Strap-on penis je dildo nebo vibrátor s popruhy, které slouží k jeho připnutí a nošení. Jedná se o erotickou pomůcku, která dříve sloužila pouze lesbičkám k napodobení klasického sexu mezi mužem a ženou. Tato erotická pomůcka dříve sloužila pouze lesbičkám k napodobení klasického sexu mezi mužem a ženou.

Jedná se o připínací penisumělé dildo (upevněný většinou na řemínkách či kalhotkách), který si jedna partnerka na sebe připevní a může druhé slečně dát pocit nefalšovaného sexu s penisem.

Strap-on připínací penisy nejenom pro lesbičky

V posledních letech jsou strap-on dilda používána i v heterosexuálních vztazích (tato praktika, při které je pronikáno do mužského análu je nazývána pegging). Existuje více variant připínacích penisů – většina má podobu kalhotek s pevnými řemínky, které drží kalhotky na svém místě. Lze využít také tzv. share varianty (či strapless) s vnitřní částí, kterou má žena umístěnou v pochvě.

Jaké jsou k dispozici na trhu připíňáky
ZJISTIT CENU

V oblasti klínu mají takového uzpůsobení kalhotky otvor (se zesílenými hranami proti protržení) pro vložení dilda. To může být připevněné napevno, nebo volně vložitelné (a tedy i vyměnitelné za jiné se stejným průměrem).

Vkládací partnerská dilda

Alternativou k těmu připínacím dildům jsou tzv. vkládací strapony. Ty nemají žádní kalhotky na oblečení, jedná se ve své podstatě o oboustranné dildo. Jednu stranu (tradičně zvětšenou, aby nevyklouzávala) si nositelka vloží do klína. A druhou může partnerku (či zvídavého partnera) dráždit vaginálni či análně. Zde se fantazii meze nekladou. Strap-on dilda se často používají i při femdom praktikách (BondageDSM, feminizace apod.).

Colon snake strapon – specialitka

Colon Snake Strap-on označuje atypicky dlouhé anální dildo (může mít i několik desítek centimetrů na délku), které má zpravidla zúženou špičku usnadňující zavádění. Je vhodný zejména pro zkušené uživatele a slouží k velice hlubokému zásunu a vnitřní stimulaci. Název se odvíjí od lékařského vyšetření konoloskopie, kde se zavádí do anusu dlouhá sledovací kamera a také vzhledové příbuznosti s tvarem a délkou hada. Recenzovali jsme ho zde ve formě zvířecího dilda alá chobotnice.

Klady

Zápory

Intenzivní výměna rolí Náročnější výběr
Nejen pro lesbičky, ale i heterosexuální páry Vyžaduje přípravu protějšku
Typicky vyměnitelné dildo
Rychlost nasazení
Ideální pro BDSM hrátky
Podívejte se přímo na výběr v českých sexshopech
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexíčekshop.cz

Další hrátky se připíňáky

Mezi další praktiky, kdy můžeme se strap-on penisy využít, patří:

  • dvojitá penetrace – pokud si strap-on penis nasadí muž, může partnerce dopřát vaginální i anální soulož najednou. Musí k tomu však být uzpůsobený postroj tak, aby bylo možné strap-on penis nasadit nad penis muže. Při misionářské poloze má muž s partnerkou anální styk a dildo současně proniká do pochvy.
  • masturbace – lze praktikovat, pokud dildo připevníme k nábytku nebo jiné pevné konstrukci.
  • využití při potížích s erekcí – strap-on dildo lze využít i u můžu, kteří mají obtíže s erektilní dysfunkcí.

Ani recenze a testy nám nechybí

Tyto dilda jsou u našich čtenářů hodně oblíbená, takže nám jejich recenze samozřejmě nemohou chybět. Připravili jsme pro vás vícero recenzí a uživatelských testů a dokonce i návodů – a to jak připínacích, tak vkládacích či dvojitých dild, které jsou mnohdy zaměnitelné pro pegging dráždění.

Spolupracujeme: