S tímto druhém hračky už nějaké zkušenosti mám, protože jsem si své první venušiny kuličky pořídila kdysi dávno. Doba ale pokročila maličko dál, tak jsem si říkala, že bych měla i obnovit svou sbírku hraček.

Venušiny kuličky se používají hlavně pro zpevnění svalů pánevního dna a to, že kuličky i vaším pohybem začnou vibrovat, je vlastně jenom takový příjemný doplněk.

Rozbalování

Venušiny kuličky jsou zabaleny v hezky barevné krabičce, takže obal potěší i oka. Navíc je vždy všechno posíláno diskrétně, takže se nikdo nedozví, co jste si objednali a čím si chcete zpestřit večery.

Pro převoz je hračka zabalená dostatečně, protože po cestě se jí v tomto balení určitě nic nestane.

V číslech

  • Hmotnost: 73 g
  • Celková délka: 16.5 cm
  • Použitelná délka: 9 cm
  • Maximální průměr: 3.5 cm
  • Minimální průměr: 1 cm

Jediné, co mě trochu mrzelo, bylo to, že hračka nemá žádný obal, do kterého by se poté mohlo uschovat. Můžete si ji tedy vrátit zpátky do krabičky, ale určitě by se hodil nějaký prodyšný sáček. Ten lze ale dokoupit třeba samostatně, takže takový problém to také není.

Podnadpisy oddělující jednotlivé tematické části:

Materiály a provedení

Tyto venušiny kuličky jsem si hned zamilovala, protože jsou vyrobeny z nádherně hebkého silikonu a navíc na nich nejsou žádné viditelné spoje, takže se i příjemně zavádí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Zajímavé je také to, že mají upravený tvar a velikost tak, aby byl přenos vibrací ještě intenzivnější, takže kromě toho, že si procvičíte pánevní dno, tak se dokonce více prokrví, což vás určitě bude vzrušovat.

To u předchozího typu Venušiných kuliček, které jsem vlastnila, nebylo, takže vibrace vůbec nebyly cítit.

Navíc oceňuji i to, že po stranách kuliček jsou drážky, které vám pomohou kuličky udržet na svém místě. Jedná se také o na oko hezký kousek, který se vám bude líbit i ve chvíli, kdy nebude uvnitř vás.

Zjistěte kolik stojí Venušiny kuličky Feel Silicone II
ZJISTIT CENU

Použití v praxi

Tyto venušiny kuličky mají opravdu snadné použití, protože mají příjemnou váhu a dokonce i upravený tvar a velikost, takže se vám budou velmi jednoduše zavádět a pokud jste maličko více vzrušivější, tak třeba ani nebudete potřebovat zvlhčující gel. Ideálně na vodní bázi, jak základním materiálem kuliček je čistý silikon.

Navíc je skvělé, že se výrobci drželi klasiky, a tedy klasického tvaru kuliček, což ještě více usnadňuje zavádění.

Jelikož jsou kuličky z nádherného hebkého silikonu, tak se příjemně drží a zavést je není žádný problém.

Samostatně či v akci?

Dají se používat jak samostatně, když si chcete opravdu pouze “zaposilovat” a chcete prokrvit pánevní dno.

Nebo můžete požádat partnera, aby vám je zavedl, těsně před tím, než se vydáte na večeři do restaurace či na procházku.

On bude celou dobu myslet na to, že kuličky máte v sobě, zatímco vy ucítíte velmi intenzivní vibrace, takže se určitě nevyhnete sexu hned poté, jak na to bude chvilička času a prostor.

Kuličky můžete dále využít ale i při sexu, konkrétně v případě, jestli jste fanoušky sexu análního, ale stále se nechcete vzdát stimulace vagíny. Není problém totiž kuličky zavést a při análním sexu ve vás budou skoro až poskakovat a velmi intenzivně vibrovat, z čehož je jasné, že váš orgasmus bude velmi silný.

Shrnutí

Venušiny kuličky mé očekávání naprosto splnily, dokonce ho i předčily. Jak jsem již psala více, kuličky můžete použít jak pro posilování svalů pánevního dna, tak také před cestou do restaurace či někam s partnerem, nebo dokonce přímo při sexu. Skvělé na této pomůcce jsou také srdíčkové prolisy, které vás budou dráždit už ve chvíli, kdy budete pomůcku zavádět.

Oceňuji také ohebnou šňůrku, která se ihned přizpůsobí každému tvaru kalhotek, takže vám nebude při nošení překážet.

Pro koho?

Abych to shrnula, tak zpracování těchto kuliček je naprosto dokonalé a je vhodné jak pro začínající, tak pro zkušené ženy.

Jediné, co bych vytkla, je náročnější údržba. Kuličky se totiž musí vyndat ze silikonového obalu, takže se mi chvílemi zdá, že silikonový obal musí být dost namáhán při navracení kuliček zpět do silikonového obalu.

Klady

Zápory

Vysoká intenzita vibrací Náročnější údržba
Na dotek příjemné provedení
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: