Věkem jsem si velice oblíbila tlakové vibrátory. Považuju je téměř za záruku orgazmu, který je pro mne občas těžké dosáhnout, a proto jsem tentokrát vyzkoušela růži Adore Lilien. Multifunkční vibrátor, který má vše, co od zařízení tohoto typu vyžaduji.

Nenápadný partner

Vibrátor je složený ze dvou částí. Jednou je tlaková hubice ve tvaru růže, určená pro klitoris, nebo bradavky.

V rukojeti se nachází menší vibrátor, který je možné použít jak na párové hraní, dráždění bodu G nebo na sólové hry.

Jádro hračky tvoří ABS plast, který je potažený jemným až sametovým silikonem. Hubici pak obepíná zlatý proužek, který dodává hračce luxusní vzhled. Můžete si užívat z 10 tlakových programů a 10 programů vibračních.

Hračka se nabíjí pomocí USB kabelu. Na hračce můžete najít zaslepenou dírku, do které se kabel zapojuje. Čištění zařízení usnadňuje voděodolná úprava, která bohužel není vodotěsná, proto je potřeba dávat větší pozor a nepoužívat hračku ve vaně nebo ve sprše.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Rozměry

  • Celková délka: 15 cm
  • Použitelná délka vaginální části: 10 cm
  • Největší průměr vaginální části: 3 cm
  • Průměr hubice na klitoris: 1,5 cm
  • Hmotnost: 107 g

„I ta nejkrásnější růže má své trny“

Hračka je vzhledově moc hezká. Působí velice elegantním a něžným dojmem. Design růže je v tomhle provedení moc povedený. Ovládaní je jednoduché a intuitivní.

Zjistěte kolik stojí Adore Lilien tlakový vibrátor
ZJISTIT CENU

Jedno tlačítko ovládá vibrace a druhé tlakovou hubici. Sila obou hraček je poměrně velká. Za mě možná až příliš silná. Proto mi trochu chybí ovládaní síly vibrací. Když přepnu na další stupeň, a je to moc, musím daný mód vypnout, nebo uklikat všechny stupně a začít od začátku.

Díky dvěma motorům se jedná o trochu hlučnější hračku, ale vzhledem na výkon se to asi dá očekávat. Za velkou výhodu považuju to, že vibrační část je menší, a proto je možné používat Lilien jako párovou hračku, při hrách s partnerem.

Taky se mi velice líbí relativně rychlé nabíjení a poměrně dobrá výdrž baterie. Nabytí trvá asi jen 3 hodiny. Za trochu problematické považuju čištění hubice ve tvaru růže. Do jednotlivých lístků se trochu hůř dostává a je potřeba pořádně kontrolovat čistotu.

Už nebude žádná cesta bez Adore Lilien

Celkově se mi hračka moc líbí. Považuji ji za skvělého společníka na cesty. Všechno v jednom kompaktním balení.

Proto mi trochu chybí pytlíček, ve kterém by se dala hračka převážet.

Jak jsem už upomenula, zdá se mi síla vibrací příliš silná a jsou dny, kdy je to na mě trochu moc intenzivní ale není to žádný extrém, jen se neposouvám do vyšších nastavení a někomu může vyhovovat právě tento atribut.

Klady

Zápory

Vzhled Čištění
Multifunkčnost Nemožnost jemněji regulovat programy
Skvělý na cesty Obal
Výkonnost Pouze vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: