Tentokrát jsme vyzpovídali naši staronovou testerku, která dříve byla plně součástí blogerského dua Darkmína a Reaven. Ale postupně se z Reavena stala Cindy = latexová/rubber doll. A nás rozhodně zajímala ta cesta k takové přeměně, jak to vnímá, jak si jinak užívá sex, … A také jaké pomůcky má nejraději, protože je pro nás i nadále testuje.

Kapitoly

Dřívější rozhovory s Reavenem (aka Cindy) a jeho partnerkou jsou:

2017 – Můj manžel je „úchyláček“ a já jsem romantička… a 2019 – „Na Darkmíně je vidět, že si dominantní roli také moc neužívá…“. A je zde už vidět ten postupný vývoj. 🙂

Zdravíme Cindy, můžete se našim čtenářům představit?

Zdravím všechny čtenáře. Je mi 33, a co by asi na začátku měl každý vědět, tak jsem muž. 🙂 Cindy Rubberdoll je moje alter ego, kdy se stávám „gumovou panenkou“. A budu jen rád když o Cindy bude smýšlet jako o ženě.

Nápad na Cindy vznikl částečně z mých fantazií a z mé lásky k latexu, kdy manželka latex odmítala nosit a mě se více líbili kousky pro ženy než pro muže. Vše se tak nějak zkombinovalo dohromady a vznikla Cindy.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Vlastně už od roku 2016 kdy jsme s manželkou začali psát na Darkmina.cz. Původně to byl manželčin blog, ale záhy jsem se přidala i já (vlastně tedy Reaven, Cindy z počátku blogu ještě neexistovala). A s přestávkami tam přidáváme stále nový obsah. Poslední dobou nejčastěji povídky, které jsou na našem blogu nejoblíbenější.

A během toho psaní se zrodila Cindy, která se občas vyskytla. A na podzim roku 2022 si Cindy začíná žít i životem mimo Darkmínu, kdy jsem Cindy založil všechny možné profily včetně Fansly.

Bohužel mám v tvorbě jak na blogu, tak na Cindy výpadky, kdy netvořím tak pravidelně jak bych chtěla. Přeci jen je to časově náročné a skloubit vše s prací a rodičovstvím je někdy dost náročné a potřebovala bych, aby den měl alespoň 40 hodin. 🙂

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Asi při psaní pro Darkminu, kdy jsme si založili Twitter a tam se nám brzy začaly zobrazovat ostatní autorky lákající na své Onlyfans účty. Původně jsem nad ničím takovým ani nepřemýšlela. Blog jsme chtěli vést vždy pro všechny zadarmo a ani jsme necítili, že bychom tvořili něco za co by se mělo platit.

Časem, kdy jsme viděli, kolik nás blog stojí času, jsem častěji přemýšlela nad Onlyfans, ale spíše pro nás jako pár, či pouze pro moji manželku. Darkmina se však nechce příliš ukazovat a tak z toho sešlo.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

No Cindy popravdě moc fotek nemá, takže kromě těch úplně nepovedených přidávám snad asi vše. S tím, že na placených místech jsou většinou ty, které nejsou jinde k vidění a pak pikantnější záležitosti. Těch tam zatím moc není, ale nějaký materiál ještě zatím mám. 🙂

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ne, to opravdu nemám. Přeci jen ten profil dlouho neexistuje a popravdě to i s přidáváním obsahu u mě není na pravidelné bázi. A navíc si myslím, že to co dělám neláká úplně zástupy lidí co by mě ještě byli ochotni podpořit.

Myslím, že když už někoho láká latex, tak je dostupných spousta žen, které to fotí lépe, i lépe vypadají než já, která se je snaží jen napodobit. 🙂 Ale pro mě je důležité, že mě to zatím baví. 🙂

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Samozřejmě na mých fotkách a videích se vyskytují různé hračky, především pouta a vibrační hlavice, ale vlastně moje pomůcky jsou i latexový obleček, falešná prsa. Zatím vše fotím sama z domova, ale doufám, že se někdy podívám i na veřejnost. Pokud by byl zájem, určitě bych zvážila i různé návrhy od fanoušků, ale zatím nebyla možnost.

Jakou velikost mají vaše ňadra?

Upřímně, ani nevím. Myslím, že to bude něco kolem velikosti C nebo D. Ale pokud by se sešlo dost podporovatelů, první peníze půjdou určitě do nových prsou. Chtěla bych zkusit opravdu velká prsa, takže přemýšlím nad velikostí G.

Mimochodem, to co si Cindy přeje lze najít na jejím seznamu přání.

Dá se tímto způsobem uživit?

Věřím, že dá. Ale nevím jestli i někdo co dělá to co já. Zatím to není ani na nákup dalšího latexu:)

Doufám, že si z toho někdy budu moct třeba pořídit nový latexový obleček, nebo nová prsa. Protože všechno to je dost drahá “sranda”. Navíc ani moje tvorba není zatím tak kvalitní a nemám na ní tolik času jak bych chtěla.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Zatím jsem se s ničím negativním nesetkala. Myslím, že přeci jen najít mě dá trochu práce a ten kdo si ke mě najde cestu, tak asi už musí cíleně vyhledávat to, co dělám. Proto jsem se asi s ničím takovým nesetkala.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Požadavky na Cindy zatím byli pouze na našem blogu. Pro mě asi zatím nejzvláštnější je požadavek zpolykat piss od Darkmíny. Ale to je hodně způsobeno tím, že tyto praktiky neděláme.

Přesahuje vaš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Ne, zatím ne. V reálném světě bych se nejdříve chtěla setkat s jinými latexovými nadšenci. Ale určitě pokud se najde nějaký fanoušek se kterým si budu dobře rozumět, tak se osobnímu setkání nebráním.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Pokud bude mít někdo zájem o něco speciálního, stačí si napsat. 🙂 Samozřejmě nemůžu slíbit okamžité splnění, nebo vůbec že věc vyplním. To vše bude pak na domluvě.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Ano, vše si tvořím sama. A podle toho to také tak vypadá. 🙂 Chtěla bych se dopracovat k tomu, aby fotky vypadaly více profesionálně. Bohužel k tomu nemám ani vybavení ani potřebné znalosti a ani nikoho, kdo by mě fotil. Pomoc by se mi určitě hodila. 🙂

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

O úspěchu by se dalo asi polemizovat. Ale nejvíce “ohlasu” sklidila asi série fotografií, kde jsem poprvé celá v latexu.

Proč jste začala s Fansly? A ne s Onlyfans?

Já si udělala profilů mnohem více. Mám například i iFans. A snažila jsem se založit profil i na Onlyfans, ale účet mi neschválili, ani vlastně nevím pořádně proč. A po několika pokusech jsem to vzdala.

A proč jsem si je vůbec založila? Asi proto, že jsem měla pikantnější materiál a to jsem nechtěla dávat jen tak všude volně k šíření. Ale na druhou stranu jsem se o to chtěla podělit. Proto mi asi nejzajímavější možnost přišla toto.

Pak jsem také byla zvědavá, jak moc lidí něco takového zajímá. A samozřejmě nebudu lhát, že jsem při zakládání profilu nedoufala, že si budu moct jednou za čas něco pro Cindy pořídit.

A pak jsem viděla i inspiraci u jiné české latexové dollky Lucy Doll, která to popravdě dělá lépe a je pro mě vzorem spolu s ještě dalšími.

Jak jste získala svou druhou kůži z latexu? Postupně či najednou?

Vše bylo samozřejmě postupně. Musím se přiznat, že vždy mě více než nahé tělo lákaly lesklé a upnuté věci. A pak jsem objevila latex. A je pravda, že jsem věděla, že budu chtít být zahalená v latexu od hlavy až k patě už od začátku.

Minimálně jsem chtěla ten pocit zažít, ale začala jsem pouze latexovou maskou. Ale hned mým dalším krokem už byl catsuit:) A tak jsem si ho pořídila.

Jak se pečuje o tolik latexu?

Já vlastně ani tolik toho latexu nemám. Catsuit mám stále pouze jeden. Pouze jsem vyměnila masku a rukavice a přidala i latexový korzet.

Jinak uklízení latexu po hrátkách je jedna z věcí co na tom všem nemám moc ráda. Na to bych naopak potřebovala nějakého otroka já:) Vždy každý kousek pečlivě omývám a pak ještě každý kousek koupu ve vodě s olejem na latex, aby vše bylo připravené na další použití.

Máte svůj dominantní protějšek? Nebo se cvičíte sama?

Mám manželku (Darkmínu), ta však bohužel není dominantní a popravdě, Cindy ani moc nemá ráda. 🙂 A já se občas snažím sama sebe cvičit, ale jsem od přírody líná, takže to také nejde dohromady. Ale mám sen, že si jednou najdu dominu, která si mě vychová. 🙂

Co případně úkoly od veřejnosti? Přijímáte je?

Nebráním se jim. Určitě mi každý může poslat nějaký úkol, ale zda ho splním si vyberu já. 🙂

Pár úkolů už tu vypsaných máte – i s odměnami a tresty – je nějaké pravidlo, kdy máte jaké plnit?

Popravdě jsem na tyto úkoly zapomněla. Musím se na ně podívat a určitě se pokusím splnit ty, na které mám vše potřebné a které zvládnu splnit sama. Ostatně některé jsou splněné, ale nejsou odfajfkované a nejsou zdokumentované. Takže asi počítám, že je budu muset splnit znova a nějak je zdokumentovat. 🙂

Jinak žádné pravidlo neexistuje. Jen si vyhrazuji právo přidat do seznamu úkoly, které si sama vyberu. Ale jak je vidět třeba na úkolu s pissem, tak tam dávám i takové, které asi nikdy nesplním.

Pokusím se zprovoznit znova formulář na úkoly, ale určitě je možné mi je psát i na sociální sítě, samozřejmě ale úkolu od podporovatelů budou upřednostněny. 😉

Budou pokračovat reálné příběhy o výcviku Cindy?

Jak jsem se zmiňovala. Darkmína bohužel není příliš dominatní typ, a tak jsme společný výcvik Cindy ukončili. Takže momentálně to v plánu není. Pokud by se však výcviku Cindy ujal někdo jiný, pak by zase třeba mohly vzniknout nové příběhy jak to s výcvikem pokračuje.

Když je Cindy dle všeho submisivní dívka – co reálný styk s mužem? Aby mu posloužila jako panenka?

Tak tuhle otázku si sama sobě pokládám často. Muži mě nikterak nepřitahují, mám ráda ženy, i proto bych chtěla najít si dominu a ne dominanta. Na druhou stranu jako Cindy komunikuji téměř ze 100% s muži, nebo dollkami jako jsem já (takže vlastně taky s muži:).

Takže asi jako svého pána bych muže nebrala, ale pokud by to mělo být v rámci výcviku/scénáře, tak bych to asi byla ochotná zkusit.

Jak nejdéle jste byla ve svém latexovém kostýmku?

Přesně to nevím, ale něco přes 24 hodin. Malý popis mých pocitů je ZDE.

A to jsem si pak zopakoval ještě jednou v podstatě s podobným výsledkem, kdy jsem vydržel o několik hodin déle, ale z toho žádný záznam není.

V rámci praktik určitě patříte pod latexový / gumový fetiš – když jste najednou v té druhé kůži žena, dá se říci, že jde i feminizaci, či sissy? To jsou trendy hodně na vzestupu.

V podstatě latex může za to celé, jak se oblékám. Prostě ženy v něm vypadají mnohem lépe a já tak také chtěla vypadat:)

A co se týče feminizace nebo sissy. Já se musím přiznat, že stále nevím, jak to mám nazývat, těch názvů je spousta. Sama o sobě píši, že jsem crossdresser, ale určitě to je spojené s feminizací a i sissy stylem.

Ač jsem jako Cindy ráda, raději si představuji, že jsem nucená být Cindy, zamčená v latexovém kostýmku. Takže asi nejraději mám pojem nucená feminizace.

Co Cindy a erotické hračky? Hraje si ráda?

Cindy si hraje moc ráda. A díky tomu, že jsme s manželkou psali recenze na hračky a občas ještě píšeme, tak jich pár Cindy má.

Seznam vašich hraček je solidní – něco ještě chybí k vaší spokojenosti?

Nejvíce bych si přál zažít vacbed. A pak jsou to především nové latexové kousky, jako masky, catsuity a další části oblečení. Ráda také zkouším různé pásy cudnosti, takže i tam bych si určitě dokázala najít nové kousky.

A z klasických hraček bych si chtěla pořídit hlavně kousky, které se dají ovládat na dálku. A tím myslím, aby je třeba mohli ovládat lidé i na druhém konci světa.

To si myslím, že by mohlo být super oživení a mohla bych zkusit i nějaký live stream a nebo by to mohlo být užitečné i pro nějakou budou dominu a mne, aby mne mohla ovládat i když nebudeme mít společnou lekci.

Máte nějaké nejoblíbenější hračky, které vás stále baví?

Nejoblíbenější a nejpoužívanější, kromě pásů cudnosti je asi jednoduchá vibrační hlavice.

Latex, femdom, k tomu se typicky i blíží téma pásů cudnosti – co u vás?

Miluju pás cudnosti. A především když je ještě spojený s elektrostimulací a mohu tak být krásně ovládána. Občas si však nemohu vybrat zda pás cudnosti, nebo falešnou vagínu. A bohužel ženský pás cudnosti pro tu falešnou vagínu nevlastním. Takže většinou záleží na náladě.

Jaký je váš nejoblíbenější pás?

Nejoblíbenější je tento pubic enemy no. 1, který jsem dostala na recenzi. Mám právě ráda, že podporuje i elektrostimulace. Dost často se vracím k jeho čínské napodobenině, kterou jsem měla před originálem.

Ani ne tak kvůli kvalitě, ale spíše kvůli tomu, že čínská klícka je menší. A já jsem nebyla dobře obdařená, takže v originálu mi přijde, že mám až moc místa. 🙂

Už jste se v něm někdy udělala?

Ano, už několikrát. Za většinu orgasmů samozřejmě mohly elektrostimulace, nebo vibrační hlavice.

A jaké bylo nejdelší zamčení?

Nejdelší zamčení v kuse trvalo asi týden. Ale s krátkými přestávkami se zamykám pravidelně vždy na pár dní.

Coby submisivní dívka, jistě jste už zažila anální sex – sama, či straponem protějšku? Máte to ráda?

Ano mám, jak dilda, tak vibrátory. Nejraději mám nafukovací anální vibrátor. Ale zkoušeli jsme i se straponem. Musím se přiznat, že anální sex zatím nijak nemiluju. Ale nijak se mu ani nebráním. Myslím si však, že anální výcvik je nutností pro každou subinku. A ten by mi mohl pomoci si ho více zamilovat.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Já jsem většinou nadšená ze všeho, ale nemusím různé návleky na penis.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Jelikož ráda zkouším a objevuji nové věci, tak je toho spousta, bohužel mi v tom trochu brání rodina:) Chtěla bych vyzkoušet třeba vacbed, či sex ve více lidech. Spíš pak než samotný sex mě lákají různé scénáře, a mým největším je asi můj únos:)

A pokud by někoho zajímalo co vše mám ráda a o čem sním, stačí si přečíst asi povídky na Darkmina.cz, především sérii Služba u Lady Raven. Chtěla bych zažít a vyzkoušet mnoho scénářů. Láká mě třeba i petplay. A samozřejmě bych si chtěla i podstoupit výcvik u dominy.

Děkuji mockrát za upřímnost! A ať si Cindy splní co nejvíce snů:)

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: