Jaká je v akci jedna z nejznámějšího masážních vibračních hlavic Europe Magic Wand? Ano TA Magic Wand, neboli kouzelná hůlka.

Pokud se v erotických hračkách trochu vyznáte, určitě jste na historických erotických fórech (tahle šílenost se vyrábí přes 50 let – je to kus erotické historie) a seznamkách na něco takového narazili. Tahle mašina byla svého času legenda, a to i taková, že se sem klidně vozila s americkou koncovkou a nadšenci si dokupovali redukce.

Americký výkon, který se nedal sehnat!

Protože takový výkon od erotické hračky se nedal vůbec sehnat a jen oni ho dokázali dostat do kompaktní pomůcky (byť je to pořád macek). Až po letech se začala vyrábět evropská verze, která doznala v poslední době i výrazné aktualizace designu, zpracování, materiálů a dostupných nástavců.

A hádejte, jakou z těch variant máme v redakci od sexshopu MHSexshop.cz, který je výhradním dovozcem.

Čím se EMW (zkrátíme to) vyznačuje:

 • bytelné zpracování,
 • extrémní výkon,
 • napájení ze sítě,
 • nástavce.

Pojďme si to rozebrat jednotlivě, protože je to dle všech našich hodnotících parametrů hodně zajímavý kousek. Možná i po porovnání má šanci na přední příčky v porovnávacím výběru nejlepších vibračních hlavic.

Ale třeba jen předbíháme…

Velmi kvalitní zpracování

A tady to není jen floskule, je tomu opravdu tak. Velmi bytelný kousek, který také i něco váží, takže s tím raději předem počítejte.

Napájení ze sítě

Pro někoho je to výhoda, pro někoho ne. Už v naší sbírce máme jednu vibrační hlavici na síťovou zástrčku a občas nás to i mrzí, ale…takový výkon nikdy nedostanete z baterie. A pokud ano, tak hned umře, takže výkon je najednou pryč.

Takže proto se u těchto extrémně silných hlavic používají právě „čistě průtokové“ zdroje elektřiny. Na délku má kabel přes 2 metry, takže dokáže pokrýt z naší zkušenosti solidní vzdálenost v každé místnosti kde je zásuvka.

Případně prodlužka za to stojí – trocha diskomfortu se tu rozhodně vyplatí, výkon ničím nenahradíte.

VIDEO rozbalení v redakci:

Ohebnost hlavice

Tělo samotné je z ABS plastu a je samozřejmě neohebné, ale každá dobrá masážní hlavice (co umí ksakru dobře vibrovat) má i měkčí ohebný krček, který dokáže zpříjemnit přiložení hlavice na tělo.

18+ VIDEO a fotky z vynuceného vystříkání – v pásu cudnosti CB6000s

Ovládání

Je prostě blbuvzdorné – nahoře je (směrem k logu EMW) výrazně vystouplé zapínání, hned po ním logicky přidávání na výkonu a pod ním s mírný odseknutím je mínus. Neboli hned po hmatu poznáte jaké tlačítko mačkáte.

Jednoduché, ale návykové ovládání.

Pár čísel

 • napájení: 230 V / 50 Hz
 • příkon: 20 W
 • hmotnost: 544 g (vidíte, my to říkali),
 • průměr hlavy: 6 cm,
 • délka: 32 cm (takže fakt macek)
 • délka kabelu: 2,4 m (dostačující na střední místnosti)
 • max. dopor. doba běhu: 25 minut v kuse (dle prodejce).

Nástavce, co rozšíří extrémní vibrace

V základu máte tzv. „vintage touch“ jednoduchou a povrchově zvrásnělou hlavici. Na první pohled ani nevypadalo, že by šla sundat, ale chtělo to jen trochu správně mířené síly. Tahle hlavice je už dle názvu tradiční a řekněme i historická.

Protože s touhle hlavičkou je Magic Wand vždy spojováno.

Dalšími nástavci jsou:

 • Silky Touch – jemný a hladký silikonový klobouček (v bilé barvě),
 • Genio – výrazně profilovaný a s dráždivými výstupky (v modré barvě),
 • Genius – speciálka na prostatu u mužů a bod G u žen (v modré barvě).
Zjistěte kolik stojí Masážní hlavice Europe Magic Wand
ZJISTIT CENU

V rámci nástavců pokukujeme po modravém kousku na prostatu, ale když vidíme standardní výkon EMW, máme docela strach… ale půjdeme do ní, na recenzi nástavce Genius se můžete těšit.

Tvarově vypadá dost přesně jako ty nejlepší hračky na mužskou prostatu aka RudeBoy.

K čemu vlastně takhle extrémně silnou hlavici?

Přeci k extrémním orgasmům! Jiný smysl tahle silná hlavice nemá, protože když to jednou zkusíte, nebudete chtít měnit a být „masírováni“ jinou. Když už máme tuto hlavici od BDSM MHSexshopu, je vám asi jasné, že tímhle se nebude nikdo láskyplně hladit.

Nebo bude… na začátku, ale pak svůj protějšek k něčemu pevně přiváže, dostane roubík a začne už s pořádným trápením. Vibrace jsou opravdu velmi silné, 6 zmíněných vibračních intenzit mluví samo za sebe.

Přivázat, zaroubíkovat

Takže přivázat, znehybnit, ohlušit křik a zkoušet, co protějšek (nejčastěji asi subinka, ale i na pány se dá skvěle použít – viz 18+ video z testování) bude říkat na ňadrech, kundičce či prdelce ohledně silných vibrací. Povrch je lehce zvrásnělý, takže doporučujeme přidat trochu lubrikantu – třeba našeho oblíbené vodního Superglidu, s tím jsme neudělali snad nikdy chybu.

Zkusit můžete jen na první stupeň (nečekejte, že hned skočíte na 6, aneb „děláte si blázny?“) přejíždět po odhalených ňadrech partnerky, myslím, že slibně přivře oči a bude si to užívat.

Nebo opravdu začít erotickou masáží – pro ni se vykašlete na lubrikant, ale použijte čistě masážní olej. Takže slečna na břiše, ruce podél těla a jen projíždět hlavicí pro trapézu, lehce kolem páteře, kroužit kolem prdelky a pomalu po bocích zpět. A hezky jemně bez trápení, tlaku.

TIP: k hlavici jsme dokoupili nástavec Genius – na prostatu a G-Bod 🙂

Nebo jak jsme psali výše:

 • svázat, třeba do kozelce
 • či opačně zápěstí ke kolenům,
 • nebo zády k topení, aby měla zápěstí nahoře a roztažené nohy od sebe.

A tím měla odkrytý klín a prdelku… Myslím, že začnete vanilkou, ale stejně se to zvrhne a zkusíte, kolik orgasmů „vykřesáte“ ze svého milého a jemného protějšku. Ale bacha. Když sváže ona vás, tak se na vás vyřádí a dostat takovou nálož vibrací na koule či ptáka… nedejbože s nástavcem na prostatu. Tak budete kvičet radostí a vzrušením🙂

Co se nám na ní sakra líbí?

Je to fakt kus poctivé práce. Přes půl kila plastu, oceli a silikonu a neskutečných vibrací. Ty se nedají porovnat s žádnou hračkou (testovali jsme jich přes 300), co jsme tu měli.

Takže tímhle si dokážete opravdu „vynutit“ XX orgasmů, tedy pokud to váš protějšek ustojí.

Co ne?

Na napojení na elektrickou síť si na rovinu musíte zvyknout. Není to absolutní svoboda, ale je to prostě protiváha vůči neskutečnému výkonu. Plus váhově je to macek. Sice kvalitní, ale pro čistě ženskou křehkou ručku to moc není – to spíše do chlapské ruky, co bude tu křehkou ženu (nebo jiný protějšek) pěkně trápit vynucenými orgasmy.

Klady

Zápory

Extrémní, ale fakt extrémní výkon Cena (relativní – je to skvělý kousek)
Historická legenda hlavic Hlučnost
Moderní elegantní design Vysoká váha
Čisté a přesné zpracování Zdrojem energie je elektrická síť (+ i -)
Dostupné rozdílné nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: