Elektrosex byl pro nás až doteď poměrně tabu – měli jsme z něj solidní respekt. Stačilo se podívat na některé tvrdší BDSM video s elektrickými hračkami a hlasité projevy „mučené“ subinky nás vcelku odrazovaly.

Ale zvědavost byla silnější. CO když jsou ty videa jen nahraná? Není to třeba příjemné na menší výkon? Co se vlastně skrývá za tím tajemným elektrosexem?

Elektrosex tajemství zbavený díky vibrátoru od Mystimu

Možná si říkáte, že pouštět do těla elektřinu je nesmysl. Že je to nebezpečné. Ano je, ale jen pro nemocné lidi, kteří mají problémy například se srdcem (nebo mají třeba bypass).

Pro zdravé jedince by to mělo být v pořádku – hlavně nedostáváte tak veliké impulzy. Jejich šíře (co jsme zatím na sobě vyzkoušeli) je od jemného šimrání, až po silnější „tlak“, který se nedá vydržet. Nastavení intenzity je však na vás… Nebo na tom, kdo drží v ruce ovladač – Pán… Paní… Testovali jsme už dříve menší elektrohračku v podobě svorek na bradavky.

Elektro vibrátor Mystim Electric Eric

Abychom nemluvili jen obecně o elektrosexu, tak máme pro vás nový test/recenzi sexuální hračky. Je to první vibrátor, který kromě vibrací dokáže vytvářet i elektrické pulzy – máte ho jako 2v1. Mystim je ověřenou značkou mezi vyznavači elektrosexu – patří k jedné z nejznámějších. Vyrábí generátory pulzů, kovová vodivá dilda, stimulátory prostaty, anální kolíky, sondy, elektrická vajíčka, uretrální tyčinky a nově i elektrické vibrátory.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Vibrace i elektrické pulzy zároveň

Doteď ještě nikdo na trh neuvedl vibrátor, který dokáže zároveň dráždit naše smysly elektrickými pulzy a ještě vibrovat.

A to celé zabalené do slušivého hávu černého matného silikonu. Na dotek je neskutečně příjemný – jakoby sametový. Ten pocit znám například z LELO Elise 2, který teď recenzuji taky. K tomu doplňte ABS pevný plast bez ftalátů a máte tu jeden z nejbezpečnějších vibrátorů vůbec – podobně jako u Fun Factory.

Předně musím říci – je to solidní macek – vibrační motorek a generátor impulzů nejspíše nejsou zrovna nejmenší – na průměr má tenhle vibrátor 3,8 cm.

Nepočetně možností jak dráždit

K tomu si připočtěte 2! vibrační motorky. Jeden je umístěný ve špičce a druhý nad „rukojetí“. 8 vibračních režimů si užijete s 5 intezitami. A k tomu si přidejte i elektrické impulzy – lze je zapínat nezávisle na vibracích, takže si můžete vybrat, jestli to, či ono, případně je pustit dohromady.

Zjistěte kolik stojí elektrizující vibrátor Eric
ZJISTIT CENU

Pár informací pro elektro-fajnšmekry:

  • 2 póly (bipolární elektrody),
  • Intenzita pulzů 0 – 90 mA,
  • Rozsah frekvence 5 – 70 Hz,
  • Šířka impulzu 90 – 140 ms.

U elektrosexuálního vyžití vás bude dostávat do kolen pětice stimulačních programů a rovnou s 10 intenzitami. Začínáme u mravenčení a ty poslední… No na ty jsem neměla sílu, musím si na to najít chuť a… možná i odvahu.

Jak si užít elektrosex?

Přistupovala jsem k němu s respektem, jen co je pravda. Ty první 3 intenzity impulzů jsou příjemné snad pro každého, komu jsem ho půjčila do rukou. Zbylé jsou na zvážení majitele. :))

Věřím, že si své milovníky ale najdou. Nejvíce se mi líbily jemnější elektropulzy a silnější vibrace… Orgasmus na sebe nenechal moc dlouho čekat a to mi to většinou déle trvá

Moje hodnocení

Mystim vibrátoru 2v1 bych vytkla menší citlivost tlačítek na stisk – musíte je pořádně zmáčknout, aby reagovaly. Dále u mého kousku na bocích přesně nelícovalo spojení silikonu a rukojeti – rozhodně to nekazilo vodotěsnost hračky, ale není to pěkné u téhle cenové relace (cca 2 900 Kč).

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Mystim Electric Eric Vibrátor s elektrostimulací
Recenzi napsal: Natálie R.
Testováno: od 12. září do .
Výsledek: Ideální vstupní hračka pro ty, kteří chtějí posunout své hrátky dál..
Užití hračky: Elektrodráždění i vibrace zároveň – pro mné snem, pro mnohé hrůzou – není se však čeho bát. Bezpečná hračka i pro začátečníky, sic s horším zpracováním, ale perfektními materiály.
Moje hodnocení: 4,1 z 5 (doporučuji)

Musím však pochválit kombinaci vibrací a elektrostimulace – nevšední, intenzivní a příjemná. Bála jsem se, ale nakonec jsem jí přišla na chuť. Kladem je také oddělené ovládání pro obě funkce, stejně i podsvícení tlačítek. Výdrž baterií kolem 3 hodin není také na škodu – dobíjíte přes dodanou nabíječku. Doporučuji erotickou pomůcku každému, kdo je otevřený novým hrátkám – a to bezpečná elektřina pro mnohé rozhodně je:)

Klady

Zápory

Kombinace vibrací a elektroimpulzů Horší slícování dílů
Silikon a bezpečný plast
Podsvícení tlačítek
Velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Je možné ho používat s nějakým lubrikačním gelem na bázi vody, nebo je lepší se tomu vyhnout. A jaký gel by byl případně vhodný?

Zdravím,
lubrikant můžete použít, ale pouze na silokonovou část. Osobně mám vyzkoušený tento lubrikant, se kterým jsem velice spokojená: https://www.lascivni.cz/lubrikacni-gel-superglide-premium

Sexshop pak případně nabízí novinku (kterou nemáme zatím vyzkoušenou!) – jedná se o silikonový lubrikační gel, který LZE použít na silikonové hračky: https://www.lascivni.cz/boom-sexgel-silikonovy

Spolupracujeme: