Sexuální hrátky s mužským análem jsou veřejně ve 21. století pro většinu pánské společnosti nesmazatelným tabu, stejně tak jako masáž prostaty. Odmítavost je v prvé řadě zapříčiněna strachem „o ztrátu MACHO postavení“  ve společnosti a to především u mužské části. Z mě nejasných důvodů má pak onen jedinec pocit, že je méně chlapem.

Jak přijít o pannenství svého zadku?

„No, jestli je pro některé muže slastné ukojení tak jak jej ještě neznají důvod k tomu být, jak fráze říká, méně chlapem, pak pro ně mé psaní není…“

Dalším důvodem odmítavosti jsou obavy z intenzity a bolestivosti prvního průniku, které vycházejí z doslechu a historek o těch mužích, kteří se vyzkoušet něco nového nebáli, ale šli na to špatně. V takových situacích je to většinou odradí a šance, že by se objevování nově poznané substance slasti věnovali nadále, je téměř mizivá. A to je škoda!

V prvé řadě je potřeba uvést na pravou míru, že můj článek se zaobírá heterosexuální análním stykem ze strany partnerky s kvalitním strap-onem.

VIDEO o análním sexu u hetero mužů (přes 7 minut)

VIDEO: Proč muži milují dráždění prdelky? (přes 11 minut)

A jak to bylo se mnou?

Od brzkého dospívání mě hned po kouzlech masturbace, zajímalo jaké by bylo ukájet se i o pár centimetrů dál. Při mém prvním pokusu jsem si dráždil konečník prostředníčkem, který jsem do sebe následně pomalu začal zasouvat a to až na doraz.

Pocit, jenž se ve mně probudil byl natolik intenzivní a chtivý, že jsem neodolal a snažil se zasunout i prsteníček. Díky nedostatečnému roztažení jsem na to doplatil a namísto sebeukojení jsem zažil tu bolest, která od análních praktik většinu mužů odpuzuje. I přesto jsem se nenechal odradit a v pokusech pokračoval. Když se mi konečně podařilo dosáhnout vyvrcholení bez toho, aniž bych si způsobil jakoukoli bolest, řekl jsem si, že už nikdy nezabřednu do vod klasické masturbace. Chtěl jsem víc a už jsem věděl jak toho dosáhnout.

S postupem času přišla chuť vyzkoušet anální styk s partnerkou pomocí strap-onu. Dlouho mi trvalo než jsem našel tu, které bych dovolil angažovat se tam, kam jsem do té doby pustil jen sebe. Chvíli mi trvalo než jsem ji seznámil s touto praktikou, ale díky slasti kterou mi dopřála jsem si uvědomil, že všechen můj ostych byl zbytečný.

„Anální styk, jako takový, je pro začátek především o důvěře.“

Hygiena

Doba DeSadeových 120 dnů Sodomy a zástupů fetišistických „gurmánů“ je ta tam. Takže základem je teplá sprcha nebo koupel, do které můžete zapojit partnerku a začít tak s předehrou. Koneckonců to, že se jako muži myjeme sami je výdobytek moderní doby, tak proč se nevrátit ke kořenům a nedopřát si pocit pána domu?

Zvýšenou pozornost věnujte prstům na rukou. Ostříhejte si nehty i zrohovatělé kousky kůže kolem nich a následně zaoblete pilníkem. Tak zabráníte protržení rukavice nebo natržení vnitřku konečníku a předejdete zdlouhavému a nepříjemnému hojení.

Pamatujte, že anální styk mohou dělat jen ZDRAVÍ lidé. V případě hemeroidů, střevních potíží nebo jiným komplikací si choutky nechejte raději na později.

Klady

Zápory

Diskrétní a rychlé dodání V čase potřebujete větší a větší průměry :))
Neskutečný výběr velikostí
Klasické i s vibracemi i nafukovací
Barevné, až oči přechází
Vždy s bezpečnou patkou proti zaklouznutí
Pro začátečníky i zkušené anální rajcovníky
Rozličné materiály: silikon, plast, ocel, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexíčekshop.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

Předehra

Jak již víme, jednou z variant předehry je koupel provedená vaší partnerkou. Jednotvárnost a dlouhodobý stereotyp do sexu nepatří, tudíž máte z čeho vybírat. Kupříkladu masáž prostaty je ta nejúčinnější a doba jejímu věnování záleží na skutečnosti, jak velkým dildem vám bude první styk prováděn.

V případě základní velikosti (12 x 2 cm) postačí stimulace jedním prstem za orální asistence, avšak jste-li troufalí nechte si svěrač roztáhnout na prsty tři, při optimální době dráždění 15 minut.

Pokud pro masáž nejste dostatečně uvolněni a svěrač se příliš brání, navrhněte partnerce, aby vás oba pookřála chvilkou „rimmingu“. Pro neznalé je to název pro praktiku lízání análu při, které můžete onanovat a dostat se do pohody. Pokud se ani takto neuvolníte hledejte záchranu v podobě análního znecitlivujícího gelu.

Samotný styk

Naladěni a připraveni už nic neodkládejte a přejděte k akci. Zkuste partnerce pomoci například s navlečením strap-onu. Při té příležitosti si můžete pohrát s dildem nebo alespoň na něj navléci kondom a natřít ho lubrikačním gelem.

Zjistěte kolik stojí ty nejlepší gely na českém trhu
ZJISTIT CENU

Pro počáteční zásuny doporučuji zvolit polohu na zádech nebo z boku. Po přivyknutí na submisivní roli si můžete určovat polohy vy sám. Bezesporu je výhodou pokud se ihned po vniknutí zapojíte a začnete pomalu přirážení opětovat, čímž se s partnerkou rytmicky sladíte a ulehčí tak celý průběh.

Berte na vědomí, že pro vaši prostatu to bude ještě více nové než pro vás, takže počítejte s tím, že ejakulace je za rohem a stačí trochu silnější příraz nebo stimulace uzdičky a vyvrcholení na sebe nenechá čekat.

Je to způsobeno nejen silným a novým vzrušením, ale také drážděním právě oné prostaty, které způsobuje intenzivní prokrvení, až překrvení, což způsobí rychlejší vyvrcholení. Tento fakt neberte jako selhání, ale jako inspiraci pro nové a nové polohy. Navíc je možné se nechat po výstřiku i nadále souložit, protože strap-on nepotřebuje pauzičku na vzpamatování.

Věřte, že intenzita, která projede vaším tělem uchová energii a chuť oplatit slast partnerce, která si to zaslouží.

Klady

Zápory

Intenzivní výměna rolí Náročnější výběr
Nejen pro lesbičky, ale i heterosexuální páry Vyžaduje přípravu protějšku
Typicky vyměnitelné dildo
Rychlost nasazení
Ideální pro BDSM hrátky
Podívejte se přímo na výběr v českých sexshopech
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexíčekshop.cz

Závěrem

Sex jako takový je základní instinkt a potřeba každého z nás, a proto je důležité vyvíjet a zlepšovat ho. Zabrzdit nejen sebe, ale i partnerskou intimitu ve fázi jednoměsíčního misionáře po tmě a pod peřinou není produktivní pro nikoho z nás… Ale o tom třeba jindy a v jiném článku 🙂

Neberte tedy tento text jako všeobecný návod, ale jako inspiraci pro vaše hrátky od někoho, kdo odmítá stereotyp a nestydí se s vámi podělit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 7 názorů

Nevíte, jak to říct přítelkyni, že bych chtěl od ní ošukat? Máte nějaké ověřené scénáře? D9ky.

Zdravím, mně osobně se osvědčila upřímnost (ač naše soužití je díky lascivku dost specifické a otevřené z principu) – a zkoušet to postupně – například na to zavést řeč, zkusit se podívat společně na nějaká videa, říci ji proč vás to láká, co vás na tom vzrušuje. Určitě se nestyďte jí to říct, byla by škoda se o takovou zkušenost ochudit. Nejen u vás, ale i u ní = divil byste se, kolik dívek si chce otočit role a ošukat svého přítele/manžele či milence.

Pěkný článek, jen mi tu chybí informace ohledně tzv. vnitřní hygieny, protože pokud někdo začíná nebo to chce poprvé zkusit není nic odpudivějšího pro další pokračování, když z vás partnerka vytáhne prstík nebo dildo a to je celé od h…
Ten pocit trapnosti tu nepěknou zkušenost ještě umocní. Mě osobně se to naštěstí nestalo ale stačí málo aby se to nestalo ani vám.
Na kterémkoli sex shopu si kupte nějaký přípravek na klystýr ale mě pro začátek stačila prazdná injekční stříkačka a tu naplnit obyčejnou vodou, jen na okraj zasunout a poslat dovnitř.. z vlastní zkušenosti mi většinou stačí 3x pak hned nechat vytéct např na záchodě a pak znova 3x
Není potřeba si zadeček plnit velkým množstvím vody nebo ji dlouho zadržovat v sobě, jen se stačí na závěr ujistit, že jste vytlačili všechnu vodu a prstíkem zkontrolovat, že jste uvnitř opravdu čistí…

Dobrý den, přítele souložím do zadečku poměrně často 🙂
Je zde starší Pán, který by se rád v jeho análku se mnou střídal ?

Hezký den, děkujeme za váš provokativní komentář, ale hodil by se spíše na některou z čistě erotických seznamek (viz naše redakční testy a recenze), nebo na Erotikforum.cz do sekce Oni hledají Jeho. 🙂 Ale můžeme vašemu příteli závidět, že vás našel a ještě že mu chcete přichystat takovéto další trápení… Klobouk dolů.

S partnerkou si užíváme anální sex častěji. Ale naštěstí (pro ni), že obráceně. Ona se straponem a zasune ho hluboko do mě. Je to skvělý pocit – a ještě více si ho užívám, protože partnerka se díky tomu postupně udělá. Milujte ženy, které mohou dopřávat svým partnerům takovou hlubokou slast!

Místo straponu dávám přednost dvou prstům. Je v tom větší variace pohybů
uvnitř konečníku a tím i větší uspokojení. Alespoň pro mne.

Souhlasíme s vámi 🙂 takových žen je málo a jsem vděčný za to, že jednu z nich mám také doma O:)

Dobrý den, je to obsáhlý článek. Poučný. Nikde jsem se nedočetl, jak dlouhé didlo, vibrátor nebo penis se do pánského análu vejde. Já jsem zatím zkoušel 15cm a v pohodě. Zkusíte mi odpovědět? Děkuji.

Hezký den,

děkujeme za dotaz. Co jsme dohledávali po internetových zdrojí, tak lidské rektum by mělo být dlouhé 12-17,5 centimetru dle velikosti člověka, takže zde je každá rada drahá, jak hluboko jít. Moc bychom to nepřeháněli a sledovali hlavně svoje pocity, nešli bychom určitě přes bolest. Dost análních hraček se pohybuje kolem 20 cm použitelné délky, takže tím bychom pokračovali. Pomalu, s lubrikantem, v klidu a uvidíte 🙂

Děkuji za vyčerpávající odpověď 🙂

Nemáte zač 🙂 Snad pomohl s přípravou na tyto příjemné hrátky. I mě pomohl a to už nejsem v pánským análu už dávno panic.

Pěkný článek. Tleskám, ale vždy, když najdu článek podobný tomuto, chybí mi tam jedna myslím podstatná informace. Jak se nekolik hodin předtím připravit (jídlo), jak se vyprázdnit, aby i pri několikaminutovému aktu nedošlo k trapné situaci. Budu teď přehánět, ale kupříkladu má se na to člověk pořádně vyspat, pít den jen vodu či džus a žádný čaj či pivo? Má jíst jen kašovitou stravu aby se dobře vyprázdnil, zasportovat si předtím, má použít klistyr, nebo existují nějaké šetrnější metody jak se vyprázdnit například projímadlo? Atd…
Má někdo takový s tím zkušenost prosím?
Protože jak proniknout, na to rozumný člověk s partnerkou přijdou a návodů na to najdou přehršle, ale to jak se připravit aby na Strapon hračce nezůstala nějaká nemilá vizitka, to už nalézt nejde

Zdravím,
v prvé řadě si dovolím upozornit na skutečnost, že anál nikdy není stoprocentně čistým, jak se mi z Vašeho dotazu zdá, sterilním prostředím. Pokud tedy člověk neabsolvuje několik klystýrů za sebou a několika denní hladovku (Tak, jak se to dělá v pornoprůmyslu).

Vše co jste vyjmenoval, bych si dovolil okomentovat. 🙂

Čaj je jeden z nejpřirozenějších nápojů, který zásobuje tělo minerály, což je nejen v tomto případě velké plus. Vyvaroval bych se pouze bylinným a ovocným směsím.

Pivo nedoporučuji. Všichni víme, jak naše stolice po pár večerních kouscích vypadá. Stejně jako u mastných jídel (ovar, koleno, bůček…) a přejídání!!

V případě kašovité stravy, bych rád upozornil na to, že naše tělo si z potravy přebere jen to důležité a ostatní jako odpad vyloučí. Když to jde dovnitř řídké, jaké to odejde z těla? 🙂

Jak jsem psal ve článku, pokud jste zdravý (tzn. pravidelně a bez problémů vylučujete, nešpiníte, netrpíte zácpou ani průjmem atd.), odpočatý, vyprázdněn (tak jak to každý den děláte) a dobře naladěn, není na co čekat.
Riziko špinění je u anální praktiky vždy na místě, ale přes tlak dilda není možné, aby se pevná stolice dostala ven. Vnímejte vaše tělo, zavčas Vás na nejhorší upozorní.

Co se projímadel týče, nevsázel bych na ně. Tělo je po jejich užití podrážděné a unavené, což není ten zmiňovaný zdravý stav.

Pamatujte, že kdo se bojí, nesmí do lesa! 😉

P.S V případě klystýru si ještě dovolím podotknout, že pokud s ním nemáte zkušenost, tak se připravte na udržení tří a půl litru vlažné vody ve svých střevech po dobu deseti minut.
Takže pokud na to Vaše tělo není navyklé, může se stát, že nějaké to deci ve Vás zůstane a při aktu, v momentě vyvrcholení se namísto pěkné chvíle může také stát, že otevřené útroby by minimálně Vaší partnerce ukázali tu danou vizitku. 🙂

Příjemný večer
NooX

Spolupracujeme: