Když zabrousíte na internetu do žhavých diskuzí na téma hraček simulujících lízání, povětšinou narazíte na velmi rozpačité reakce dam – některé jsou nadšené, jiné zklamané a drtivá většina tak nějak neví, co si o tom myslet.

Možná to je důvodem, proč na trhu hraček se drží v dalekém závěsu za klasickými podtlakovými stimulátory. Nicméně občasné zpestření si přeje každá (i ta vaše!) – takže žádné předsudky a jdeme tomu dát šanci.

Nečekaně elegantní

Vibrátory simulující lízání mají tu smůlu, že často působí lacině. Proto mě Slow Mo zaujal hned na první pohled – moderní a čistý design, jednoduchost, elegance.

Celý je z velmi jemného silikonu bez jakýchkoliv zbytečných záhybů a zářezů. Díky malému a chytře řešenému tvaru se dobře drží, z ruky neklouže a se svými pouhými 100 gramy je i příjemně lehký.

  • Délka: 9,4 cm
  • Šířka: 8,1 cm
  • Délka jazyka: 3,2 cm
  • Hmotnost: 100 g

Na těle vibrátoru jsou dvě tlačítka na ovládání, které je snadno pochopitelné – jedním se vibrátor zapíná, vypíná a ovládá se pohyb jazýčku, druhým se přepínají pulzní programy.

Vibrátor se nabíjí magnetickou nabíječkou, ale tady přichází malé zklamání – jedná se o menší rozměr nabíječky, než která se teď často u jiných hraček používá, takže tuhle univerzální nabíječku na tuto hračku použít nejde.

Ale to je jen takový malý poznatek z praktické stránky, nicméně na kvalitě samotné hračky to nijak neubírá.

Lízání zpestřeno vibracemi

Jedno potěšení nestačí!, řekli si výrobci a do jazýčku zapojili motorek s pulzními programy. Slow Mo je tak vybaven devíti programy na pohyb jazýčku a devíti programy na vibrace uvnitř něj.

Velmi oceňuji, že technické zpracování je kvalitní a vibrace jsou na tělo přenášeny efektivně a neduní jen na jednom místě. Tyto dva způsoby dráždění jde samozřejmě libovolně kombinovat.

Jazýček je jemný, lehce tvrdší, avšak správným způsobem. Dráždění s ním nebolí jako u jiných hraček podobného typu. Jemnost dráždění je navíc podpořena možností také pomalých pohybů, což jistě ocení spousta žen, jelikož není vždy nálada skočit rovnou z nuly na sto.

VIDEO z redakčního rozbalování:

A pak už je chvíle pro hravost – vyzkoušet různé kombinace programů mezi sebou a nechat se unášet na jejich vlnách.

Zjistěte kolik stojí Orální vibrátor Slow Mo
ZJISTIT CENU

Znovu a pak ještě jednou…

Slow Mo je mezi orálními vibrátory velmi povedeným kouskem – dokáže nažhavit, vydráždit a přinést intenzivní orgasmy. Rozhodně přeskočil rozpačité předsudky a vnáší do světa lízacích hraček svěží rozměr.

Potěší jak ženy milující jemnější zacházení, tak i dračice naladěné na silnější a intenzivnější dráždění.

A to nejlepší na závěr – postará se nejen o klitoris, ale i jiná erotogenní místa –
bradavky, kořen penisu, či… no, vyzkoušejte sami! Mě samotnou překvapilo jak moc je univerzální a pořád vzrušující. 🙂

Klady

Zápory

Tichý chod Specifická magnetická nabíječka
Akorát do ruky
Komfortní čištění
Široký výběr programů
Jednoduché ovládání
Intenzivní a příjemné prožitky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: