,,Utíkala domů natěšená jako malé dítě, karton balíčku téměř trhala, málem by byla zapomněla na použití zalamovacího nožíku, jak se nemohla dočkat! Když konečně vytáhla z úhledně zabalené krabičky drobný temně modrý předmět s prstencem měděné barvy a jediným červeným ovládacím tlačítkem, až se jí zatajil dech. Již dlouho se na něj těšila a konečně byl tady! Nikdy by ji však nenapadlo, že její první vibrátor bude vypadat zrovna takhle.“ 

Drobný kamarád poskytne spoustu zábavy

Vibrátor Blue Velvet s dvojitou silikonovou vrstvou, s luxusním designem hodným korunky na spínacím tlačítku, poskytuje silný vibrační zážitek v kapesním balení. Tento produkt z e-shopu Růžový slon jsem měla možnost si osahat, vyzkoušet a i zrecenzovat. 

Hlava tohoto drobečka je měkounká, povrch diagonálně vroubkovaný a s délkou 15 cm a šířkou 3,5 cm se jedná o hračku vhodnou pro začátečnice, milovnice vnitřní stimulace, ale nezapomíná ani na dámy preferující dráždění klitorisu!

VIDEO z rozbalování:

To vše tento drobek dokáže a s šesti různými vibračními programy a voděodolností i vůči užívání ve sprše je všestranným kamarádem, který by mohl patřit do každé kabelky, kam se bez problému vejde.

Jak se o hračku starat?

Nabíjení této hračky je taktéž snadné, stačí pevně vsunout kulatý konec USB kabelu do hračky, vstup byste možná na první pohled ani nenašli, ale nachází se na zadní straně a je označen dvěma soustřednými kruhy. 

Jeho nabití trvá okolo 90 minut a před prvním použitím, jako u každého dobíjecího zařízení, doporučuji nejdřív plně nabít! Jakmile je vibrátor plně nabitý, přestane jeho spínací tlačítko blikat.

Vibrátor je zároveň lehce omyvatelný, stačí ho umýt mýdlem a opláchnout, nebo použít čistič na hračky, který mi přišel společně s produktem.

To bylo milé překvapení, děkuji, Růžový slone – poznámka redaktora: ten jsme přibalili my v redakci, posíláme ho typicky s první hračkou našim testerům.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor z dvojitého silikonu Blue Velvet
ZJISTIT CENU

Proč jsem si tuto hračku vybrala zrovna já?

Po Blue Velvet jsem pro testování sáhla hlavně pro jeho velikost, dlouho jsem pokukovala po vibrátoru s menším průměrem i délkou a to jednoduše pro to, že se necítím na užívání větších hraček. Nemohu tak být více spokojená!

Doporučuji jej tedy dámám se stejnými preferencemi. 

Tato hračka bezpečně sedne do každého otvoru, jeho podélné vroubkování zajistí příjemný zážitek a ve spojení s 6 vibračními programy není téměř co vytknout. Vibrační programy jsou tiché a individuálně rozmanité, ovšem osobně bych jako uživatelka masážní hlavice a její velká milovnice ocenila vyšší otáčky.

Přesto mě tento produkt dovedl ke klitorálnímu orgasmu. 

Konečný verdikt 

Vibrátor Blue Velvet hodnotím velmi kladně, dostala jsem, co jsem chtěla a očekávala, dokonce v luxusním balení, které je snadno omyvatelné, kompaktní a nesmírně šikovné. Doporučuji jej užším slečnám, je vhodný k masturbaci, ale nebude na škodu ani jako dráždidlo klitorisu při sexu a to dokonce i ve sprše!

Klady

Zápory

Design Pro někoho menší velikost
Kompaktní velikost Pro mne nižší úroveň vibrací
Snadná údržba
Voděodolnost
Všestrannost
Cena
Netradiční měkká hlava produktu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: