Sexuální hrátky s mužským análem jsou veřejně ve 21. století pro většinu pánské společnosti nesmazatelným tabu, stejně tak jako masáž prostaty. Odmítavost je v prvé řadě zapříčiněna strachem „o ztrátu MACHO postavení“  ve společnosti a to především u mužské části. Z mě nejasných důvodů má pak onen jedinec pocit, že je méně chlapem.

Jak přijít o pannenství svého zadku?

„No, jestli je pro některé muže slastné ukojení tak jak jej ještě neznají důvod k tomu být, jak fráze říká, méně chlapem, pak pro ně mé psaní není…“

Dalším důvodem odmítavosti jsou obavy z intenzity a bolestivosti prvního průniku, které vycházejí z doslechu a historek o těch mužích, kteří se vyzkoušet něco nového nebáli, ale šli na to špatně. V takových situacích je to většinou odradí a šance, že by se objevování nově poznané substance slasti věnovali nadále, je téměř mizivá. A to je škoda!

V prvé řadě je potřeba uvést na pravou míru, že můj článek se zaobírá heterosexuální análním stykem ze strany partnerky s kvalitním strap-onem.

VIDEO o análním sexu u hetero mužů (přes 7 minut)

VIDEO: Proč muži milují dráždění prdelky? (přes 11 minut)

A jak to bylo se mnou?

Od brzkého dospívání mě hned po kouzlech masturbace, zajímalo jaké by bylo ukájet se i o pár centimetrů dál. Při mém prvním pokusu jsem si dráždil konečník prostředníčkem, který jsem do sebe následně pomalu začal zasouvat a to až na doraz.

Pocit, jenž se ve mně probudil byl natolik intenzivní a chtivý, že jsem neodolal a snažil se zasunout i prsteníček. Díky nedostatečnému roztažení jsem na to doplatil a namísto sebeukojení jsem zažil tu bolest, která od análních praktik většinu mužů odpuzuje. I přesto jsem se nenechal odradit a v pokusech pokračoval. Když se mi konečně podařilo dosáhnout vyvrcholení bez toho, aniž bych si způsobil jakoukoli bolest, řekl jsem si, že už nikdy nezabřednu do vod klasické masturbace. Chtěl jsem víc a už jsem věděl jak toho dosáhnout.

S postupem času přišla chuť vyzkoušet anální styk s partnerkou pomocí strap-onu. Dlouho mi trvalo než jsem našel tu, které bych dovolil angažovat se tam, kam jsem do té doby pustil jen sebe. Chvíli mi trvalo než jsem ji seznámil s touto praktikou, ale díky slasti kterou mi dopřála jsem si uvědomil, že všechen můj ostych byl zbytečný.

„Anální styk, jako takový, je pro začátek především o důvěře.“

Hygiena

Doba DeSadeových 120 dnů Sodomy a zástupů fetišistických „gurmánů“ je ta tam. Takže základem je teplá sprcha nebo koupel, do které můžete zapojit partnerku a začít tak s předehrou. Koneckonců to, že se jako muži myjeme sami je výdobytek moderní doby, tak proč se nevrátit ke kořenům a nedopřát si pocit pána domu?

Zvýšenou pozornost věnujte prstům na rukou. Ostříhejte si nehty i zrohovatělé kousky kůže kolem nich a následně zaoblete pilníkem. Tak zabráníte protržení rukavice nebo natržení vnitřku konečníku a předejdete zdlouhavému a nepříjemnému hojení.

Pamatujte, že anální styk mohou dělat jen ZDRAVÍ lidé. V případě hemeroidů, střevních potíží nebo jiným komplikací si choutky nechejte raději na později.

Předehra

Jak již víme, jednou z variant předehry je koupel provedená vaší partnerkou. Jednotvárnost a dlouhodobý stereotyp do sexu nepatří, tudíž máte z čeho vybírat. Kupříkladu masáž prostaty je ta nejúčinnější a doba jejímu věnování záleží na skutečnosti, jak velkým dildem vám bude první styk prováděn.

V případě základní velikosti (12 x 2 cm) postačí stimulace jedním prstem za orální asistence, avšak jste-li troufalí nechte si svěrač roztáhnout na prsty tři, při optimální době dráždění 15 minut.

Pokud pro masáž nejste dostatečně uvolněni a svěrač se příliš brání, navrhněte partnerce, aby vás oba pookřála chvilkou „rimmingu“. Pro neznalé je to název pro praktiku lízání análu při, které můžete onanovat a dostat se do pohody. Pokud se ani takto neuvolníte hledejte záchranu v podobě análního znecitlivujícího gelu.

Samotný styk

Naladěni a připraveni už nic neodkládejte a přejděte k akci. Zkuste partnerce pomoci například s navlečením strap-onu. Při té příležitosti si můžete pohrát s dildem nebo alespoň na něj navléci kondom a natřít ho lubrikačním gelem.

Pro počáteční zásuny doporučuji zvolit polohu na zádech nebo z boku. Po přivyknutí na submisivní roli si můžete určovat polohy vy sám. Bezesporu je výhodou pokud se ihned po vniknutí zapojíte a začnete pomalu přirážení opětovat, čímž se s partnerkou rytmicky sladíte a ulehčí tak celý průběh.

Berte na vědomí, že pro vaši prostatu to bude ještě více nové než pro vás, takže počítejte s tím, že ejakulace je za rohem a stačí trochu silnější příraz nebo stimulace uzdičky a vyvrcholení na sebe nenechá čekat.

Je to způsobeno nejen silným a novým vzrušením, ale také drážděním právě oné prostaty, které způsobuje intenzivní prokrvení, až překrvení, což způsobí rychlejší vyvrcholení. Tento fakt neberte jako selhání, ale jako inspiraci pro nové a nové polohy. Navíc je možné se nechat po výstřiku i nadále souložit, protože strap-on nepotřebuje pauzičku na vzpamatování.

Věřte, že intenzita, která projede vaším tělem uchová energii a chuť oplatit slast partnerce, která si to zaslouží.

Závěrem

Sex jako takový je základní instinkt a potřeba každého z nás, a proto je důležité vyvíjet a zlepšovat ho. Zabrzdit nejen sebe, ale i partnerskou intimitu ve fázi jednoměsíčního misionáře po tmě a pod peřinou není produktivní pro nikoho z nás… Ale o tom třeba jindy a v jiném článku 🙂

Neberte tedy tento text jako všeobecný návod, ale jako inspiraci pro vaše hrátky od někoho, kdo odmítá stereotyp a nestydí se s vámi podělit.

S přáním příjemného dne beze studu,

Váš NooX alias Nadrzouna.cz – nový sexbloger pod Lascero.cz.