Jsem typ člověka, který miluje pomalé a dlouhé budování vzrušení. Miluji, když můžu být na vrcholU vzrušení, ale bez jeho dosažení velkou část dne a často v neočekávaných situacích. Z toho důvodu mám velice ráda tiché, na pohled nenápadné hračky, kterých ovladač můžu dát manželovi do ruky a jít třeba na nákup. Takže vibrátor vyrobený speciálně na uložení v kalhotkách, určený k dráždění klitorisu je přesně to po čem bych vždy sáhla. 

MANTA -RCT / Pantie Party Sexy Elephant: vibrátor, který rozproudí váš den

Po otevření balení narazíte na elegantně zabaleny vibrátor MANTA-RCT, jehož design vás zaujme. Sestava obsahuje samotný vibrátor, ovladač, baterii do ovladače, magnetický USB kabel a cestovní pytlík spolu se stručným návodem. Hračka a ovladač působí velice kvalitně a luxusně. 

Ovladač je černý se zlatým lemováním a samotný vibrátor je zelený s černým panelem. Má aerodynamický tvar, který by měl dobře kopírovat tvar těla. Na černém panelu se nacházejí nabíjecí kontakty a zapínací tlačítko s diodou symbolizující zapnutí.

Pro zapnutí je potřeba nejdřív 3 sekundy podržet tlačítko na vibrátoru, potom ho můžete ovládat buď přepínáním vibrací přímo na hračce, nebo zase podržet tlačítko 3 vteřiny na ovládači a potom tady ovládat i vibrace. K dispozici máte 9 vibračních programů

Hračka je vodotěsná, takže se klidně můžete pobavit i ve vaně, jen dávejte pozor na ovladač není vodotěsný. Tělo vibrátoru tvoří tvrdý ABS plast, který je potažen jemným silikonem. Dosah ovladače je 10 metrů. Vydrž baterie ve vibrátoru je kolem hodiny, při plném nabití, ovlivňuje ho ale intenzita vibrací. Ke konci baterie v ovladači jsem se zatím nedostala. 

Rozměry

  • Délka ovladače: 7 cm
  • Šířka ovladače: 3,5 cm
  • Délka vibrátoru: 9 cm
  • Šířka v nejširším místě: 4,7cm
  • Šířka v nejužším místě: 1 cm

V praxi ale…

Na testování této hračky jsem se opravdu těšila, realita byla ale trochu odlišná.

Z balení jsem byla nadšená, bohužel samotné zkoušení neproběhlo tak jak jsem doufala.

Vibrátor má sice silný motor, ale nedrží-li ho na místě pevně oblečení, může se stát, že začne vítězoslavně kráčet na vlastní pěst.  Na balení můžete najít piktogram upozorňující na tichý provoz. Už při použití doma, jsem měla pocit, že hračka až tak tichá nebude, ale občas zdání klame. 

Zjistěte kolik stojí Kalhotkový vibrátor Pantie Party s dálkovým ovládáním
ZJISTIT CENU

Proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet i v práci. Musím říct že to, že něco vrní by si nevšimnul snad jen hluchý člověk. Posledním zklamáním byla zkouška ovladače venku.

Je tam hluk, takže jsme se nebála, že by ji někdo slyšel. Vibrátor jsem zapnula do pohotovostního módu, ovladač vzala do kapsy a vyrazila. Je to jako v nejhorším vtipu – snažíte se zapnout hračku venku a ona odmítá poslouchat. 

Později jsem zjistila, že musím ovladač opravdu přímo namířit na vibrátor. Mezi lidmi si ale nechcete ovladačem mířit na rozkrok. To že překážka zkrátí dosah ovladače je normální, ale že ho nezapnu ani já, když ho mám v ruce? Všechny tyto nedostatky mě dost odradili od používaní, když jediné využití má vlastně jako klasický vibrátor.

Manta – pro někoho ano, pro mě nikoliv

Celkově je Pantie Party Malta atraktivní a kvalitní hračkou, která může někomu vyhovovat. Pro mě osobně však má několik nedostatků, které mi brání v zamýšleném užití. 

Možno někomu bude sedět lépe, nebo si budete hrát výhradně s partnerem a problém s ovládáním se nevyskytne. Pro mě osobně ale tato hračka není a radši využiju jiné modely.

Klady

Zápory

Síla vibrací Hlučnost
Voděodolnost Problémy s ovládáním
Vzhled Síla vibrací
Cestovní pytlík
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: