Jaké je to dostat přes zadek? To známe možná jako malí, kdy jsme dostávali jako trest na zadek. Mnozí však byli tak hodní, že to nezažili jako do dospělosti. A pak to třeba i více vyžadují v soukromí při BDSM hrátkách. Jaké to je dostat koženou plácačkou? Bolí to? To vám chceme prozradit v dnešní recenzi / testu.

Námi vybraná koženána délku solidních 30 cm a je vyrobená z 2 vrstev poměrně silné kůže. Mezi nimi je vložená tenká vrstva červené koženky, která hezky prosvítá v otvorech, které tvoří nápis XOXO. Ta vyznačuje „hugs and kisses“ neboli „líbám a objímám“. Když budete dostatečně šikovní (a perverně silní), tak se tato zkratka obryje na zadek trestané osoby.

Recenze kožené trestací plácačky XOXO

Plácačka má výrazně vyřízlou část na držení, takže se dobře drží a vůbec neklouže z rukou. Tomu napomáhá i kožené poutko, které si provléknete přes zápěstí. Takže ani při delších výprascích vám plácačka z rukou neuteče.

Zjistěte aktuální cenu podobných trestacích pomůcek
ZJISTIT CENU

Na co se hodí takové trestadlo?

Zadek, plosky nohou jsou jasnou volbou. A pěkně útrpnou. Tahle těžká plácačka se nehodí například pro prsa či další jemnější erotogenní zóny. Takže na ty si najděte raději něco užšího a svižnějšího – důtky, bičík apod.

Můžeme něco vytknout?

Zpracování těžko – silné prošití (a pravděpodobně i podlepení) zajišťuje, že plácadlo z 2 částí kůže zůstane pořádně dlouho pospolu. Neumím si představit, s jakou razancí byste museli trestat, aby se odporoučela do BDSM nebe vysloužilých trestacích hraček. Takže vřele doporučuji.

Líbí se mi i jednolitost těla s držadlem – jedná se o jeden celistvý kus kůže po celé délce – některé konkurenční výrobky jsou vytvářené z více kusů, takže budou náchylnější na „zlomení“ a poškození. Tenhle k nim rozhodně patřit nebude.

Klady

Zápory

Pravá kůže Příliš těžkopádná
Výraznější vzor na těle
Dobře se drží
Síla výprasku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: