Šukací stroje se od klasických erotických pomůcek výrazně liší. Nejenom svou velikostí a účinkem, ale i cenou. Ta může být mnohdy v řádech desetitisíců. Sehnat se dají i levnější kousky – i v českých sexshopech – ale jejich výkon nebude nikdy tak silný jako u profesionálních kusů v různých sexuálních doupětech.

Šukací stroje – výběr na videu

U těchto šukacích strojů (mrdacích strojů) je samozřejmé, že se pohybují v naprosto jiné cenové relaci, nežli jejich vzdálení příbuzní – vibrátory.

Nemyslete si, že kvalitu dostanete zadarmo, takže se dostáváme hluboko za hranici pěti tisíc a je také pravdou, že pokud chcete skutečnou kvalitu, tak budete muset sáhnout hodně hluboko do své peněženky. Láska a sex něco vždy stojí, a pokud si chcete užívat, tak je jasné, že to nikdy nebude naprosto zadarmo. To byste byli bláhoví.

VIDEO s přehledem našich testovaných mašin

Můžete měnit nástavce pro lepší…

Výhodu dražších šukacích strojů je skutečnost, že můžete mít několik nástavců, které se dají libovolně zaměňovat. Není potom problém, když se třeba chcete více užít, tak použijete úplně jiný nástavec, než při něčem romantičtějším.

Záleží na vkusu člověka, který zrovna stroj používá. Není nikde psáno, jakou rychlostí a jakou intenzitou si každý může užívat, takže hurá do toho.

Nové nástavce (například s patentovaným uchycením VacULock) umožňují připevnit masturbační návleky či umělé vagíny – tedy hračky, které ocení především muži. Pohybu sem-tam šukacího stroje tedy nemusí využívat jen ženy, ale i pánové si přijdou na své.

Použítí na jakýkoliv otvor

Šukací stroje (mnohdy nazývané jako fucking machine, lovemachine či sex machine) se dají používat na jakékoliv otvory. Nikde není psáno, že by jej žena musela používat jen při klasickém vaginálním styku. Je jasné, že pokud si změní nástavec, tak si klidně může užít i krásný anální styk a nemusí se bát, že by jí přitom nějaký muž mohl třeba ublížit.

Zjistěte aktuální dostupnost a cenu mrdacích strojů
ZJISTIT CENU

Může si krásně ovládat intenzitu přírazů stejně tak jako může klidně měnit nástavce. Nic není proti ničemu, takže záleží pouze na chuti a momentálním rozpoložení ženy, aby si mohla užívat. Ženy velmi rády experimentují se svým tělem a tak se klidně může stát, že objevíte nové hranice vzrušujícího a nádherného sexu, který před tím bujel jen ve vašich snech.

Fucking machines dostupné v Česku:

Příklad: dostupnost Power Bangeru

Například Power Banger nabízí tyto české sexshopy a pro svou představu si můžete projít i jejich cenovky:

Klady

Zápory

Až 190 přírazů za minutu Cena (ale kašlete ni, to je k nezaplacení)
Pěkná designová kombinace Vždy potřebujete síťovou zástrčku
4 silné přísavky Potřebujete VAC-U-Lock dilda
Možnost rozšířit dalšími dildy, umělými vagínami, …
Napájení přímo ze sítě (nedojdou baterie)
Překvapivá (malá) velikost stroje
Cestovní redukce v balení
Nastavitelný úhel přírazu
Ovládání otočným dálkovým ovladačem
Překvapivá tichost
Aktuální ceny a možnost objednat,
si projděte postupně zde:
Šipka
Gaymegastore.cz Vibratory.net Sexshop51.cz

Testované a recenzované stroje na šukání

Tyhle kousky nás tak baví, že jsme už jich pár zkoušeli a otestovali pro naše čtenáře. Najdete zde aktuální přehled modelů, které nás zaujaly a probojovaly si místo až do finální textové, foto a video-recenze = není samozřejmostí, že vše projde naším náročným výběrkem…

Šukací stroj je i pro muže

Samozřejmostí je fakt, že tento šukací stroj není jen pro ženy. Pokud se muž nebojí análního sexu, tak si klidně může užívat stejně jako žena. Nic není problémem. Je vysoce pravděpodobné, že experimenty, které se s tímto zařízením dají provozovat, budou naprosto v režii dané osoby.

VIDEO z našeho rozbalování:

Muž může společně se ženou střídat různé polohy, mohou si navzájem vypomáhat a přitom si i krásně užívat. Pokud se žena nebojí, tak může tento přístroj půjčit i svému muži. Je jen pak na něm, jestli se k tomuto činu skutečně odhodlá, jelikož většina mužů přímo na sobě velmi nerada aplikuje anální sex.

JE to zvláštní, ale je to tak. To co vyžadují od žen, se sami bojí zkusit na sobě. Pokud tedy máte doma odvážnějšího manžela, tak se s ním o tuto zajímavou hračku podělte. Uvidíte, že se vám bude zamlouvat oběma a možná naleznete nové hranice sexu, o kterých jste doposud možná ani netušili nebo si je nechtěli připustit.

Klady

Zápory

Silné přírazy Vyšší cena
Možnost výměnných nástavců/dild Větší hlasitost
Jednoduchá regulace rychlosti Napájení ze sítě (nevýhod i výhoda)
Pro muže i ženy
Nikdy se neunaví
Úprava úhlu přírazů
Nikdy nedojdou baterie (síťová zástrčka)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz Sexíčekshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 8 názorů

Ta nezastavitelnost je v BDSM videích dost zábavná – jak jede a je jedno, jestli protějšek prostě chce, nebo nechce O:) Kink a pánské Men in pain jsou pěkným zdrojem „inspirace“. A teď se jdu zase na něco podívat! užívejte!

Souhlas, to je taky za nás esenciální vlastnost těchle mašin na sex = prostě šukají, dokud nemáte dost, nebo přesněji v intenci BDSM / D/s vztahu a hrátek, dokud Pán/Paní neřekne dost. Ale samozřejmě v rámci konsentu, který je za nás v takových hrátkách klíčový. :))

A Men in Pain je také můj oblíbený kousek – femdom tematika je hodně lákavá.

Hezký den, je mi líto, ale my nejsme prodejci, jen zboží recenzujeme – na jednotlivé prodejce (a aktuální skladovost)s e musíte prokliknout v daném článku o šukacích strojích – z hygienických důvodů vám ale určitě nedají možnost zboží vyzkoušet – velmi pravděpodobně.

Zdravim, mam zajem o tu šukací masinu, je mozne nekde vyzkouset???? partnerka by ho chtela ale rradeji nejdriv vyzkouset

Mrdací stroje jsou solidní segment, škoda, že se nedají sehnat levněji než u pár nejvěštích sexshopů přímo v nabíce, nebo tzv. na „optání“. Osobně bych byl radši za větší zastoupení násad s vac u lockem v běžném sortimentu shopíků, ale bohužel…

Ten zvuk je fakt vražda, ale u modernějších kousků je dost tlumený – tedy pokud si šukací mašinku nevyrobíte samodoma po česku z vrtačky a posuvníku z obi. Pak to je solidní randál.

Souhlasím, ty novější už jsou úplně jinde – ta hlasitost se nedá považovat ani za hlasitost, i vysavač je doma hlasitější, než třeba Power Banger od bd-ms profíků z Kink.com. Stačí i televize puštěná a není to slyšet. Vyzkoušeno za vás a sousedi netuší, co se pod nimi vůbec děje za divokosti! O:)

Mě by spíše vadil zvuk, je to jak když se řeže dřevo 😀

Ahoj sem bi a mazelku to moc nebavi me drszdit umelakem a me uz taky boli ruka tak bi mi ani to skripani nevadilo

Seriózně opravdu má:) nejenom se svým, ale i drážděním a penetrací análu partnerky – proč se ptáte?:)

zaujímalo by ma, či má s análnym sexom skúsenosti autor 🙂 seriózne

A mají i ostatní členové Lascivní redakce – s čím chcete poradit? Například ohledně výběru sex mašiny můžeme poreferovat z vlastních zkušeností – a to jak vaginálně (kolegyňky), tak análně (já sám). Neboli stačí se zeptat Marku a rádi napíšeme své postřehy z hrátek s těmito neunavitelnými mašinami.

Spolupracujeme: