Ano, opravdu stále píšu recenzi na sexuální hračku, a ne na osobu. Tentokrát jsem zkoušela vibrátor značky Mystim – Elegant Eric

Na vzhledu a taky na délce někdy přece jen záleží

Nejen do ruky se mi tedy dostal růžový, 27 centimetrů dlouhý vibrátor z lékařského silikonu. Již při prvním průzkumu mi bylo jasné, že Eric bude opravdu elegán. Vibrátor je zabalený v pevném, diskrétním, dalo by se říci téměř cestovním pouzdru na zip s kapsičkou na nabíječku nebo na jiné potřeby.

Kromě vlastního „kufříku“ musí každého (alespoň u mě a mého partnera se tak stalo) zarazit velikost hračky. 27 centimetrů délky a 3,8 cm průměru nejširšího bodu vibrátoru doplňují dva motorky na jeho koncích a jednoduché ovládání s třemi tlačítky (vypnout, plus, minus).

Použití a užití vibrátoru

První pozitivní vlastností, kterou rozhodně oceníte, je výdrž vibrátoru. Po prvním nabití a deseti použitích stále drží a na intenzitě vibrací není nic znát. Napájen je pomocí USB kabelu na magnet, což zaručuje jeho sto procentní vodotěsnost. Druhým obrovským plusem jsou vibrační módy strojku. Osm různých programů, dva motorky a přidané pulzace dělají divy.

Zjistěte kolik stojí Eric od Mystimu
ZJISTIT CENU

Nejvíce jsem ocenila, že u každého módu se dá znatelně zvýšit a snížit intenzita. Pokud se mi tedy líbí tempo vibrací, ale chci je postupně zvyšovat, mám tu možnost. Ke změně módu slouží tlačítko vypnutí a zapnutí a pro ovládání intenzity jsou tak pak tlačítka plus a minus.

VIDEO z našeho rozbalování:

Všechna jsou podsvícená, takže si můžete hrát i po tmě. Na webu se jistě dočtete, že je extrémně tichý. S tím úplně nesouhlasím. Sousedy asi nevzbudíte, ale pokud se chcete potěšit intenzivněji, tak tiché mručení nečekejte.

Proč zrovna Eric?

Ačkoliv nepatřím mezi fanynky klasických vibrátorů, jsem ráda, že Mystim Elegant Eric je součástí mého šuplíku a pravidelně jej používám. Jsem spíše klitorálně vzrušivá, tak mi kvůli intenzivnějšímu zážitku stačí jen přidat navíc prsty nebo masážní hlavici a pak je to opravdu něco! Vibrující pulzace dvou motorů jsou při každém pohybu tam a zpět cítit na kraji pochvy a přenášejí se až ke klitorisu.

V kombinaci s jinou stimulací, ať už vaší nebo partnerovou je výsledek stoprocentně zaručený. Jediné, co vás může odradit je vyšší cena strojku. Myslím však, že tato investice se rozhodně vyplatí. Kdybych měla kamarádce doporučit vibrátor, volila bych rozhodně tenhle.

Z různých módů, kombinací vibrací a pulzací si přijde na své snad každá. Ozkoušejte během hrátek průběžně všechny, protože každý z nich ucítíte trochu jinak.

Klady

Zápory

Hebký lékařský silikon Vyšší cena
Velikost
Magnetické napájení
Výdrž
Dva motorky
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: