Bod G je nevyčerpatelným zdrojem fantazií a rozkoše. Pokud patříte k těm šťastným, kteří si díky němu pravidelně užívají dechberoucí orgasmy, gratulujeme! Pro značnou část žen je však bod G stále nedosaženým snem. Vibrátor G Spotix si dal za úkol zamířit rovnou ke G cíli a já vyzkoušela, jak se mu to povedlo. 

Uzpůsobený tvar

Vibrátor má menší průměr – se svými necelými 3 cm je tak příjemným společníkem pro začátečnice či všechny dámy, které si na velké hračky příliš nepotrpí. Vsadil však na specifický tvar: má zahnutou a zploštělou špičku, doladěnou třemi eliptickými výstupky, aby dráždění bylo ještě efektivnější. 

Vyroben je ze silikonu, čímž do každého doteku vnáší jemnost. Má plastovou rukojeť ve zlaté barvě, díky čemuž budí něžný a smyslný dojem. 

  • Použitelná délka: 9.7 cm
  • Vodotěsný: ano
  • Nabíjení: magnetická nabíječka
  • Maximální průměr: 2.8 cm
  • Vibrační programy: 7
  • Doba nabíjení: 90 minut
  • Výdrž po maximálním nabití: 50 minut

Ovládání a funkce

G Spotix je vybaven jedním tlačítkem pro veškeré ovládání, které je umístěno přesně na jeho spodní části. Vypadá tak nenápadně a nekazí vzhled vibrátoru, nicméně je to vykoupeno svou daní – při zavádění či pohybu se stává, že program omylem přepnete. 

Zjistěte kolik stojí Silikonový vibrátor G Spotix
ZJISTIT CENU

Ukrývá v sobě sedm vibračních programů, z čehož první tři jsou kontinuální vibrace s různou intenzitou.

A další čtyři jsou kombinací vibrací a pulzací o různé intenzitě a rychlosti. 

Výdrž jako kolo (ne)štěstí 

Bohužel občasné nezáměrné přepínání programů není jediná vlastnost, která by se dala zlepšit. Vibrátor si pro mě občas přichystává jedno hořké překvapení – jak dlouho bude v provozu?

Výrobce uvádí 50 minut, ale v praxi je to jiných pade na pade – poměr toho, kdy G Spotix skutečně vydrží doprovázet celé hrátky a toho, kdy se i po plném nabití vybije za pár minut.

Nejdřív jsem si myslela, že jej špatně nabíjím, jelikož magnetická nabíječka správně nabíjí jen pokud trefíte přiložení správných pólů k sobě.

Bohužel ani po tomto odhalení není zaručen úspěch a stává se, že se prostě po chvilince vypne. Hraní si v posteli si teda představuju jinak než touhle hrou, jestli dřív odpadne on nebo já:) 

Expres k bodu G?

Co můžu rozhodně pochválit, je jeho práce s klitorisem. Díky specifické špičce se o klitoris postará trošku jinak, než většina hraček a přináší mu intenzivní slast a zaručené orgasmy. 

Co se týká vnitřního dráždění, i zde je velmi vítaným návštěvníkem, a to především díky zahnutému tvaru a vroubkované špičce. I když se hned nestane zázračné kouzlo, které by mě okamžitě propojilo s bodem G, jeho kouzlo je v něčem jiném.

Díky svému tvaru a menšímu průměru dává dost prostoru ke společnému zkoušení různých úhlů a poloh, které přináší intenzivní slast. Věřím, že pro ženy, které svůj G bod stále hledají, je tento vibrátor šikovným pomocníkem. 

Velmi příjemný je také pro pány, kdy s trochou gelu se špičkou přejíždí po penisu a varlatech. Zploštělá špička dává této masáží ideální možnosti hladkého klouzání. 

Dát mu šanci?

Rozhodně ano! I přes občasné peripetie s výdrží se k němu ráda vracím a užívám si jeho specifický tvar. Hračky na G bod mají obecně své specifické kouzlo a vibrátor G Spotix je ideálním začátkem, pokud této oblasti hraček teprve vplouváte.

Zároveň však má co nabídnout i náročným ženám, které se na cestě za orgasmem nechtějí ničím zdržovat. 

Klady

Zápory

Příjemný a elegantní vzhled a provedení Občas slabá výdrž
Zahnutá špička Ovládací tlačítko na konci
Vodotěsný
Nabíjení přes USB
Snadné čištění a údržba
Orgasmus na jistotu
Pro začátečnice i náročné uživatelky
Příjemný i pro muže
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: