Šukací stroj DARK MAGIC LOVE MACHINE je další z testovaných výrobků, který se nám dostal do rukou.

Nebude to laciné

Už z balení je jasné, že to nebude žádná laciná hračka, ale že nás čeká něco velmi zajímavého a rozhodně ne malého.

Co obsahuje

Rozhodně očekávejte velkou krabici – tohle rozhodně není obal od malého vibrátoru kabelkové velikosti. Je to pořádný balík, takže i při přebírání nezapomenete, že je to opravdu mašina.

V balení je:

 • veliká nafukovací postel z ABS
 • samostatný mechanický přirážeč
 • tři vibrátory (vyrobené z PVC tělové barvy)
 • dálkový ovladač
 • redukci pro připevnění vibrátorů
 • baterie (viz níže sekce Napájení)
 • a nafukovací šlapací měch.

Ok, jdeme na to!

Rozbalujeme hlavní část a začínám šlapat na nafukovací měch s vidinou skvělého zážitku pro ženu, a i pro mě.

Po 40 minutách mám konečně hlavní část nafouknutou. Ano, po 40 minutách, a to jsem se nějak neflákal. Na nějaký sex nemám ani pomyšlení. Hodil by se elektrický kompresor.

Další nevýhodou je, že ventilky nemají klasickou záklapku, jak jsme zvyklí třeba u plážových lehátek.

Než prostě zaděláte ventilek spoustu vzduchu unikne a to je otrava.

Napájení

Celý fucking machine (celým názvem DARK MAGIC THRUSTING BED EXCELLENT POWER) je napájený hned několika typy baterií. Konkrétně dálkový ovladač potřebuje menší typ 1x L1028 (23A, ale naštěstí 2 kusy jsou součástí balení).

VIDEO z rozbalování v redakci:

Samotné vibrátory potřebují klasickou 1 AA baterii (ta ale není součástí balení, ale je velmi běžná a jistě ji máte). A nakonec samotný šukací stroj potřebuje 8x C baterie, neboli buřtíkyy – typ LR14 a ty bohužel nejsou součástí balení, ale dají se sehnat běžně v každém elektru u vás.

Pár čísel

Největší vibrátor

 • Celková délka 22 cm
 • Použitelná dílka 19.5 cm
 • Maximální průměr 4 cm

Střední vibrátor

 • Celková délka 19 cm
 • Použitelná délka 16 cm
 • Maximální průměr 4.2 cm

Nejmenší (zahnutý) vibrátor

 • Celková délka 18.5 cm
 • Zasunutelná délka 15 cm
 • Maximální průměr 3.5 cm

Lehátko / stroj

 • Celková nosnost lehátka 136 kg
 • Celková délka 140 cm
 • Šířka 70 cm
 • Výška lehátka 25 cm
 • Výška opěrátka 80 cm
 • Rychlosti přirážení 3
Zjistěte kolik stojí Nafukovací milostné lehátko s šukacím strojem Dark Magic
ZJISTIT CENU

Při sestavování nám neušlo, že samotný šukací stroj je jen černý blok s elektronikou a dá se použít i samostatně – třeba i v jiném úhlu, než v základním lehátku.

Upozorňujeme, ale že není voděodolný tento blok, takže ho používejte v suchu.

U dild (dokud do nich nedáte baterie, tak jsou nečekaně statické a někomu to může více vyhovovat) je dobré doplnit, že můžete používat jakýkoliv typ lubrikantu. A dle fotek vidíte, že výběr dild je docela široký – a budou užitečné nejen pro ženy (viz fotky 18+), ale i zvídavé muže.

Vzhledem patří k realistickým dildům, takže prokreslené žilkování, jasně rýsované žaludy, zahnutí u nejmenšího typu, takže je to blíže k reálnému muži.

VIDEA z testování mrdací mašiny:

TIP: v balení je redukce na připojení vibrátoru – závitový kus z plastu – koncovka je poměrně univerzální na typické (až řekněme základní) levnější vibrátory staršího typu – takže ty půjdou sem také připnout.

Hotovo a začíná se

Nicméně za hodinu máte všechno hotovo a můžete šukací stroj používat. Pro příště je potřeba s tím časem fakt počítat, nebo zajet na benzinku a tam aspoň hlavní část nafouknout.

Neméně se dá použít samotný nafukovací hranol s mechanismem, pokud chcete rychlovku.

18+ fotogalerie z testování

Dilda v balení

Přiložené vibrátory se dají snadno připojit a jsou realistické a příjemné, přirážení je v několika rychlostí, takže každý si najde tu, která mu zrovna vyhovuje.

Hodnocení

Celkově je šukací stroj pohodlný, ale trvá, než si najdete tu správnou polohu. Ale pak už se jen věnujete prožitku s ovladačem rychlostí v ruce nebo se necháte ovládat partnerem.

Vzhledem k délce nafukování by bylo lepší nechat lehátko nafouknuté v nějakém vašem sex-roomu.

Ale dá se kdykoliv sbalit a schovat do původní krabice či šuplíku.

Klady

Zápory

Tři vibrátory různých velikosti v balení Zdlouhavé nafukování měchem
Materiál Lehký snadno „plave“ po podlaze hodily by se přísavky, aby držel na místě
Kvalitní zpracování Atypické baterie
Možné různé polohy
Možné připojit i jiné vibrátory se stejnou patkou
Jednoduchá regulace rychlostí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Flagranti.cz Sexshopp.cz Vibratory.net
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Ale ten sukaci stroj to už je drahé

Souhlasíme, šukací stroje už jsou pomyslnou špičkou co se týče zážitku, ale i vstupní investice co se týče erotických hraček = dražší už jsou jedině realistické sex šukací panny – ty jsou už v desítkách tisíc korun.

Ale to už je dost drahé a moc asi divoké pro začátek, že?

Souhlasím, je to rozhodně kousek (Kink co řešíme ve vlákně výše), který si každý rozmyslí, jestli ho plně využije = ideálně v tomto případě oba z páru = ať už vaginálně, či análně = nástavce s dildy, vibrátory, nebo s umělou vagínou, takže pro pány. Je to už větší mašina, větší a dražší kousky se moc na trhu u nás ani neprodávají.

Děkuju a ten Banger vypadá jak vlatně? Neumím si ho moc představit.

Je to tento: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/sukaci-stroj-kink-power-banger-recenze/ – je to přepracovaný model fucking machine původně od Doc Johnson, ale předělali si ho BDSM profíci z KINK.com = pornokanálu kolem tvrdých výprasků, svazování, ponižování a výcviku subinek = UpperFloor, SexSubmission a další kanály.

Takže vychází z techniky DJ, ale s vlastním designem a koncovkami co potřebovali – plus tu a tam je vidět na jejich videích, jak díky němu někoho neunavitelně trápí.

A jaké jsou ty pístové šukací mašiny? Takové ty klasické z porna – krabice s tyčkou co šuká?

Naprosto neunavitelné. 🙂 A typicky nezničitelné, jak robustní jsou. Běžně je to ocelová krabice (Kink je třeba opláštěný ještě pěkným plastem), ve kterém se motor napájený z klasické el. sítě (takže nemohou dojít baterky = proto se neunaví jako ty bateriové či živý protějšek) a vy si díky dálkovému ovládání regulujete typicky rychlost přirážení – pomalé, postupné, či vyloženě režim „šukání“ = ten asi zvládnout jen holky, muže by z toho asi dost rozbolel zadek. 🙂 Pokud nejde o nějaké trénované sissy sub čubiny. Každopádně běžně mají tyhle stroje na konci toho pístu závit a volnou plošku = na ní se buď jednoduše přidá dildo s přísavkou, nebo se sundá ta ploška a na závit se přidělá nástavec třeba právě na Fleshlight honítka – to řešíme v jiné recenzi u Kink Power Banger šukátka.

Škoda toho napájení, kdyby to bylo ze sítě, tak by to bylo nadčasový kousek který bych se hnedka vzal. Takhle to má na druhou stranu výhodu že si to můžete vzít někam na výlet, nějaký foto-set z přírody se nekoná?

Děkujeme za zpětnou vazbu – souhlas, tady odhadujeme, že klasický přívod ze sítě by cenu hračky zvýšil a nebyl by právě plně přesunutelný. :))

Spolupracujeme: