Termín feminizace patří mezi BDSM praktiky, které řadíme do oblasti ponížení. Často se jedná o submisivního muže, který je dominantní partnerkou nucen do oblékání dámského oblečení, chování jako žena (pohyby, vyjadřování apod.) a nalíčení se.

Muž má být ponížen těmito kroky, jeho „zženštěním“.

Ponížený muž, feminizovaný, se často nazývá sissy či sissy boy.

Jen si chlapče, zkus, co je to škrtit se v podprsence!

Která žena, po staletí v područí mužského pohlaví, by nechtěla, dostat chlapa do sukně aniž by to byl Skot? Není snad většího ponížení pána tvorstva! Libujete-li si ale v téhle úchylce, je třeba jít na speciální sexuální seznamku

Mnoho žen tuto potřebu (pokud muž není ten, který si ji vyžaduje, případně i platí) pojí s následným něžným milováním. Protože když už chlapa „zněžním“ fyzicky, „musí“ cítit potřebu se i něžně milovat. Anebo naopak, zlobivé holky mají chuť fyzicky poníženého chlapa poté inscenovaně „znásilnit“.

Jiné mají bisexuální sklony, a tímto způsobem z části řeší své potřeby, aniž by byly nevěrné.

Plánujete-li však svého chlapa obléct do podprsenky, proberte to předem, ať na vás nevytáhne revolver.

Ze strany mužů se takto podvolovat, je tato potřeba spojována spíše s poruchou pohlavní identity, s homosexuálními sklony.

Jak se muž může stát podřízenou ženou

Feminizace zahrnuje všechny známé propriety, které využívají i transvestité, tedy make-up, dámské oblečení, paruky, boty, prsní vycpávky, apod. Cílem feminizace však není vytvořit z muže dokonalou ženu, spíše naopak – muže ponížit, zesměšnit nebo degradovat muže do role ženy (např. mužské chlupy koukající ze silonek, rtěnka na ústech společně s mužským strništěm).

Některé BDSM dvojice zacházejí tak daleko, že submisivní muž dostane nejen ženské jméno, ale postupně si vytváří i své feminizované alter ego, které může preferovat jiné sexuální praktiky, než které dokáže plnit v mužské submisivní roli.

3 TIPY: Vyzpovídali jsme pro vás trojici mužů, kteří jsou ne/dobrovolně feminizováni: Sissy Lucka, Sissynka a RubberDoll Cindy.

Česká fetiš / BDSM akce, kde nechyběly ani sissynky = PFW 23 v podcastu

Násilná feminizace

Tato extrémní varianta mnohdy může zasahovat i do pracovního života muže – ten je nucen se chovat a oblékat jako žena i mimo svůj domov. Může být při tom trestán BDSM pomůckami typu anální hák, anální lock, pás cudnosti a dalšími…

Feminizace je také jeden z druhů pornografických snímků – v podobě video nahrávek je šířen i na českém internetu. I v mnoha českých povídkách si dočtete příběhy (je jedno jestli skutečné nebo smyšlené) tvrdého a nesmlouvavého poženštění muže.

Klasickým vrcholem feminizačních praktik je poté strap-on soulož.

Paní však může zajít ještě dál, kdy může po svém subíkovi vyžadovat kouření jiného muže nebo dokonce anální soulož s jiným mužem.

Spolupracujeme: