Masážní hlavice jsou ve světě hraček již stálicí a svou zaslouženou pozici si neohrozitelně drží. A není divu – na trhu se objevují další a další varianty, způsoby zpracování, funkce a velikosti. A právě o velikosti to dnes bude. Dokáže i malá hlavice udělat velké divadlo?

Tiny Wand, těší mě…

Tentokrát značka Sexy Elephant vsadila na malé zpracování – tělo hůlky včetně hlavice je dlouhé 13,5 cm a je tak pohodlným a diskrétním společníkem na cesty.

Průměr hlavice je 2,7 cm, čímž dokonale padne pod kalhotky a zaručuje velmi pohodlnou manipulaci při dráždění. Celkový vzhled působí jednoduše a nenápadně.

Tělo hlavice je z plastu, na hlavici je pak ještě silikonový návlek. Tím se hračka může důkladně vyčistit. S čištěním návleku je však potřeba si pohrát, jelikož jsou na jeho spodní části vroubky.

Hlavice je lehce ohebná, aby se dokázala přizpůsobit zrovna požadovanému sklonu dráždění. To je samo o sobě velmi žádoucí, avšak pozor na skřípnutí kůže, které se čas od času vlivem rychlejšího pohybu podaří.

Tiny Wand se nabíjí přes magnetickou nabíječku a má 10 vibračních programů. Nejdříve jsou monorytmické vibrace se zvyšující se intenzitou, dále následují programy střídající rytmus. Vše se ovládá jedním tlačítkem na spodní straně vibrátoru.

Této hlavici nesmím upřít, že výrobce dodržel, co slíbil a její chod je opravdu tichý.

Na velikosti nezáleží?

Dokáže tedy Tiny Wand II konkurovat i větším a silnějším hlavicím? Rozhodně ano. Co mu nebylo dáno do velikosti, to mu výrobce vdechl do jiných výhod.

Zjistěte kolik stojí Masážní hlavice Tiny Wand
ZJISTIT CENU

Samotné dráždění je velmi příjemné – široká škála intenzity vibrací dopřává potěšení, ať už se chcete jen lehounce naladit nebo se nechat pořádně dráždit. Zároveň není třeba se bát toho, že už při třetím stupni budou vibrace nevydržitelné, jako tomu často bývá u jiných hraček.

Na programech s různými rytmy vibrací je přesně poznat, že výrobce (nebo jejich partnerky) Tiny Wand II dobře testovaly. Rytmy jsou propracované a dokážou samy o sobě velmi vzrušit bez jakéhokoliv jiného pohybu.

Nažhavím tě… doslova!

Jedna nevýhoda však Tiny Wand II provází – silné přehřívání. Hlavice se po čase vibrování začne zahřívat a pokud jsem to včas nezregulovala, šlo to až do nepříjemna.

Dobrou zprávou je, že stačí zvolit jiný program, který nevibruje tak intenzivně nebo střídá silnější vibrace se slabšími a přehřátí se tím zkrotí.

A malý spoiler:

Pokud si nechcete užít vyloženě dlouhé rozmazlování, většinou přijde orgasmus dřív než nepříjemné přehřátí hlavice.

Malá hlavice, velká rozkoš

Tuhle mini masážní hlavici jsem si oblíbila. Líbí se mi na ní, že začátečnice určitě nevyleká, ale i tak má co nabídnout pokročilým milovnicím hraček. Velmi cením tichý chod a velikost tak akorát do ruky i na klitoris. Celkový prožitek je velmi příjemný a vzrušující.

Klady

Zápory

Tichý chod Umí skřípnout kůži
Vychytané vibrace Přehřívání
Kompaktní velikost Zbytečné vroubky na silikonovém návleku
Odnímatelný silikonový návlek
Komfortní manipulace
Nabíjení přes magnetický USB kabel
Vodotěsný
Přizpůsobivá hlavice
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: