Wartenbergovo kolečko je netypická erotická pomůcka připomínající vykrajovátko na cukroví (radličku). Otočné kolečko má po svém obvodu ocelové hroty (nejsou ostřené), které při přejíždění po těle lehce dráždí nervová zakončení. Tato pomůcka může mít i několik rotujících koleček.

Původně vytvořena pro lékařské použití

Autor, jehož jméno nalezneme v názvu této pomůcky, přišel s tímto nástrojem primárně pro neurologické užití. Jedná se tak o neurologické kolečko, lékařskou pomůcku, kterou neurologové využívají ke zkoumání citlivosti kůže na dotek.

Nahé 18+ fotky z testování Marka

Citlivé bradavky

… a citlivé máme například bradavky, ale také spoustu jiných míst na těle. Proto koumavý člověk zasvětil tuto hračku také do oblasti rozkoše při sexu. Pokud přejíždíte s tímto kolečkem v okolí bradavek, nebo například poševních stěn, pak poznáte, nakolik jste citliví. Brzy vám nastoupí husí kůže…

Tato pomůcka je vyrobena z kovu či plastu a v BDSM praktikách se na ní vyvíjí tlak, aby to trochu také bolelo. Jinak může jít o velice něžnou sexuální hračku a náhradu oblíbeného lechtání mezi partnery.

Klady

Zápory

Jemná i trýznivá stimulace Nenalezl jsem
Nerozbitná ocel
Netradiční použití
I pro elektrosex
K dispozici i varianty s více kolečky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Spoutaná.cz Sexshopp.cz MHsexshop.cz Růžovýslon.cz

Spolupracujeme: