtky, bičík apod.

Můžeme něco vytknout?

Zpracování těžko – silné prošití (a pravděpodobně i podlepení) zajišťuje, že plácadlo z 2 částí kůže zůstane pořádně dlouho pospolu. Neumím si představit, s jakou razancí byste museli trestat, aby se odporoučela do BDSM nebe vysloužilých trestacích hraček. Takže vřele doporučuji.

Líbí se mi i jednolitost těla s držadlem – jedná se o jeden celistvý kus kůže po celé délce – některé konkurenční výrobky jsou vytvářené z více kusů, takže budou náchylnější na „zlomení“ a poškození. Tenhle k nim rozhodně patřit nebude.

Klady

 •  

  Pravá kůže

 •  

  Výraznější vzor na těle

 •  

  Dobře se drží

 •  

  Síla výprasku

Zápory

 •  

  Příliš těžkopádná

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU