Fucking machine, jiným názvem Love machine či mrdací stroje, řadíme mezi mechanická zařízení, které napodobuje pohlavní akt při souloži. Šukací stroje mohou být využívány análně i vaginálně.

Principem stroje je kvalitní konstrukce poháněná elektromotorem. Na mašině je umístěn vibrátor takovým způsobem, aby použití bylo pohodlné a plně komfortní. Oproti samotnému vibrátoru je stroj obohacen o funkci přirážení. Tento mechanismus téměř dokonale simuluje soulož do análního nebo vaginálního otvoru.

Pro větší variabilitu přirážecího dilda je používán systém Vac U Lock pro rychlou výměnu nástavců. Další informace love machines najdete zde: šukací stroje/fucking machines.

Šukací stroje vás pořádně zničí

Tak, jako si lze pořídit vibrátory, které připevníte na zeď, a na které se následně „nabodnete“, aby se umocnil dojem, že na vás zezadu jde skutečný muž (případně u umělé vagíny obšťastňujete holku za rohem), tak je šukací stroj uzpůsobená jako alternativa skutečného sexuálního styku. Možná školící pomůcka pro začátečníky, pokaždé ale hravá náhražka ženy/muže pro osamělé jedince.

Na trhu jsou k dostání stroje různých tvarů, materiálů i provedení. Název šukací mašina nebo stroj je ovšem poněkud zavádějící. Nejedná se o žádné ocelové průmyslově vyhlížející monstrum. Design strojů je převážně velmi elegantní až luxusní, v nabídce jsou kousky lehké i robustnější.

VIDEO z redakčního mašin

Vyberou si muži i ženy. Pro univerzální použití existují vyměnitelné nástavce na vibrátor. Každý si tak může vybrat rozměry, které mu vyhovují. Hlavním posunem při použití stroje je však již zmíněná schopnost přirážení. Velmi důležitým parametrem je tedy možnost volby intenzity a rychlosti přirážení.

1) Masturbace

Stroje lásky jsou ideálním pomocníkem při masturbaci. Nastavíte požadované parametry, zaujmete pozici a už se nemusíte o nic starat. Stroj odvede perfektní práci a vy si můžete užívat parádní orgasmus, aniž byste potřebovali partnera.

Zjistěte aktuální dostupnost a cenu mrdacích strojů
ZJISTIT CENU

2) Párová erotika

Tyto stroje najdou skvělé uplatnění i v párovém sexu. Poslouží jako vizuální stimul, kdy jeden z partnerů pozoruje toho druhého při masturbaci se strojem. Nebo ho mohou použít pro zpestření. Zatímco muž vniká do ženy vaginálně, stroj jí současně proniká do análního otvoru.

Nebo naopak muž je obšťastňován přirážením stroje v anální oblasti, zatímco partnerka se věnuje orálnímu zpracovávání partnerova penisu.

VIDEO z redakcí testovaných sex-strojů

Přehled 3 šukacích strojů – Lascivní.cz from Lascivní.cz on Vimeo.

3) BDSM praktiky

Stroje se dají skvěle uplatnit i v BDSM aktivitách, jako zdroj trestu a odměny. Pán/paní svého otroka nebo otrokyni trestá vysokým stupněm přirážení, nebo naopak ho nechá jen lehce vzrušit a další rozkoše mu odepře, pokud se jí otrok znelíbí.

Stroj může posloužit jako odměna pro otroka, který je již vzrušen na maximální míru a prosí o možnost vyvrcholení. Pán mu může dopřát na stroji čas podle svého uvážení.

Nebo paní ukáže svému otrokovi, jak rychle dosáhne orgasmu za použití stroje. Otrok pak je nucen výkon stroje napodobit ve stanoveném limitu. Pokud neuspěje, je podroben sérii krutých trestů. Jedním z nich může být třeba přivázání na stroj a ponechání v něm delší dobu.

Klady

Zápory

Silné přírazy Vyšší cena
Možnost výměnných nástavců/dild Větší hlasitost
Jednoduchá regulace rychlosti Napájení ze sítě (nevýhod i výhoda)
Pro muže i ženy
Nikdy se neunaví
Úprava úhlu přírazů
Nikdy nedojdou baterie (síťová zástrčka)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Flagranti.cz Sexshop51.cz Sexíčekshop.cz

Spolupracujeme: