Do celkové kolekce nám chyběla masážní hlavice, a jelikož máme s firmou Lovense dobré zkušenosti zvolili jsme právě Domi.

Balení

Styl balení je prvotřídní avšak asi nemá smysl říkat, že zase nikoho nenapadlo zabalit do balení takovou drobnost jako pouzdro. Jinak v balení je samozřejmě nabíjecí kabel (USB 2 – notebook koncovka) bez adaptéru a manuál.

Základní informace

Tělo je čistý silikon (lubrikant čistě na vodní bázi) s ergonomickým tvarováním ozdoben plastovým kroužkem připomínající kov, pod kterým je umístěno indikační led osvětlení. Koncovka masážní hlavice krásně pruží, takže se přizpůsobí lépe tělu.

Tělo měří 23cm a celkově váží 283g takže se opravdu jedná o jednu z nejmenších masážních hlavic na trhu.

Baterie vydrží zhruba dvě hodiny provozu a nabíjení zabere hodinu a pul. Domi NENÍ voděodolné, jedná se hlavně o nabíjení, takže čistit můžete opatrně pod tekoucí vodou ale pouze konec a opatrně.

Ovládání

Ovládání je možné dvěma způsoby.

První přes dvě tlačítka umístěna na těle Domi. Šipka nahoru při podržení na 3s Domi zapne/vypne a dalším stiskem přepínáte mezi programy. Šipka dolu listuje jen programy na opačnou stranu.

Druhé ovládání je přes Lovense aplikaci. Musím říct že Lovense má jednu z nejlepších aplikací na celém trhu erotických pomůcek, nejlépe vyladěnou a spolehlivou a zabezpečenou. Samozřejmě nechybí ani ovládání přes internet na dálku s kamerou pro hrátky na dálku.

Využití

Jako každá masážní hlavice dá se s ní dělat všechno to, na co máte fantazii. Sólo hrátky, párové. Masáže chodidel, zad, krku, pánské hráze, klitorisu. Je to prostě všestranná pomůcka, která díky nástavcům pro něj/ní (musí se pořídit zvlášť) je neuvěřitelně multifunkční.

Zjistěte kolik stojí Masážní hlavice Domi Mini
ZJISTIT CENU

Hodnocení

Ač to vypadá, že si není absolutně na co stěžovat, tak opak je pravdou. Dvě hodiny výdrže nejsou trochu málo. Dále jen dvé tlačítka které mění pouze program a ne intenzitu je trochu málo a co je horší, člověk si nemůže přednastavené programy změnit v aplikaci.

Skoro to vypadá jako by předpokládali, že si člověk užívá pouze s mobilem v ruce, protože ta aplikace je totiž vážné parádní a ovládání přes ní je prvotřídní.

Co se týče vibrací tak výrobce tvrdí, že jsou jedny z nejsilnějších na trhu, a můžeme říct, že z našich zkušeností ano ale dle našeho názoru možná až zbytečně. Bohužel totiž chybí opačná strana mince a to jen slabounké vibrace.

Jak řekla manželka: „ne každý má rád sbíječku“.

Většina problémů je ale prý již odstraněna u nové verze Domi2 z konce roku 2020 – s tou však zkušenosti nemáme.

Klady

Zápory

Materiál Absence slabých vibrací
Ergonomie Výdrž baterie
Síla vibrací Ovládaní přes tlačítka
Aplikace
Možnost dokoupení nástavců
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: